Skocz do zawartości
Beton

RADEON9500PROvsPHILIPS107p20

Rekomendowane odpowiedzi

HELLLPPP,PADŁ MI MONITOR MA RÓWNE 2 LATA,CHODZIŁ ELEGANCKO I NAGLE ZGASŁ,CO JAKIS CZAS CYKA ALE CIAGLE CZARNE POLE,LAMPKA SIE SWIECI NA ZIELONO CALY CZAS A OBRAZU NIMA,CO JAKIS CZAS JAK JEST ZIMNY TO NA CHWILE PODZIALA I GASNIE ZUPELNIE JAK MÓJ STARSZY BRAT JAK POPIJE:),PRZEZ TE 2 LATA CHODZIL NA 1152X864 100MHZ ODSWIEZANIE...STERONIKI TO:NA POCZATKU 3,6 POZNIEJ 37,38,41,42-I ZGASŁ,TERAZ PISZE NA TV I GDYBY MNIE KTOS ODESŁAL DO ----SZUKAJ TO NIE DAM RADY BO KIEPSKA JAKOSC.

CO SIE STAŁO??TO PRZEZ TE STEROWNIKI??B KIEDYS COS TAM CZYTALEM ALE SIE SMIALEM Z TEGO A TERAZ PLACZE:((

MILE WIDZIANA ODPOWIEDZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u wszystkich jest o samo,jak nawet odlacze kabel i wlacze monitor to nawet nie ma "no signal"a zawsze byl,to ada monitora czy za wyskie odswiezanie mialem?czy moze to te sterowniki?bo nie wiem co zrobic na przyszlosc zeby znowu nie padl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........CO JAKIS CZAS JAK JEST ZIMNY  TO NA CHWILE PODZIALA I GASNIE.......

Jeżeli w tym momencie jak działa obraz jest OK to na 100% jest to tylko jakiś zimny lut i każdy kto ma trochę pojęcia o lutowaniu + lutownicę + trochę cyny z kalafonią poradzi sobie z tym bez problemów.

Wystarczy go rozkręcić i pooglądać płytę od spodu, powinno być widać bez problemów, ew. serwis, myślę że naprawa nie powinna przekroczyć 50 zł, oczywiście w takim wypadku gdy wtedy gdy pracuje obraz jest taki jak powinien być.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: witaj w klubie ;)

 

2 dni temu odpalilem kompa i poszedl dymek :(

 

tez jade na TV i wiem co znaczy ta jakosc obrazu ...

 

polecam prawy ctrl + rolka - da sie przezyc :)

 

moj monit wyladowal w naprawie ... ale i tak juz szykuje sie do zakupu czegos nowego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...