Skocz do zawartości
aster

Kto ma numer telefonu do apteki calodobowej. WAZNE

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie musze zadzwonic do apteki ktora jest czynna teraz i by mogli mi powiedziec ile co kosztuje.

szukalem na onecie ale nigdzie nie pisze ktora jest calodobowa a nie chce wydac fortuny na telfon.

miejscowosc nie wazna

TO WAZNE

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz znalazlem. WSZYSTKIM NIE DZIEKUJE ZA POMOC oprocz usera Radek_BVB

 

Kucyk moze ty masz ksiazke i apteke pod reka, ale JA NIE MAM.

btw chcialem porownac ceny jednego leku

tutaj kosztuje $179 w Polsce okolo $8 WIEC NIE WIEM CZY TEN TEMAT JEST TAKI GLUPI

A wiec jak nie masz nic do powiedzenia to

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aster twoja glupota mnie rozwala.

Trudno zadzwonic do biura numerow????

Niektorych myslenie chyba naprawde boli.

 

Z tego co pamietam raz juz zarwales bana za swoje obrazki.

Ten zostawie innym moderom do zabawy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to uzytkownik aster mieszka w USA, wiec raczej nie ma zabardzo jak zadzwonic do biura numerow, lub nie chce tracic dodatowej kasy na telfon do biura numerow, a zadzwonic bezposrednio do apteki.

tutaj kosztuje $179 w Polsce okolo $8 WIEC NIE WIEM CZY TEN TEMAT JEST TAKI GLUPI

z tego co widze to roznica w cenie nie jest taka mala wiec nie sadze zeby aster w tym temacie robil sobie jaja i nie dziwie mu sie ze sie zdenerwowal widza odpowiedzi takie jakie dal kucyk i ajgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale K**** wa jestescie mądrzy... Gośc mieszka w stanach a ma jeszcze marnować kaśe na rozmowę z głupimi telefonistakami które nic nie wiedzą, idzzcie się w wasz 2bitowy rdzeń puknijcie...

Gośc szuka LEKÓW a nie wentylatorków do swojego "moda by cheftec" ... wiec moglibyscie trochę szacunku okazać.

Moze panoramę firm to do usa tez wysyłają.. totalny rotfl dla was.

 

 

Wogole nie wiem co to znaczy moderowanie oslej łączki..

To teraz bedziemy wybierać czy post o mieczykaqch jest ok, a tamten o linuksie bee... a jeszcze iny o kim kto szuka leków do tyłka..

Widze ze macie super wartości życiowe.. bylebym was w rodzinei nie miał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli gosc pochodzi z innego kraju to musi wiedziec ze jest taki kraj jak Polska? ;P jak by babcia miala wasy to by byla dziadkiem.

btw orientuje sie ktos ile kosztuje rozmowa ze stanow do Polski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale imho potraktowaliście Aster'a zbyt ostro...

 

On szukał LEKÓW! Dla kogoś zdobycie interesującej go infomacji to 30 s. pracy, więc mógłby mu pomóc, a jak nie to po co w ogóle coś pisze? Przecież to Ośla Łączka, do cholery!

Jak ktoś szuka LEKÓW, to prawdopodobnie sprawa jest ważna, więc posty typu "Ile jest 2+2 bo na googlach nic nie znalazłem" są tu NIE NA MIEJSCU.

Jeżeli topic wydał wam się głupi, to po odpowiedzi Radka mogliście go po prostu zamknąć, a nie wyśmiewać się z człowieka, któremu być może ciężko choruje w tej chwili dziecko. Zwróciliście uwagę, jaka jest cena tego leku? Raczej nie są to tabletki na przeziębienie.

 

Poza tym, ludzie zakładali już tutaj znacznie mniej ambitne topici, i bana jakoś nie dostali.

 

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam leków dla siostry, chorej na białaczkę ale w internecie daje sobie spokój własnie ze względu na takie "móndre" odpowiedzi... Błędem Astera było szukanie ich tutaj.. bo niestety jak się domyślałem tutaj sobie mozna pogadać conajwyzej o malowaniu witraczka... a i tak bez kąsliwości nie obędzie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowicie Panowie ale mi (moze tez kilku innym osobom) zalecialo w tym poscie latwizna, czy naprawde inaczej sie nie dalo zdobyc tego numeru? /ja w to nie wierze/, do tego doszedl ten obrazek (bardzo mily...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bledy????

Gdzie on mial napisane ze mieszka w USA????

Zreszta starczylo wejsc na bylejaka wyszukiwarke wpisac "Apteki calodobowe"

A Aster wylecial za ten wlasnie obrazek. Raz juz za cos takiego bana dostal, ale widze ze to go duzo nie nauczylo. Wczesniej dostal bana za pyskowanie. Wiec nie jest taki bez winy. Wrocil ale pod warunkiem, ale szybko potrafil wszystko popsuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizuz. Ja wiem że pada deszcz. Ale czemu te debile tak szybko rosną?

 

A kucyk ty nie bądź taki mądry z tym 2+2 bo raz mi to pytanie zadał Allen i okazło się że to nie 4 ;D Więc ja już nic nie kapuje

 

BTW ile to jest :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych argumentow obronnych zwlaszcza Galago, dla mnie to bez roznicy czy mieszka sie w stanach chinach singapurze a moze na wyspach galapagos. Nie szukal lekow tylko apteki calodobowej i informacji o cenach i prawda jest taka ze chcial wlasciwie zeby to ktos zrobil za niego - jesli tak to szuka w zlym miejscu, forum tweak mimo najlepszych checi nie jest ku temu odpowiednim miejscem, chociazby ze wzgledu ze gdyby kazdy mial taki problem to lepiej nie myslec co by bylo i nie wazne np Galago czy szukasz leku na bialaczke dla siostry, wiesz duzo ludzi ma kogos chorego w rodzinie co nie oznacza tez ze kazdy ma szukac leku na bialaczke na tweak.pl... Nie wazne tez jak piszesz ze ktos mieszka w stanach to chyba sie urodzil polakiem nie? piszesz ze nie musi wiedziec ze jest cos takiego jak np pf.pl ja tez nie musze wiedziec ze jest cos takiego jak yahoo.com, z ta roznia ze jednak wiem i jakos aster tez wiedzial z jakiej strony dac obrazek obrazliwy jednak gdzie szukac numeru do apteki nie wiedzial... takie teorie zapawaja poprostu na gromki smiech internet nie jest polski ani amerykanski, tylko swiatowy i bedac gdziekolwiek mozna wiedziec cokolwiek i tak sie sklada ze wiekszosc polakow za granica wiedza zdecydowanie lepiej i znaja znacznie lepiej polskie strony niz sami polacy... jednak pozostanmy przy temacie bo to wszystko jako wyjasnienia nie ma zadnego wplywu na to co tu nastapilo czyli informacji o numerze do apteki calodobowej - to jest forum komputerowe, jesli ktos wiec potrzebuje szczerze i powaznie to wie gdzie szukac, juz chociazby odpowiedz Radka pierwsza odpowiedz to GOOGLE po czym aster napisal ze juz znalazl i tak duzo trzeba bylo? magiczne 6 liter.com i co za roznica kim sie jest i gdzie sie mieszka zeby nie znac googli? mozna znalezc wszystko i to wie nawet siedmioletni dzieciak, smiesza mnie tlumaczenia bo ja mieszkam tam a siam, sam kiedys sprawdzalem np aktualne ceny chocby takiej glupoty jak jedzenia w pewnej restauracji z czystej ciekawosci we wloszech w bardzo malym miasteczku (ok tysiac mieszkancow) w ktorym bylem, dalo sie? dalo sie! mozna wszystko - pytanie tylko czy sie chce. Nikt nie wie ze pochodzi ze stanow i wiedziec nie musi, ale to i tak niczego nie zmienia bo jaki sens jest szukac polskiej calodobowej apteki mieszkajac w stanach??? kompletny nonsens, potrzebuje informacji o cenach na teraz na zaraz na natychmiast? z tego co pisze wynika ze potrzebne mu sa na zaraz bo w przeciwnym wypadku po co calodobowa no to przeciez tych lekow zaraz i tak miec nie bedzie, a z drugiej strony sie okazuje ze poprostu chce kupic taniej.

 

Galago, piszesz ze nie wiesz co znaczy moderowanie oslej laczki, z tego co zwrocilem uwage wielu ludziom tak wlasnie sie wydaje ze osla laczka = pisanie o kazdej <span style="color:red;">[ciach!]</span>le na swiecie, a to moim zdaniem ogromne nieporozumienie, osla laczka oznacza pisanie o tematach nie zwiazanych bezposrednio z komputerami, ale co najwazniejsze tematach ciekawych, tematach ktore moga byc warte zamieszczenia i warte ogolnej dyskusji bo wszyscy tu sa dla rozrywki, inaczej bysmy zajechali forum banalnymi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami a calosc stracila by zupelnie sens bo jeden ciekawy post znajdowalby sie pomiedzy piecdziesiecioma o numerze do apteki itp a to nikogo poprostu nie interesuje i wybaczcie nie musi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mrtnt w swoim elaboracie chyba wyczerpal temat wiec czas na kluczyk ;)

 

aster juz znalaz numer apteki dzieki googlom i sadze ze nic poza klotnia z tgeo tematu juz sie nie wywinie ...

 

 

swoja droga dodam tylko ze wybieram sie do usa na wakacje i jakos nie musialem zakladac tematow "czy sa ludzie z usa na tweak'u bo chce kupic tam grafe pamieci czy cokolwiek" - odpalilem bestbuy czy inna tego typu strone i sam sprawdzilem jakie sa ceny - to skad sie jest nie ma znaczenie, internet jest swiatowy jak kolega slusznie zauwazyl i samemu da sie dojsc do wszystkiego co oczywiste ... a moj temat nawet bardziej nadawalby sie na to forum niz temat o lekach (ale to juz inna historia ;))

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...