Skocz do zawartości
AL3KSAND3R

Zamienił Stryjek Siekierkę na Kijek...

Rekomendowane odpowiedzi

a z Far Cry nie macie problemów??

o jakich problemach mowa ?

 

czy wogule dziala ? czy tez jak dziala ?

 

demko przeszedlem nie przypadlo mi do gustu wiec i full'a nie mam, instalke wywalilem wiec screenow nie zapodam ale jak bardzo sie upierasz to sciagne jeszcze raz i zrobie pare zrzutów + jakis bench z frasa ... ;)

 

chodzilo o ile pamietam 1024x768 low detail i mialem z 80fps

przy wiekszych detalach zachowywalo sie tak jakbym wlaczyl aax8 i anizo x16 ;)

winy upatruje w sterach bo skoro nie spadalo mi ponizej 70-80fps na low detail to niemozliwe aby na medium czy high juz wogule nie chodzilo - jezeli jednak tak bylo no to przyznaje racje - jest 1 gra ktora sypie sie w wyzszych detalach na r9100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z Far Cry nie macie problemów??

o jakich problemach mowa ?

 

czy wogule dziala ? czy tez jak dziala ?

 

demko przeszedlem nie przypadlo mi do gustu wiec i full'a nie mam, instalke wywalilem wiec screenow nie zapodam ale jak bardzo sie upierasz to sciagne jeszcze raz i zrobie pare zrzutów + jakis bench z frasa ... ;)

 

chodzilo o ile pamietam 1024x768 low detail i mialem z 80fps

przy wiekszych detalach zachowywalo sie tak jakbym wlaczyl aax8 i anizo x16 ;)

winy upatruje w sterach bo skoro nie spadalo mi ponizej 70-80fps na low detail to niemozliwe aby na medium czy high juz wogule nie chodzilo - jezeli jednak tak bylo no to przyznaje racje - jest 1 gra ktora sypie sie w wyzszych detalach na r9100 :)

Nie no jak przeszedłeś demko to jest looz... ale ja na swoim sprzęcie gram na 1024x768x32 i wszystko na medium i FPS sie wachają pomiędzy 23-60...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolegami wyżej.Mój brat ma R9100 i jeszcze dwóch kumpli z podwórka i NIKT mi sie ani razu nie skarżył że coś mu nie działa.Nikt z nich nigdy mi nie mówił czemu gra XXX nie chodzi u mnie a u jakiegoś jego kumpla tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kolega ktory zalozyl temat poda jakiego ma kompa

 

bo jak ja zamienilem gf2mx400 na radka9200(128bit) jak mialem durona800 to bylo wolniej - poprostu chyba przez dx8 - slabszy procek nie wyrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...