Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Za 5Cd to ja podziękuję. Na DVD też powinno być.

A co za problem ... tylko przy instalce trzeba powachlować ... potem ostatnia płyta została w napędzie i wcale jej nie ruszam. 67% kariery za mną i im dalej tym ciekawiej.

 

Nie słyszałem żeby wersja DVD miała być kiedykolwiek u nas dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje 5CD.

 

gierka jest fajna, ale mam pare ALE:

- rajdy sa do bani :/ gorzej niz cmr3

- losowa pozycja na starcie wyscigu i wez tu czlowieku wygramol sie na conajmniej 2 pozycje w czasie 2 kolek jak startujesz z 16 lub z 18

- brak mozliwosci setupu wozow w karierze. to po co dali taka mozliwosc....

 

wisze teraz na wyscigach gdzie mam do wyboru forda gt0 i mustanga svt cobra r i nie moge ani jednego ani drugiego przejchac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Za 5Cd to ja podziękuję. Na DVD też powinno być.

A co za problem ... tylko przy instalce trzeba powachlować ... potem ostatnia płyta została w napędzie i wcale jej nie ruszam. 67% kariery za mną i im dalej tym ciekawiej.

 

Nie słyszałem żeby wersja DVD miała być kiedykolwiek u nas dostępna.

Po prostu wygoda. Kupiłem sobie DVD nie po to żebym teraz kupował grę co jest na kilku płytach. Wiadomo, że można powachlować płytkami, ale fajnie tak na DVD jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, mają u was w Olsztynie jeszcze po 49 zeta, bo w Łodzi drożyzna? Jesli tak to miałbym do Ciebie prośbę o zakupienie dla mnie takiego egzemplarza. Jeśli Ci to nie sprawi kłopotu to uderz do mnie na priv i się dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Za 5Cd to ja podziękuję. Na DVD też powinno być.

A co za problem ... tylko przy instalce trzeba powachlować ... potem ostatnia płyta została w napędzie i wcale jej nie ruszam. 67% kariery za mną i im dalej tym ciekawiej.

 

Nie słyszałem żeby wersja DVD miała być kiedykolwiek u nas dostępna.

Po prostu wygoda. Kupiłem sobie DVD nie po to żebym teraz kupował grę co jest na kilku płytach. Wiadomo, że można powachlować płytkami, ale fajnie tak na DVD jest :D

Mnie sie też marzyła wersja DVD i do tego bez polskiego podkładu ale wziąłem co było ...

 

Niemiec - masz rację że gra miajscami jest niedopracowana ... w kwestii rajdów to nie ma co narzekaż w TRD2 jest ich 2 - 3max - od tego jest Colin.

 

Obecnie jestem na 79% kariery i mam frajdę z jazdy na ręcznej skrzyni a widok z kokpitu, rzadziej zza samochodu i czasmi sprzed maski - niezłe wrażenie szybkośći i realny dźwięk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Katowicach wszedzie po 99PLN :/ Co i tak nie zniechecilo mnie do zakupu tej giery.

 

Oprocz bledow, ktore wytknal Niemiec dodam jeszcze spaprana miejscami fizyke np. WAGA samochodow jest za niska. Widac to szczegolnie przy wszystkich hopkach, gdzie auta LATAJA jak szybowce :/

 

Ogolnie moglo byc lepiej (ja chce w koncu Gran Turismo na PC!) ale i tak jest w porzadku.

 

PS. Kiedy gramy po sieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, mają u was w Olsztynie jeszcze po 49 zeta, bo w Łodzi drożyzna? Jesli tak to miałbym do Ciebie prośbę o zakupienie dla mnie takiego egzemplarza. Jeśli Ci to nie sprawi kłopotu to uderz do mnie na priv i się dogadamy.

nie mam pojecia. zazwyczaj promocje wszelkiej masci sa robione raz w tygodniu. MM w olsztynie:

http://www.mediamarkt.pl/markety_22.html

mozesz sie dowiedziec, jak bedzie jeszcze w promocji i na stanie to istnieje mozliwosc zakupu.

 

rajdow spodziewalem sie lepszych a przynajmniej takich jak w cmr4. masa czesci fur jest rzeczywiscie za mala, ale ogolnie gra sie przyjemnie choc czasami gra jest irytujaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś zmienić pozycje startowe

bo te co są losowane są bardzo wredne zawsze na końcu

i jak się dobić do 2-3 miejsca :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)masa czesci fur jest rzeczywiscie za mala, ale ogolnie gra sie przyjemnie choc czasami gra jest irytujaca.

Masa wszystkich fur, panie sasiad, WSZYSTKICH! ;> Od land rovera, po impreze, oczywiscie nie zapominajac o xj220. KAZDYM z tych aut latalem... Reszta pewnie tez by fruwala na hopkach, ale akurat na torach po ktorych jezdzi sie nimi hopek nie ma ;>

 

KIEDY gramy?! Nie pamietacie juz jak to w demo jezdzilismy do 2 w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś zmienić pozycje startowe  

bo te co są losowane są bardzo wredne zawsze na końcu  

i jak się dobić do 2-3 miejsca  :?

Są na to sposoby ... ręczna skrzynia (unikać 1 ewntualnie 2ki na ciasnych łukach) , opóźnione hamowanie, wchodzenie w szeroki łuk przy dużej prędkości na ręcznym, wypychanie liderów poza trasę na łukach (koniecznie bokiem by nie zniszczyć zanadto bryki) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zniesmaczony idiotycznym sposobem oszukiwania komputera :/

 

Sezon ostatni, pierwsze mistrzostwa. Punkty to 1. 10pkt, 2.6pkt, reszta niewazna...

 

Wygralem 4 pierwsze wyscigi (reszte tez pewnie wygram, ta gra jest banalna, szczegolnie z kierwonica ;>) czyli mam 40 punktow. Z prostego wyliczenia wynika, ze drugi w tabeli moze miec MAX. 24pkt (4x6).

 

A co sie okazalo?

 

Kluczowi dla "fabuly" kierowcy, Stelan i Cezar, maja odpowiednio 38 :/ i 32 punkty. Jakim cudem??? Czy komputer musi AZ tak wrednie dodawac swoim kierowcom punktow?

 

W dennym Undergroundzie auta w niesamowity sposob nas doganialy, tutaj takie kwiatki... :/

 

Ja chce w koncu prawdziwe A.I w tych glupich grach!!!

 

Do cholery!

 

Troszke mi juz lepiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem z kierownica w tej grze.

Wyglada to tak:

 

start wysciugu, wrzucam 1 big, doaje gazu a samochod stoi w miejscu :). Wskaznik przpstnicy jest na maxa, bieg wbity a samochod nie jedzie :(

 

 

ma ktos jakies pomysly ?

 

w opcjach ustawilem zeby nie bylo sprzegla oczywiscue,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile kosztuja ta gra w Krakowie ( mówie tu do mieszkańców Kraka) bo ja jakoś nie jeździłem po sklepach a że narazie nie mam kasy to nie weim ile uzbierać  

POZDRO

Ja prawdopodobnie kupuję w weekend albo na pocz. tygodnia więc zdam relację i info o cenach :) chyba, że będziesz jednak szybszy :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem z kierownica w tej grze.

Wyglada to tak:

 

start wysciugu, wrzucam 1 big, doaje gazu a samochod stoi w miejscu :). Wskaznik przpstnicy jest na maxa, bieg wbity a samochod nie jedzie :(

 

 

ma ktos jakies pomysly ?

 

w opcjach ustawilem zeby nie bylo sprzegla oczywiscue,,,,

Zaciągnięty hamulec ręczny :P

 

Zmień obłożenie tegoż akcesorium, bo zdaje się że jest powiązane z ze sprzęgłem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Katowicach wszedzie po 99PLN :/ Co i tak nie zniechecilo mnie do zakupu tej giery.

w MM w Czeladzi 69zł 8)
Cały czas, czy jakaś promocja :?: Bo taka cena kusi nawet - nigdzie blisko DG taniej nie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4TEUSZ: dziekuje za pomoc, naprowadziles mnie na zrodlo problemu :)

 

mam jeszcze pytanie dla osob jezdzacych na kierownicach... czy da sie zrobic jakos tak zeby jakos zeby samochod skrecal plynniej?. Przy duzych predkosciach dokucz mi to ze lekki skret kierownica powoduje dosc narwane reakcje samochodu, troche za syzbko skreca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim Logim (formula force) faktycznie sterowanie jest za czule.

 

Ale przeciez w kazdej bez wyjatku (ostatnia normalna pod tym wzgledem gra to NFS Porsche. "Normalna" czyli taka, ze wykorzystywalo sie pelny zakres skretu kierownicy) nowo wydanej grze tak jest wiec juz sie przyzwyczailem i ta Toca nie sprawia mi zadnych trudnosci ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyzwyczailem do gry midtown madness 2, tam sie super kieruje, jadac 200km/h mozesz trafic dokladnie miedzy 2 samochody stojace obok siebie na czerwonym :P. a w Toce jakby sie sterowalo nieliniowo. no cuz trzeba sie przyzwyczaic :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, dziś byłem z bratem w kerfurze i kupilem toce. Niestety, za 99.90zł..:( oczywiscie problemy przy zainstalowaniu..grrrr wyskakiwal blad cos tam ze w stacji znajduje sie niewlasciwy wolumin itp ale w ksiazeczce dolaczonej do gry bylo opisane co i jak zrobic aby zainstalowac...zaraz zabieram sie za granie ;]

 

aha, jakby co to mozna by sie kiedys umowic na jakąś tłikową rozgrywke...co wy na to?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...