Skocz do zawartości
Xon

Do nastepnego razu...

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisalem 2 dni temu, znikam. Bylo milo czasem, czasem nie. Nie bede wiecej pisal bo juz pare slow napisalem w watku o Postach na Oslej oraz zamienilem pare slow z niektorymi na chat'ie/irc/icq pozatym moj uptime to 45 godzin z paroma minutami. Czasem pewnie zerkne na forum, cos tam skrobne. Jesli ktos cos chce odemnie to prosze pisac mail'e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, bo byles jedna z nielicznych osob potrafiacych pisac wywazone i kulturalne posty :cry: Forum bez watpienia wiele straci bez Ciebie, ale mam nadzieje, ze czasem bedziesz tu jednak zagladal :wink: Pozdroofki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arghhh.... :evil: :evil:

Xon odchodzi <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mac !!! zaniedlugo wszystko zacznie sie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lic !!!

:evil: :evil: Xon...taki wartosciowy czlowiek ktory potrafil pomoc w kazdej dziedzinie. grrr...Lisek potrzbujesz wedlug mnie jakiejs mocnej reki moderatorskiej, ktora bedzie wszystkich pokoleji wywalac stad.

Przepraszam za przeklenstwa.

Pozdrowienia Xon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze odchodzisz Xon :( Nie jestem dlugo na tym forum, ale wiem ze jestes dla wszystkich stad bardzo wartosciowa osoba.

 

Mozna znac powody? Bo chyab jestem slepy i nie widze topicu w ktorym Xon mowil cos na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...