Skocz do zawartości
pabloni

Alcohol i ERROR 25002

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem w czasie odisnatlwoania alcohola 120% chciał zrestartowac więc ja nie zrestartwałem bo w tym czasie nie mgołem dałem wiec nie .. po kilku minutach zresetwałem kompa i było ok....po restarcie jak chciałem zainstlowac Alcohola 120% najnowsą wersje to mi wyskakuje bład bo sie rzuca o tamten wirtualny napęd co został podczas odinstlowani czyli źle się odinstalwał .....i teraz za żadne skarby świata nieumie zaisntalowac Alcohola bo wyskakuje error a niechce instlowac windowsa na nowo....a w błedzie tak pisze .....ERROR 25002 Some Driver has name or conflicts with over file or service in system.Please chosse other driver names or make sure you have rebooted after removal of sofware using same nems..............a kompa już kilka razy zresetwoałe i wałek ...poradźcie co ....bede wdzięczny...niewiem czy zrozumieliście mój problem bo inaczej nieumie tego opisać...... :lol: będe wdzieczny za każdą pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w menedzerze urzadzen, czy nie zostal tam wirtualny CD-ROM. Jezeli jest - to go usun (AXV CD/DVD-ROM SCSI CdRom Device). Tutaj to nie jestm do konca pewnie, ale raczej tak: jezeli w menedzeze urzadzen, w kontrolerach SCSI i RAID znajdziesz kontroler XMASSCSI SCSI Controller - tez go wywal.

 

Poza tym usun z rejestru klucze:

HKEY_CURRENT_USERSoftwareAlcohol Soft

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREAlcohol Soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli jest samo xmasscsi to kasować? Ja mam XP i nie mogę znależć menedżera urządzeń można podać jego lokacje?

 

EDIT: A propos Alkholu, to czy .bin i .cue to rozszerzenia obrazów płyty?

Edytowane przez Fymbyrdyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...