Skocz do zawartości
...:::Piter:::...

Ti 4200 czy Ti 4600 czy może ATi??? POMOCY!!! PILNE

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, musze szybko kupić graficzke do ostrego o/c i co wybrać do 620zł. ??? PILNE!!! Z góry dzięki za odpiski :lol: może już był podobny temat ale za bardzo nic nie znalazłem, a nie szukałem tego bardzo doglębie ponieważ się bardzo spiesze bo już nie moge wytrzymać na S3Trio 2mb. :evil: :evil: (chodzi mi o to żeby mieć ponad 15000 w 3dmarku 2001se) wolał bym nowe karty ale GF Ti4200 ciężko dostać to moga być z allego używana raczej na gwarancji i pewnie że się da je wykręcić :lol:

Co wy na to: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23264029

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23034803

 

?????????????????? PILNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma ? http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=66940&start=0 . Bardzo podobne zagadnienie.

Wiesz, śledze ten temat od samego poczatku, i nadal nie wiem która z nich najlepsza... A więc dlatego załozyłem swój temat i wiedzieć to co mi jest potrzebne a tam nie ma 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poweim ci jeszce raz krutko biez te 4ti 4200 i dokup ramu bo 256 to za mało do gier

co z tego ze dasz wiecej za grafe bedzieszm iał 5 fps wiecej jak bedziesz miał przycinki jak tylko bedziesz wchodził w nowe pomieszczenie itd. bez sensu ram i w tedy jakaś karta moze poczekaj 2 tygodnie po prremierze nv 40 mogą dziać sie cekawe zeczy na rynku k. graf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mam akurat tak sie klada GF FX 5600 XT 128mb 128-bit - następca GF4 TI - ma pelne wspomaganie DX9 dlatego napewno bedzie dawal leprze wyniki od GF TI4600  moja cena 450zl chcesz to bierz nie zwlekaj !!

Tu tez reklama ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mam akurat tak sie klada GF FX 5600 XT 128mb 128-bit - następca GF4 TI - ma pelne wspomaganie DX9 dlatego napewno bedzie dawal leprze wyniki od GF TI4600  moja cena 450zl chcesz to bierz nie zwlekaj !!

buahahahaahahahhahahahahaha LOL chyba tylko w 3dm03 buahahahahahahhaahhahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedziali własnie o tym FX 5600XT??? Bo własnie oglądałem go w sklepie za 430zł. Bo GF Ti4200 już w sklepie nie dostane :( a może 9500? tylko że o niego się tez pytałem to już nigdzie go nie ma :( nawet na giełdzie elektronicznej :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mam akurat tak sie klada GF FX 5600 XT 128mb 128-bit - następca GF4 TI - ma pelne wspomaganie DX9 dlatego napewno bedzie dawal leprze wyniki od GF TI4600  moja cena 450zl chcesz to bierz nie zwlekaj !!

Tak na marginesie, na forum gdzie wiadomo jakie jest nastawienie do tych niskich FXów chcesz sprzedać to? KAMIKAZE. Pozatym domokrążców (albo forokrążców) sprzedajacych grafy to tu nie trzeba. tylko śmietnik powstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedziali własnie o tym FX 5600XT??? Bo własnie oglądałem go w sklepie za 430zł. Bo GF Ti4200 już w sklepie nie dostane :(  a może 9500? tylko że o niego się tez pytałem to już nigdzie go nie ma :(  nawet na giełdzie elektronicznej :(  :(  :(

Jezeli FX to tylko 5700Ultra w gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...