Skocz do zawartości
srekal34

Bolący palec - co jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to trochę niie to forum, ale cóż :) Otóż byłem zmuszony się dziś bić....

I stało mi się coś z palcem wskazujacym...

Ta kostka łącząca go z dłonią się jakby trochę zapadła....a do tego tuż za nią strasznie spuchł i boli!!

Moge ruszać palcem, ale w bardoz ograniczonym zakresie...

Nie mogę go do końca zgiąć...

Wobec tego - co mi się stało?

Nie chcę isc na razie do lekarza....bo mieszkam na obrzeżach miasta a rodziców w domu jeszcze nie ma ;(

I czy jeśli to np. wybicie to wsadzą mi to wgips, czy nie? Jesli tak, to na jak długo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dzwon do starych i łapa na przeswietlenie, takie zwlekanie prowadzi tylko do powikłan.

Zgadzam się :)

 

Pozatym dlaczego piszesz jeszcze na klawiaturze ? :D

Osz ty!

 

Ale życzę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łapa pujdzie w gips na min 3 tygodnie samo na pewno nie przejdzie bo tez mialem cos takiego :twisted:

kostka bo wyciagnieciu z gipsu nie bedzie jak nowa ale nic ci to nie bedzie przeszkadzac :P :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pójdzie w gips...

 

 

Możesz powiedzieć, że ci się to w szkole stało :D

A następnie o odszkodowanie :] Mój kolega za "naderwanie" paznokcia dostał 4 bańki :] Tylko troszkę pokombinował :P

 

(Radzić se w życiu trzeba no nie ?)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>licie głupoty :>

 

Jak mu palec jeszcze nie odpadł to jest dobrze. Pare dni będzie bolało, spuchnie. A później może być tylko krzywy albo nie będzie mógł go w pewnym stopniu zginać. Don't PANIC ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... a kto wygrał? A tak na poważnie to lepiej zrób prześwietlenie i idź do chirurga (to nic nie kosztuje :lol: ) a na gips nie musisz się godzić (powiesz, że chcesz żeby unieruchomili Ci rękę bandażem elastycznym i sztywnili ją tzw."stalką"(czy jakoś tak) potem zawsze możesz to ściągnąć i wyrzucić :twisted: ). Ale będziesz już spokojny, że palec będzie jeszcze działał :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja to kciuk miałem wybity, raz tak pożądnie, ale przeszło, a później i to się teraz czasem zdarza tak "trochę" tzn. poboli dzień óra 2 i ok, ale Tobie radze zrobić jak wyżej koledzy napisali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

A tak na poważnie to lepiej zrób prześwietlenie i idź do chirurga (to nic nie kosztuje :lol: ) 

[...]

A czekania tyle, że prędzej samo się zagoi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

A tak na poważnie to lepiej zrób prześwietlenie i idź do chirurga (to nic nie kosztuje :lol: ) 

[...]

A czekania tyle, że prędzej samo się zagoi... ;)

... ale będzie miał 100% pewności, że "sprzęt" :) będzie działał jak dawniej :wink: . Jak się da "kopertę" to nie będzie czekania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wygrałeś to nie martw się palcem ,przecież jedziesz na adrenalinie i endorfinie ,jesłi przegrałeś to porażka zażyj alkochol i ból przejdzie opuchlizna zejdzie po paru dniach ale najważniejsze roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>lić s<span style="color:red;">[ciach!]</span>iela tudzież sw<span style="color:red;">[ciach!]</span>ieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom...kup, a zapewne masz w domu altacet, zrob opatrunek z tego, dzwon po starych, jedz do lekarza, powiedz ze przewrociles sie w szkole i walnales w kaloryfer or something, lub grales w gale i nie zatrymales sie przed bramka i rpzywaliles....wymyslisz cos :)

 

za takie cos tez sie kase dostanie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w czym Twoja wypowiedź pomaga?

aaa.. już wiem =) nie odpowiadaj ;)

to sie nazywa leczenie śmiechem tak? =) chcesz żeby sie roześmiał i zapomniał o bólu ? =)

intencje godne naśladowania =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w czym Twoja wypowiedź pomaga?

aaa.. już wiem =) nie odpowiadaj ;)

to sie nazywa leczenie śmiechem tak? =) chcesz żeby sie roześmiał i zapomniał o bólu ? =)

intencje godne naśladowania =)

To powiedz kto wygrał? ;->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod topic:

Drogi Tweaku,

Hcem powiedzieć, rze rególarnie kupóje tom gazete. Pomocy! Fczoraj Kasia powiedziała, rze nie hce iść na lody z Kszysiem, bo woli z Gżesiem. Czy to znaczy, rze mogem jej zaproponować hodzenie, romantycznom kolacjem (paprykasz na gazecie i czerstfym hlebem) i przejaszczkę PKSem do Pajenczyna Dolnego?

Załamany, 12 i 1/3

 

 

Przebóg, czyżby te psie zwisy z NFZ pozamykały w driebiezgi przychodnie w całym kraju, a lekarzy i weterynarzy nawet pognały nahajami na Sybir?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...