Skocz do zawartości
Slayer

Ufo- ktoś wierzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wierzę i w UFO i w kosmitów, ale nie wierzę w związek między tymi pojęciami. Kosmici gdzieś tam sobie żyją i tyle, a ufo lata tu i tam. Ja uważam, że to nie jest sprawka małych szarych ludzików z dużymi głowami. Chociaż wywiad z kosmitą widziałem. Moim zdaniem ukryto za wiele szczegółów. Tak się nie powinno filmować kosmity. A poza tym ostatnio można zaobserwować różne meteory, więc niech się ktoś nie podnieca, że widział UFO, bo to mogła być zwykła spadająca gwiazda :D

Ale sam widziałem raz coś, co myślałem, że jest samolotem, tylko świeciło za jasno i po chwili zniknęło (pilot zgasił światła???). A w UFO wierzę. Chciałbym kiedyć zobaczyć coś i móc powiedzieć, że to w 100% był NOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze z zalozenia, ze jest to niemozliwe, zeby w calym wszechswiecie jedyna cywilizacja byla nasza. Wcale bym sie nie zdziwil, gdyby jedna z nich (inteligentniejsza od nas) patrzyla sobie jak my ziemianie doprowadzamy sie do zaglady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście kidys o UFO w Niemczech w okolicach m.in KOLN?? Był to obiekt latający przypominający kształetem piramidę, jego wszystkie boki miały odblask jak cholera, robiły troszke wrażenie jakby były przeźroczyste... Opowiadał mi to pewien niemiec z tamtych okolic i 3 innych niemców ( pierwsza osoba chciałbym dodać to nie jakiś chłopaczek 15 letni tylko bardzo poważana osoba, w jednym mieście z zagłebia ruhry) . Opowiedziła mi to co widział i jak to określił , "nie wierzę w UFO ale opowiem ci co widziałem". Później po kilku dniach jak wóciłem do Polski widziałem w niemieckiej telewizji że pokują dokładnie to co on opisywał tylko że w rogach były jeszcze okręgi, niestety trafiłem na końcówkę wypowiedzi i nic się wiecej nie dowiedziałem, . Dodał że stał jak wryty i w ogóle nie mógł sie ruszyć, jak żona wzieła aparat to to w takim tempie przyspieszyło że szok... drugi gość to sfilmoał ale nic na kamerze nie było widać..... :?

 

 

 

 

Co o tym sądzicie.. może ktoś z tych seti się wypowie?? Jedno co można stwierdzić to ksztalltem zupełnie odbiega to od tego co ludzie rysują i jak sobię ufo wyobrażają... może to ruscy albo amerykanie coś testują???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ten gość mi mówił to nie było słychać żadnych silników , ani nic podobnego, ta "piramida" po prostu jakby wisiała w powietrzu na wyskości ok 150 m na nim.. i jak przspieszyła, to jedynie jakby delikatny szum było słychać....

 

 

 

ciekawe jak maja taką technike to jakie kompy maja..?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 0,5 GB filmów. Mam coś, co dosłownie zabija- spadające i rozwalające się UFO!!!!! 8O 8O 8O To już nie są żarty- qrwa mać- to nie można było grafiką zrobić- film z 1997 roku- ufo wali w glebę, odbija się jak od wody kamień, leci leci i pizd z całej siły w 2 raz w glebę- iskry, kawałki wszędzie walą- 8O 8O 8O 8O To te WTC to pikuś!!! 8O 8O A i mam jakieś tajne akta Top Sexret zeskanowane : US ARMY - UFO Official Manual z 1954 roku...qrwa mać...tam jest tego od ch...i ciut ciut!!!!! 8O 8O 8O KOCHAM KAZAA 8O 8O :P :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ta strona jest przezabawna, jesli ktos mi pokarze zdjecie ktore chodz w 50% moznaby uznac za prawdziwe, to mu pogratuluje :D

Jest pare tam fajnych nawet....ale stronka nie ma za dużo multimediów. Tak sobie szukałem po necie inf. i znalazłem stronę, gdzie pisali, że zamach terrorystycznyna WTC to UWAGA sprawka UFO :evil: Lepeij uważać na takie strony- sieczka z muzgu. Mieli nawet zdjęcia, filmy, że UFO latało i podcieło WTC piłą plazmową 8O 8O :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście kidys o UFO w Niemczech w okolicach m.in KOLN?? Był to obiekt latający przypominający kształetem piramidę, jego wszystkie boki miały odblask jak cholera, robiły troszke wrażenie jakby były przeźroczyste... Opowiadał mi to pewien niemiec z tamtych okolic i 3 innych niemców ( pierwsza osoba chciałbym dodać to nie jakiś chłopaczek 15 letni tylko bardzo poważana osoba, w jednym mieście z zagłebia ruhry) . Opowiedziła mi to co widział i jak to określił , "nie wierzę w UFO ale opowiem ci co widziałem". Później po kilku dniach jak wóciłem do Polski widziałem w niemieckiej telewizji że pokują dokładnie to co on opisywał tylko że w rogach były jeszcze okręgi, niestety trafiłem na końcówkę wypowiedzi i nic się wiecej nie dowiedziałem, . Dodał że stał jak wryty i w ogóle nie mógł sie ruszyć, jak żona wzieła aparat to to w takim tempie przyspieszyło że szok... drugi gość to sfilmoał ale nic na kamerze nie było widać.....

No niestety. Nie słyszałem o tym. Choć nie wiem kiedy to nawet było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 0,5 GB filmów. Mam coś, co dosłownie zabija- spadające i rozwalające się UFO!!!!! 8O  8O  8O To już nie są żarty- qrwa mać- to nie można było grafiką zrobić- film z 1997 roku- ufo wali w glebę, odbija się jak od wody kamień, leci leci i pizd z całej siły w 2 raz w glebę- iskry, kawałki wszędzie walą- 8O  8O  8O  8O To te WTC to pikuś!!! 8O  8O  A i mam jakieś tajne akta Top Sexret zeskanowane : US ARMY - UFO Official Manual z 1954 roku...qrwa mać...tam jest tego od ch...i ciut ciut!!!!! 8O  8O  8O KOCHAM KAZAA 8O  8O  :P  :twisted:

Daj mi daj mi daj mi ten jak sie ufo rozwala, jesli mowisz, ze taki spoko, pliss. A moze otworz ze swojego kompa serwerek i bedziemy od ciebie sciagac filmiki o kosmitach i por... i zdjecia z komiksami ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wierze w UFO 

i SETI@home RULEZ :)

mam juz 248 przeliczonych WU

Też szukam (dlatego że wierze). Mam o połowe mniej przeliczonych WU. JEsteś w jakimś teamie ?? Jeżeli nie to zapraszam dołącz do : TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwierzyłem. Będąc na wakacjach spacerowałem w nocy (ok. 3-4) i nad lasem zobaczyłem świecącą kulę. I na pewno nie był to meteoryt ani nic takiego, bo to "coś" latało w różnych kierunkach, nie wydając żadnego dźwieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwierzyłem. Będąc na wakacjach spacerowałem w nocy (ok. 3-4) i nad lasem zobaczyłem świecącą kulę. I na pewno nie był to meteoryt ani nic takiego, bo to "coś" latało w różnych kierunkach, nie wydając żadnego dźwieku

Może to był fosforyzujący latawiec :), albo zlot świetlików, lub poprostu wypiłeś za dużo + nawdychałeś się trawki i ........... uwierzyłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście kidys o UFO w Niemczech w okolicach m.in KOLN?? Był to obiekt latający przypominający kształetem piramidę, jego wszystkie boki miały odblask jak cholera, robiły troszke wrażenie jakby były przeźroczyste... Opowiadał mi to pewien niemiec z tamtych okolic i 3 innych niemców ( pierwsza osoba chciałbym dodać to nie jakiś chłopaczek 15 letni tylko bardzo poważana osoba, w jednym mieście z zagłebia ruhry) . Opowiedziła mi to co widział i jak to określił , "nie wierzę w UFO ale opowiem ci co widziałem". Później po kilku dniach jak wóciłem do Polski widziałem w niemieckiej telewizji że pokują dokładnie to co on opisywał tylko że w rogach były jeszcze okręgi, niestety trafiłem na końcówkę wypowiedzi i nic się wiecej nie dowiedziałem, . Dodał że stał jak wryty i w ogóle nie mógł sie ruszyć, jak żona wzieła aparat to to w takim tempie przyspieszyło że szok... drugi gość to sfilmoał ale nic na kamerze nie było widać.....

No niestety. Nie słyszałem o tym. Choć nie wiem kiedy to nawet było :)

 

Było to jakieś 3 lata temu...

 

Raz też słyszałem o tym jak na Mazurach latały jakieś punkty swiecące na niebie.... to było bodajże 2 lata temu i słyszałem o tym w Polskiej telewizji, 2 osoby wówczas to potwierdziły, naoczni śwaidkowie, m.in jakiś gośc tez był z tego co pamiętam, który zajmuje się dośc szerzej tematem UFO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście kidys o UFO w Niemczech w okolicach m.in KOLN?? Był to obiekt latający przypominający kształetem piramidę, jego wszystkie boki miały odblask jak cholera, robiły troszke wrażenie jakby były przeźroczyste... Opowiadał mi to pewien niemiec z tamtych okolic i 3 innych niemców ( pierwsza osoba chciałbym dodać to nie jakiś chłopaczek 15 letni tylko bardzo poważana osoba, w jednym mieście z zagłebia ruhry) . Opowiedziła mi to co widział i jak to określił , "nie wierzę w UFO ale opowiem ci co widziałem". Później po kilku dniach jak wóciłem do Polski widziałem w niemieckiej telewizji że pokują dokładnie to co on opisywał tylko że w rogach były jeszcze okręgi, niestety trafiłem na końcówkę wypowiedzi i nic się wiecej nie dowiedziałem, . Dodał że stał jak wryty i w ogóle nie mógł sie ruszyć, jak żona wzieła aparat to to w takim tempie przyspieszyło że szok... drugi gość to sfilmoał ale nic na kamerze nie było widać.....

No niestety. Nie słyszałem o tym. Choć nie wiem kiedy to nawet było :)

 

Było to jakieś 3 lata temu...

 

Raz też słyszałem o tym jak na Mazurach latały jakieś punkty swiecące na niebie.... to było bodajże 2 lata temu i słyszałem o tym w Polskiej telewizji, 2 osoby wówczas to potwierdziły, naoczni śwaidkowie, m.in jakiś gośc tez był z tego co pamiętam, który zajmuje się dośc szerzej tematem UFO...

O tym słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qfa!!!!!

 

Po co ten POST  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Ale wałek z ciebie, wiesz? Pewnie lepiej pisać o tym, ,,jak czytacie..." i tym podobne. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra!

 

Chcialem wszystkich przeprosic za moje ostatnie posty!!!

Takie drobne nerwy zwiazane t tym calym Forum,napady SMS-owe itp.

POstram sie juz byc mily i pomocny. :oops:

Spoko. Nie świruj- to tylko forum. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...