Skocz do zawartości
Ja$$o

Palący problem, zapewnew z ramem. (256 ddr)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem ze sprzętem, mianowicie już od dłuższego czasu (a dokładniej, od chwili gdy przeinstalowałem win98se na winxp prof.) nie jestem w stanie wysłuchać mp3, czy obejrzeć filmu jak cywilizowany człowiek:) Po uruchomieniu winampa muzyka leci chwilę normalnie, jednak zaraz potem zaczyna się ciąć, mniej więcej w sposób podobny do tego, jak potrafi się zatrzymać na chwilę muzyka na zarysowanym cd. To samo dzieje się z filmami. Byłem z kompem w serwisie, tam przeinstalowali mi sterowniki i powiedzieli mi, że już jest OK, no ale niestety, nie było. Podejrzewam ram, gdyż wypróbowywałem już inną kartę dźwiękową (mam zintegrowaną, a podłączałem jakiegoś soundblasera. Nie zależy to też od jakośći mp3 lub filmu. Sterowniki wyypróbowałem już i te najnowsze, i windowsowe. CZy moje przypuszczenia mogą być prawdziwe? I czy ktoś z was nie zna może jakiegoś programu testującego sprawność ramu? Od razu dodaje, że sprawdzić na innej kości jest mi ciężko, ponieważ nie ma w okolicy nikogo, kto mógłby mi takową pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ramu bym nie podejżewał (chyba), jeśli komp pozatym chodzi stabilnie. Przetestuj stabilność kompa 3DMarkiem2001 a pamieci memtestem lub aidą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...