Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla oczekujących :

 

Gra własnie trafia na półki w salonie Empik w Wawie (Marszałkowska). Premiera jutro ale kupic można już dziś :)

Super, zaraz po nią jadę i zdam relacje wieczorem.

 

Update:

 

Zainstalowałem (5CD), wpisałem kod, program sprawdza za każdym razem jego obecność i raz stwierdził, że cd nie ma w napędzie :D . Cos chłopcy skopali ale to drobiazg. Gra zajmuje 3.12GB na dysku. Ustawiłem 1280x960 i wszystko na full wlacznie z AF. Gra chodzi mega plynnie. Ponad 100fps powoduje, że nawet na słabszych kompach bedzie chodzi dobrze. Na początku mamy dostęp tylko do trzech samochodów: Forda GT, Aston Martina DB7 i mojego ulubionego Mustange, którym - moim zdaniem - jeździ się najzabawniej. Jak na razie moje uczucia z jazdy sa mieszane. Może jest to kwestia lepszego ustawienia kierownicy i siły force feedback ale jakoś samochody zachowują się zbyt arcadowo. Byc może jestem jeszcze pod wpływem GTR, który jest symulatorem. Dziś pogram może troche dłuzej i przekonam się bardziej do tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ta gierkę [oryginalną] od wczoraj i niestety przy instalacji towarzyszy mi problem:( Mianowicie przy wgrywaniu z drugiej płyty system sie wiesz. Tak samo mam z Colinem 4. Płytki sa napewno good bo na innym sprzecie chodzi. Co to moze byc? Jak ten problem rozwiązac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu, zanim sie przyczepisz, wczytaj się dokładnie w to co napisałem.

 

Od razu widać ,że engine gry jest dobrze zoptymalizowany i nawet gdy na torze jest kilkanaście samochodów fps nie spada prawie wcale. Jesli ja mam 100fps przy wszystkim na full to mysle ,że na słabszych kartach także da sie płynnie grać (>30fps), co potwierdzają słowa dwóch kolejnych testujących. Uwierz mi, że są tytuły, na ktorych 9800XT puchnie (np. Thief3). Chciałem dać obraz tego czego się można spodziewać w kwestii wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w empiku i juz lezy sobie. nie kupilem jej, bo za 2 tygodnie jade w beskidy na paralotnie i kasa sie przyda, bo bede 15km od czech i slowacji ;] dla mnei przegieciem jest 5CD jakby ni mogli dac DVD. ciekawe czy jest jeszcze jakis inny kraj gdzie gre wydano na CD.

 

wklej screeny z trybu "Rally" i napisz jakie wozki tam sa i wogole jak sie jezdzi w porownaniu do CMR4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ta gierkę [oryginalną] od wczoraj i niestety przy instalacji towarzyszy mi problem:( Mianowicie przy wgrywaniu z drugiej płyty system sie wiesz. Tak samo mam z Colinem 4. Płytki sa napewno good bo na innym sprzecie chodzi. Co to moze byc? Jak ten problem rozwiązac?

Spróbuj wylączyc antyvira oraz wszelki9e programy emulujace cdrom .

Powinno pomóc.

Co do gry to będę ją miał dziś ale nie spodziewam sie zbyt wiele odnośnie fizyki jazdy-- zapewne jest to arcade a ja juz z tego typu gierek wyrosłem :) Czekam na GTR !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ta gierkę [oryginalną] od wczoraj i niestety przy instalacji towarzyszy mi problem:( Mianowicie przy wgrywaniu z drugiej płyty system sie wiesz. Tak samo mam z Colinem 4. Płytki sa napewno good bo na innym sprzecie chodzi. Co to moze byc? Jak ten problem rozwiązac?

Jezeli posiadasz ta gre org, to w ksiazce z gra masz opis, ze na nie ktorych systemach xp moga wystepowac takie problemy. Nalezy zgrac pozostale plytki(2,3,4,5) a dokladnie zawartosci ich na dysk twardy, i nie wyciagac plytki 1 z napedu. Ja tak zrobilem i pomoglo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ta gierkę [oryginalną] od wczoraj i niestety przy instalacji towarzyszy mi problem:( Mianowicie przy wgrywaniu z drugiej płyty system sie wiesz. Tak samo mam z Colinem 4. Płytki sa napewno good bo na innym sprzecie chodzi. Co to moze byc? Jak ten problem rozwiązac?

Witam,

Ja takie same problemy miałem przy Collinie 4 ze przy 2-CD się komp zawieszał :(. Ale pokasowałem wszystkie wpisy "pozostałości po demie",

i zainstalowało się bez problemu. Najlepiej wejdz na www.gry.wp.pl i znajdz TRD 2 i firmy jakie ja wypuszczały czyli Codemasters i ... i wyksasuj wtedy wszystkie pliki z tą grą związane z rejestru "komenda" regedit.

pzdr,

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, mam taki problem: po wlaczeniu anti-aliasingu grafika totalnie wariuje - znikaja albo 'przeswituja' samochody, ogolna kaszana..poza tym co zrobic zeby zablokowac framerate na jednym poziomie? niby jest tam taka opcja ale jakos nieszczegolnie dziala - czasem gubi kila(nascie) klatek. stery do dziforsza mam najnowsze (56.72 bodajze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto jest chetny do tego by zalozyc klan Toca race driver 1

Prosze o zgloszenie sie pod nuimer GG 4347632 lub odpowiedzenie w tym Wątku jesli znajdzie sie minimum 5 osob a (a 2 osoby juz są) to bedziemy mogli grac.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto jest chetny do tego by zalozyc klan Toca race driver 1

Prosze o zgloszenie sie pod nuimer GG 4347632 lub odpowiedzenie w tym Wątku jesli znajdzie sie minimum 5 osob a (a 2 osoby juz są) to bedziemy mogli grac.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...