Skocz do zawartości
poca

Scary Movie 3 ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Ten film tez jest w pewnym stopniu specyficzny, pomijajac juz humor. Ale zeby sie dobrze polapac i kumac dowcipy to trzeba widziec te wszystkie inne filmy. Jak ktos nie widzial to sie nie bedzie smial :)

No ale przyznaje film jest calkiem glupkowaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież komedia ma być śmieszna, a nie inteligentna, nie? ;D

Sztuką jest zrobić inteligentną a zarazem śmieszną komedię.

Jak dla mnie poziom filmu żenujący, humor debilny, akcje typu "dostał pałą w łep otrzepał się i poszedł dalej" nie bawią mnie już od dawna.

Oglądałem wszystkie częsci i zgadzam się z opinią większości że 1 część jest najlepsza (chyba najmniej debilna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież komedia ma być śmieszna, a nie inteligentna, nie? ;D

Sztuką jest zrobić inteligentną a zarazem śmieszną komedię.

Jak dla mnie poziom filmu żenujący, humor debilny, akcje typu "dostał pałą w łep otrzepał się i poszedł dalej" nie bawią mnie już od dawna.

Oglądałem wszystkie częsci i zgadzam się z opinią większości że 1 część jest najlepsza (chyba najmniej debilna).

moze i najmniej ale poziom "debilnosci" to tam był wysoki i mi to akurat nie przeszkadzało praktycznie z kazdej czesci miałem polew lajtowy IMO od najlepszdo gorszej cz 1>3>2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ReDi przeciez ta seria to nie komedie a parodie ... wlasnie chodzi o to by smiac sie z dostania pala przez łeb i by wlasnie smiac sie z debilnosci opartych na normalnych filmach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...