Skocz do zawartości
0000

TI 4200 CZY WARTO KUPIĆ

Rekomendowane odpowiedzi

A co Wy myslicie, ze znajdzie sobie R9500pro w kazdym kolorze nadwozia i w cenie ponizej 700 pln ?

Niedos, ze R9500pro to juz niemal rarytas nie do dostania to jeszcze jest wyceniony ze hej.

Oczywiscie kupowac dzis ti4200 za ponad 500 pln to glupota ale za 350 pln to najlepsza karta na globie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, tez teraz kupuje graficzke :lol: I co wybrać do ostrego kręcenia??? :? Ja mysleałem na Creative GF Ti4200, co wy na to? mam 600zł. I wolał bym raczej nówke... Chodzi mi o to żeby złamać tom bariere w 3DMarku 2001se 14000 punktów... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, tez teraz kupuje graficzke :lol:  I co wybrać do ostrego kręcenia??? :?  Ja mysleałem na Creative GF Ti4200, co wy na to? mam 600zł. I wolał bym raczej nówke... Chodzi mi o to żeby złamać tom bariere w 3DMarku 2001se 14000 punktów... :lol:  :lol:  :lol:

lyknij jakiegos moze znajdziesz ti4600 jeszcze z szybkimi pamiatkami to z nim do 380-390/800 dojedziesz jak bedziesz mial szczescie i zapupiscie dobre chlodzenie -wtedy to z 18k zrobisz;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa 5 stow za ti4200 :?: porabalo cie chlopie :?: nie w tych czasach, ta karta juz troche ma latek. moj kosztowal nowy 350zl box, 2 lata gwary. dozbierac i patrzec za radkiem jakims- r9500 pro, 9600pro

no ta ale ty masz palita :lol:

dobrze się czujemy ??

 

Palit to bardzo dobra firma

 

Moja karta podkręciła się 300 / 600 bez problemu

 

a kupiłem w sierpniu 2003 za 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze tak...przesle mi hajs, za mu załatwie i jak nie bedzie działac hajs odsyłam :) Jakby był osobiście to moge mu powiedzieć gdzie na 100% kupi dobry egzemplarz :)

Gdzie bo ja szukam i nic ???

Jesli mozna wiedziec ofc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa 5 stow za ti4200 :?: porabalo cie chlopie :?: nie w tych czasach, ta karta juz troche ma latek. moj kosztowal nowy 350zl box, 2 lata gwary. dozbierac i patrzec za radkiem jakims- r9500 pro, 9600pro

no ta ale ty masz palita :lol:

dobrze się czujemy ??

 

Palit to bardzo dobra firma

 

Moja karta podkręciła się 300 / 600 bez problemu

 

a kupiłem w sierpniu 2003 za 300zł

a powiedz co to za wyczyn????

markowe kreca sie na ~325/630 bez problemu i wiecej :roll:

pozatym jakosc obrazu ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, tez teraz kupuje graficzke :lol:  I co wybrać do ostrego kręcenia??? :?  Ja mysleałem na Creative GF Ti4200, co wy na to? mam 600zł. I wolał bym raczej nówke... Chodzi mi o to żeby złamać tom bariere w 3DMarku 2001se 14000 punktów... :lol:  :lol:  :lol:

lyknij jakiegos moze znajdziesz ti4600 jeszcze z szybkimi pamiatkami to z nim do 380-390/800 dojedziesz jak bedziesz mial szczescie i zapupiscie dobre chlodzenie -wtedy to z 18k zrobisz;]]]
TA TAA genghiskhan :lol: 380-390 na rdzeniu to chyba na FC i Vmodzie a 800na pamieciach ??? :lol: po V-modach ostrych takimi sposobami to radzia 9500 wykrecisz tak ze :twisted: gf4 ti spokooojnie odsadzi

 

a taki offtopic :) moze pamietasz jeszcze nasza kłutnie o wydajnośći AF na gf 4 ti :D bo twierdziłes ze u siebie zanotowałes 1fps mniej w grach przy właczonym AF

byłem u kumpla ktrory bez krecenia niczego i test default ma na gf4 ti 4400 128mb 12 k w 3dmarku :) właczylem mu AF 8x i ZONK 6980pkt !!! i taka to niby wydajność AF na gf 4 :DD looool ja bez AF mam 10k a z AF mam 9,5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, tez teraz kupuje graficzke :lol:  I co wybrać do ostrego kręcenia??? :?  Ja mysleałem na Creative GF Ti4200, co wy na to? mam 600zł. I wolał bym raczej nówke... Chodzi mi o to żeby złamać tom bariere w 3DMarku 2001se 14000 punktów... :lol:  :lol:  :lol:

lyknij jakiegos moze znajdziesz ti4600 jeszcze z szybkimi pamiatkami to z nim do 380-390/800 dojedziesz jak bedziesz mial szczescie i zapupiscie dobre chlodzenie -wtedy to z 18k zrobisz;]]]
TA TAA genghiskhan :lol: 380-390 na rdzeniu to chyba na FC i Vmodzie a 800na pamieciach ??? :lol: po V-modach ostrych takimi sposobami to radzia 9500 wykrecisz tak ze :twisted: gf4 ti spokooojnie odsadzi

 

a taki offtopic :) moze pamietasz jeszcze nasza kłutnie o wydajnośći AF na gf 4 ti :D bo twierdziłes ze u siebie zanotowałes 1fps mniej w grach przy właczonym AF

byłem u kumpla ktrory bez krecenia niczego i test default ma na gf4 ti 4400 128mb 12 k w 3dmarku :) właczylem mu AF 8x i ZONK 6980pkt !!! i taka to niby wydajność AF na gf 4 :DD looool ja bez AF mam 10k a z AF mam 9,5k

daj se na wstrzymanie **** Ty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz ja kupilem karte 4 TI 4200 firmy MINT totalne dno o ile w 3D bylo ok to w 2D tragedia obraz zamazany itp

doplaciem pare zlotych:):) i wziolem radka 9700

 

 

prawdopodobnie wine za zly obraz w 2D ponosi firma krzak czyli MINT ale to juz opowiesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no  coz  ja  kupilem  karte 4 TI 4200  firmy  MINT  totalne  dno  o  ile  w  3D  bylo  ok  to  w  2D  tragedia  obraz  zamazany  itp

doplaciem  pare  zlotych:):)   i  wziolem  radka 9700

 

 

prawdopodobnie   wine  za  zly  obraz  w  2D  ponosi  firma  krzak  czyli  MINT   ale    to  juz  opowiesc

a czego mozna sie spodziewac po takiej firmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tą warto kupićhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=25720424

troche dziwnyten opis :

CREATIVE GeForce4 TI4200 64MB (128bit) TV/DVI OEM

AGP x4x8

DOSTĘPNA RÓWNIEŻ WERSJA AGP x2

 

zupelnie jakby byly osobne wersje na agpx2 ,x4 i x8 :)

 

za tyle mozna brac, ale proponowalbym dozbierac troche kasy, wszak gf4ti wieczna nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...