Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widze roznice miedzy posiadaniem piratow, a propagowaniem tego procederu.

Chyba mi nie wmówisz że nigdy nikomu nie zainstalowałeś pirackiego programu :?:

Różnica polega tylko na tym, że jedni są piratami dlatego, że nie mają kasy, ani bogatych rodziców, a drudzy robią na tym kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w sklepie jest ona za 84 pln :)

Nazwy sklepu nie zdradzam bo to reklama a to chyba niedozwolone :D Aha sklep jest w wa-wie , wysylka 10 pln ale mozna tez kupic na miejscu. Jakby co zapraszam na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko. Jesli spotkal sie ktos z problemem, ktory tu przytocze to posze o odpowiedz.

Mam orginalna gre i czasem (czesto) podczas wgrywania toru wywala mi sie ta gra odrazu na pulpit. A czasem dobrze wszystko sie wgrywa. Na razie nie uderzam do CDprojektu bo tam traktuja czlowieka jak glupka

Kombinowalem ze sterami, konfigiem ich, jak rowniez i z konfigiem samej gry oraz systemu. NIC!

moj extra config to: celek 1.2 fxiksior 5200 128bit sb live! 512MB sdram, modecom 350gtf, nic nie krecone, reszta gier bez problemu dziala (nawet colin 04).

aha system to XP prof z sp1 i krytycznymi poprawkami z swapem 512 MB ustawionym na stale, wersja gry 1.2 pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie dziś zagrałemw TRD2 z FSAA i cieniami pod brykami - cienie są zasługą nowych Catalystów 4.7 a FSAA to pomysł (odkrycie) kolegi z innego forum. W konfiguracji gry trzeba wyłączyć odbicia od maski w wysokiej rozdzielczośći :!: - that's all 8)

 

Teraz 1280x1024 16AF i 2AA + cienie i poszedł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro w MM na 100% w olsztynie nie wiem jak w innych miastach Race Driver 2 bedzie w promocji po 49pln. mialem ni kupowac przed wyjazdem, ale kupie i postawie na biureczku ;]

Jutro znaczy się dziś (piątek)? Chyba trzeba się tym zainteresować.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie kupić tej gry. Interesuje mnie jedna kwestia: gra online. Czy łatwo znaleźć ludzi do gry?

Ja nie nażekam wczoraj grałem od 16:00 do 2:00 i ilość serwów nie spadała poniżej 20 Na serwach z wyłączonymi kolizjami można grać praktycznie przy każdym pingu, a z kolizjami spoko z 150ms. więc wybór jest spory choć na większości serwów królują DTM-y :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam swoja kopie ;] jestem po pierwszych kilku wyscigach i jestem pod wrazeniem. mustang jest tak narowisty jak go sobie wyobrazalem....;]

kupiłeś w MM w tej promo o której pisałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pogrywam w demko od czasu do czasu i się już zdecydowałem. Jutro zadzwonię do MM i się dowiem czy w Wawie też promocja jest. Jeśli tak to w poniedziałek wybieram się po swoją grę. :)

Jedno jeszcze pytanko: Jak z szybkością działania pełnej wersji względem demka? Podobno grafika trochę ulepszona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla informacji wam powiem ze na athlonie xp 2,2+ oraz przecietnym radeonie 8500 rozdzielczosc 1024/768 detale wysoko-srednie, gra sie przyjemnie bez zwolnien :).

mnustwo wyscigow, swietna gra, jezeli ktos lubbi wyscigi samochodowe, to naprawde polecam :).

 

Btw, prubowalem sobie zrobic kopie zapasowa cd i nie da rady, ani alcocholem 120% ani clone cd.... szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi MM to loteria. Dzwoniłem dziś do centrali MM i powiedzieli, że kazdy MM ma mozliwość organizowania samodzielnych promocji. Wniosek z tego taki, że w jednym miesci w róznych MM moga byc różne ceny. To samo w Empikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka  do strony gdzie mozna ta gre zamowic ale w wersji cd

:!:

Plizz

Wszędzie, lepiej powiedzcie czy u nas moża kupić ją na DVD, pomysł z 5 CD nie jest zbyt szczęśliwy. Muszę zaczekać do wypłaty a wtedy ruszam po grę 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...