Skocz do zawartości
kejb

geforce 2 mx400 czy spali się przy wyłączonym wentylatorze?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyciszyłem sobie kompa i najgłośniej działa w tej chwili wentylator na grafice, w gry nie gram więc karty nie obciążam czy jest bezpieczne wyłączenie tego wentylatora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się zjarać a wieszaćsiębędzie na pewno. załóż radiator od procesora, bez wiatraka, i wtedy możesz być spokojny.

Bzdury gadasz. Nic sie nie ma prawa spalic jezeli radiator ma jekies normalne rozmiary. Choc u kumpla na jego G-forcie 2 mx mial bardzo malutki radiator i wszystko chodzilo bez problemu, nic sie nie wieszalo, i nic nigdy sie nie spalilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel dopiero po roku zorientował się, że wentylatorek mu się zatarł na gf2mx400 (nagle przestało brzęczeć? to dobrze, po co sprawdzać :D ) Wszystko działa, tylko zdjął sam wentylator, żeby nie blokował dostępu powietrza do radiatora.

 

Jak masz radiator montowany kołeczkami (wokół GPU powinny być dwie dziurki) to możesz kupiś zalmana nb-32, albo nb-47. Ich koszt to coś około 25zł. Przy czym nb-32 będzie chyba lepszy. Jest niższy i zasłania tylko jedną PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze sie nie spali jak na gf 4 mx 440 nie ma wentyla a taktowanie maja znacznie wyzsze to czemu mialby sie niby gf 2 wiezszac czy palic jak jeszcze do tego nie grasz ..zdejmuj i nie wydawaj kasy na jakies zelmany nie ma sensu u mnie radek 9100 chodzil z tydzien bez wentyla tez nie zauwazylem ze sie zatarl i nic sie nie dzialo .. teraz juz jest duzy zalozony na 5V i jest spokoj i cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...