Skocz do zawartości
MeHow

Zadania matematyka / fizyka - TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC !

Rekomendowane odpowiedzi

to sie dostaniesz ze 110 pkt, ja zdawalem na informę i jestem podłamany kijem od szczotki, bo chyba 140 pkt nie natrzaskam. :(to sie dostaniesz ze 110 pkt, ja zdawalem na informę i jestem podłamany kijem od szczotki, bo chyba 140 pkt nie natrzaskam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć będą, w zeszłym roku były. Kumpel był na examie w A0, jakiś doktor powiedział mu, że nawet w poniedziałek mogą się już ukazać.... Ale zobaczymy....

O_o to byłoby pięknie. Jakbyś wiedział coś o wynikach, to melduj od razu mój ty ziomku z sąsiedniego powiatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem egz na AE w Poznaniu , wylosowalem pechowy zestaw z prawdopodobienstwem o dziwo jednak to zadanie rozwiazalem dobrze . Klopot mialem z tym , nigdy takiego typu zadan nie liczylem ( i sie pewnie przez ten wybryk nie dostane ) , moze ktos z was wyliczy :

 

 

Dla jakich wartosci a rownanie ma 3 miejsca zerowe

 

I I x - 2 I - 1 I - a

 

 

gdzie I to wartosc bezwzgledna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha sory za double post ale dam wam jeszcze zadanko nad ktorym spedzilem najwiecej czasu ;) nie dowierzalem ze jest to az tak latwe ;) ;)

 

Cene produktu obnizono o 20 % a pozniej o 50 % jakim procentem starej ceny jest cena po 2 obnizkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akslow :) ja sie nie dostalem na politechnike krakowska, ale dostalem sie na infe na AGH i Politechnike Wrocławską.

 

Na politechnike warszawskiej mam 161/200 pkt, a wy zdawacze do wawy? ile macie?

 

zadania zaraz zapodam :) oczywiscie wersja papierowa i nastapi skan ;)

 

---EDIT---

Prosze oto skany ;]

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cienko. Na PW mam tylko 111 pkt. Nie wiem na jaki wydzial z tym sie dostane. Gratulacje MeHow, zaszalales na tym egzaminie! Mysle, ze na informe dostaniesz sie z takim wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

131 osob ma wiecej punktow ode mnie, wiec zobaczymy. :/ Ja nadal nie wiem jak policzyc z fizy zadania 12,13,15 :/ :/ :/ cos tam na egzaminie skrobnalem, ale zeby cale zadanie rozwiazac, to niestety nie :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, no supper jesteś Beno. Jakbyś powiedział na jaką politechnikę to bym już klaskał uszami :lol: :> :> :>

 

Jeżeli chodzi o zadania z Politechniki Warszawskiej to dwa posty wyżej umieściłem skany ;). A jeśli szukasz zadań z rozwiązaniami z innych uczelni, to po prostu pojedź do księgarni wydziałowej, a tam kupisz w prosty sposób egzaminy z lat ubiegłych, najczęściej wraz z rozwiązaniami.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, no supper jesteś Beno. Jakbyś powiedział na jaką politechnikę to bym już klaskał uszami :lol: :> :> :>

 

Jeżeli chodzi o zadania z Politechniki Warszawskiej to dwa posty wyżej umieściłem skany ;). A jeśli szukasz zadań z rozwiązaniami z innych uczelni, to po prostu pojedź do księgarni wydziałowej, a tam kupisz w prosty sposób egzaminy z lat ubiegłych, najczęściej wraz z rozwiązaniami.

 

Pozdr

Witam

Wiem, że można to załatwić w taki sposób w księgarni albo od studentów.

Tylko jak ja mam to zrobić :wink: :wink: mieszkam 350 km od uczelni.

A w sobote i niedziele to raczej tam nikogo nie zastane :? :? .

A zadania nie są dla mnie tylko dla gościa co do rozgarnietych chyba nie należy :evil: :evil: :wink: :wink:

 

Pozdrawiam

BENO

 

ps Ja już swoją uczelnianą" kariere" skończyłem 17 lat temu :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek upuścił do studni kamyk . Po trzech sek. usłyszał plusk. Zanidbując opory powietrza i znając pszyspieszenie ziemskie oraz prędkość dźwięku w powietrzu Vd=340ms/ Oblicz ile wynosi głebokość studni

 

 

spox to jest 1 klasa mojego liceum może ktoś pomoże byłbym wdzięczny wiem że trzeba to pstryknąć z trójmianem kwadratowym czyli chyba funkcją kwadrat. AA zadanie jest mi potrzebne na jutro byłbym bardzo wdzięczny stawiam piwko jak ktoś zjawi się w mojej okolicy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh na jutro musze zorbic zadania z fizyki, nie umiem fizyki kopmpletnie, ale jakos udalo mi sie zrobic pierwsze 3 zadania, mozliwe ze zle, no ale cos tam wiem, nie wiem natomiast jak zrobic zadania od 4-7, jesli ktos bylby tak mily i mi pomog to bylbym wdzieczny ;] nie chodzi o calkowite rozwiazanie, moga byc wskazowki, wzory etc... cokolwiek, ja po prostu prawie nie mialem fizyki w LO i teraz sobie nie radze :/

Oto zadania:

http://galaxy.uci.agh.edu.pl/~chmist/Mecha...ma/Zadania4.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyliczyc sqrt3stopnia z 3 ? Albo sqrt3stopnia z 24 ? albo z 81 ? : > Jak wyliczyc sqrt3stopnia z 3 ? Albo sqrt3stopnia z 24 ? albo z 81 ? : > I Czy pierwiastki mozna dodawac , jak nie to jak obliczyc np sqrt24 + qrt 15 - sqrt 39 = 0 mam sprawdzic czy lewa rowna sie prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadanko proste jak siusianie ;]

 

sqrt24 + sqrt15 - sqrt39 = 0 (?)

sqrt24 + sqrt 15 = sqrt39 /()^2

24 + 15 +2sqrt360 = 39

2sqrt360 != 0

 

 

a co do tych pierwiastkow 3 stopnia z 3 np. to musisz uzyc kalkulatora, bo mozna podac tylko wartosc przyblizona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...