Skocz do zawartości
Norman19

Poszukiwana bardzo gra na amigę.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłem się tutaj aby zapytać się was o rzecz która leży mi na sercu z dobre 3 lata. Otóż jak byłem małolat to starzy mi nawinęli komputer Amigę 600. Pierwszą moją grą był Mortal Kombat. Później był i Lotus i Lemmings i Settlersy itd. itp. Ale jedyną grą która mnie tak naprawde zafascynowała była gra o nazwie LEGION. Taka strategia z grafiką jak na tamte czasy nie za dobrą. Szukam teraz wszędzie i wszędzie mi wyskakuje gra Legion ale na PC z 2002 roku. Tamta była wyprodukowana w latach 90. CZY KTÓRYŚ Z ZACNYCH GOŚCI TEGO FORUM MÓGŁBY MI POMÓC. JAK NASZA WSPÓŁPRACA ZAKOŃCZY SIĘ SUKCESEM TO OFERUJĘ MOJĄ CAŁĄ WIEDZĘ I MOJE WSZYSTKIE KONTAKTY NA TLE POLSKIM I EUROPEJSKIM. POZDRAWIAM WSZYSTKICH. PRZYPOMINAM : codzi o grę LEGION (na amige).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,jak kiedys tez myslalem ze duneII byla najlepsza gra na amige ale jak kiedys odpalilem reuniona to ja go nie przeszlem:( za trudna tylko moj tata, startegia ZAJE... zadna gra nie dorówna jej zobaczcie obrazkI:( ja juz sobie chyba w nia nie pogram za dobry komp:( i nie umie jej odpalic:( a doszlem tylko do 3 systemu:(http://www.priv.twoje-sudety.pl/~reu32/pic.htm najlepszy jest ekran walki:) przed przed przed ostatni screen:) kiedys na amidze tyle armi mialem ze mi wieszalo amige:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest! reunion nic nie przebije tej gry..icon_wink2.gif

heh, też grałem w reuniona, na 4 dyskietkach chyba była. Strategia w kosmosie. Podczas walki widać było taki radar z zielonymi i czerwonymi kropkami.

hehe, fajna gierka. i te nowe technologie sie odkrywały coś ala wysunięte cdromy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie świetnej gry spróbujcie Legends of Valour z 1992 z pełnym 3D, które płynnie działało już na 7MHz i to w czasach przed Wolfenstein. Z bratem modlimy się by ktoś przypomniał sobie tą niedocenianą grę i wypuścił remake. Świenty RPG. Postacie nie jak w Ishar przylepione, ale każdy ma imię, nazwisko i coś do roboty, olbrzymie miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...