Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Best lap hmm siakies 1:17:xx

Ja mam to samo :D

Ale w wyścigu w chyba 9 osób bez wysiłku. Poza tym bez Was grać się nie da - podłączyłem się dziś do jakiegoś serwera i grałem kilka razy, a najgorszym wypadku byłem drugi, więc żadna konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak włączysz grę to dajesz na quick search albo coś takiego lub wybierasz własne kryteria i gra sama szuka i daje listę serwerów na których można zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście o demie mówię. U mnie wygląda to tak. Najpierw wybieram simulator modes, potem play online, loguję się na swoje konto do grania online i wybieram quick game albo browse sessions i wtedy gra w pierwszym trybie szuka chyba serwer z najmniejszym pingiem a w drugim jest lista serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuttie => to Angelina jest na sprzedaz?? ja nie lubie V8 wole merce lub ff (mniej) a najchetniej to pomeczylbym jakies eksponaty muzealne lub ten tryb rally cros lub rally, ale do tego to PC Project musi sie pospieszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a nie przypadkiem CD Projekt? ;] "Drobna" roznica, heh.

 

Nuttie, dostaniesz mondka zatankowanego do pelna (!) + komplet zimowych kapci za wiesz kogo... chetny? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak a wystarczy, ze sie zrzeke praw do niej czy mam tez ci ja dostarczyc? : ) A tam to byl oczywiscie CD projekt, tylko ten niemiec "niedosc ze wszystko chowa" to jeszcze w blad wprowadza. : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano nie gralismy.

 

Jak tylko bedziecie sie kiedys skrzykiwac to nie zapomnijcie o biedbnym draaku ;] Zawsze bedzie jeden chlopiec wiecej do bicia... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...