Skocz do zawartości
Ja$$o

radeon 9200se

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta karta to rzeczywiście taki niewypał? Mam okazję kupić ją za całkiem niedrogo (tą 128mb) ale słyszałem już tyle negatywnych opinii, że zaczynam się poważnie zastanawiać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta karta to rzeczywiście taki niewypał? Mam okazję kupić ją za całkiem niedrogo (tą 128mb) ale słyszałem już tyle negatywnych opinii, że zaczynam się poważnie zastanawiać..

Aż taka straszna nie jest ...

 

starczy do Dooma, Dooma2, Quaka 1 i 2 (a może nawet 3?), worda, excella - no i 3Dmarka 2001

 

oglądniesz na niej filmy DivX i DVD

 

najgorsza nie jest (są gorsze) - ale dla nowych gier ... :( niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

mam Radka 9200SE i Kwak ]I[ wyciąga mi 50-90 kl/s w 1024x768 z włączonym anizo... więc taka najgorsza nie jest?

ale faktycznie do nowych gier (z D3D 8.1) się nie za bardzo nadaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z 80zl bym bral - jest slaba ale co kupic cos za 80zl to nie jest tak latwo.

Jak masz troche kasy na wydanie to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> a ja na gf2mx400 64mb/64bit o/c gralem plynnie w colin3 w 800x600 (zasieg na 6 i textury med) i te 25fps mialem a i na duronie 800 i 320mb 100mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z 80zl bym bral - jest slaba ale co kupic cos za 80zl to nie jest tak latwo.

Jak masz troche kasy na wydanie to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> a ja na gf2mx400 64mb/64bit o/c gralem plynnie w colin3 w 800x600 (zasieg na 6 i textury med) i te 25fps mialem a i na duronie 800 i 320mb 100mhz

ale ten 9200se będzie lepszy niż GF2mx/64bity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z 80zl bym bral - jest slaba ale co kupic cos za 80zl to nie jest tak latwo.

Jak masz troche kasy na wydanie to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> a ja na gf2mx400 64mb/64bit o/c gralem plynnie w colin3 w 800x600 (zasieg na 6 i textury med) i te 25fps mialem a i na duronie 800 i 320mb 100mhz

ale ten 9200se będzie lepszy niż GF2mx/64bity

Czy ja wiem, ten RAdek obsługuje Dx 8.1 bodajże, a Gf2 MX Dx7. Więc Radzio będzie wyświetlał inne efekty i WIĘCEJ tych efektów niż Gf, przez co scena będzie bardziej skąplikowana iodczujesz to na płynności grafiki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam. Mam to cuś w kompie. .. .. .. Ma możliwość fruwania na AGP 2x/4x/8x.. .... . Można ądnie podkręcić. .. .Efektów ma sporo, ale w przeciweństwie do nVidii Karty Ati nie mają tak ogromnych spadków wydajności przy wyświetlaniu większej liczby efektów. .. . . Mam wersje 128MB i jedyne co ją tak naprawdę może szarpnąć to to że ma 64 bitową pamięć.. . ... ... Ale za to 128 MB. .. . . Sunie bardzo dobrze. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam. Mam to cuś w kompie. .. .. ..  Ma możliwość fruwania na AGP 2x/4x/8x.. .... .  Można ądnie podkręcić. .. .Efektów ma sporo, ale w przeciweństwie do nVidii Karty Ati nie mają tak ogromnych spadków wydajności przy wyświetlaniu większej liczby efektów. .. . . Mam wersje 128MB i jedyne co ją tak naprawdę może szarpnąć to to że ma 64 bitową pamięć.. . ... ...   Ale za to 128 MB. .. . .  Sunie bardzo dobrze. ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8O :D :D :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. ...... ... .. Sorry, ale nie jestem tak kasiasty jak niektórzy :( . .. ... . Naprawde dobrze działą. .. .. . W porównaniu z tym co miałem wcześniej.. . . . GF MX400 64 MB ... .. Naprawde jestem z niej zadowolony.. ... .. . Mam zamiar jeszcze ciut podkręcić zegary. .. .. Na bank to coś da. .. .. . A la osoby takiej jak ja. .. . .. W zupełności starcza. ... ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. ...... ... ..  Sorry, ale nie jestem tak kasiasty jak niektórzy  :( . .. ... .  Naprawde dobrze działą. .. .. .  W porównaniu z tym co miałem wcześniej.. . . .  GF MX400 64 MB ... ..  Naprawde jestem z niej zadowolony.. ... .. .  Mam zamiar jeszcze ciut podkręcić zegary. .. ..  Na bank to coś da. .. .. .  A la osoby takiej jak ja. .. . ..  W zupełności starcza. ... ..

Ty piszesz alfabetem Morsa ? A moze Breila ? Po co tych kropek tyle... :D Przy 64Bit podkrecenie duzo nie pomoze... Taki urok 64bit jakbys mial pelnego 9200 to juz bys cos zwojowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 64Bit podkrecenie duzo nie pomoze... Taki urok 64bit jakbys mial pelnego 9200 to juz bys cos zwojowal

Sorry, że z innej drużyny ale np. dżiforsy FX 64bitowe podkręcają się lepiej niż 128 bitowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie kazdy ma kase na kompa . za 80 zl jest to dobra kartabo lepszej nigdzie za ta cene nie znajdzie . moze sprzedac na allegro za 150 zl i kupic jakiego gf4 mx 128 bit i bedzie juz spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kropki... .. ... ... .. To ja tak zawsze. .. .:D... ... .. No chyba że to nie jest zgodne z regulaminem. .. ...... A jak można sprawdzić temperaturkę takiego cuda ja R9200 ... ..... .. .. Bo chciałbym wiedzieć o ile zegary mogę sobie walnąć. .. . ... Aha. .. .. .. .Chodzenie to zwykły miedziany radiator. .. ... .. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co to ma do rzeczy , skoro i tak sa wolniejsze od tych 128 bit ?!?!

a to, że dostajesz niby więcej w stosunku do kasy, którą wydałeś :D Nie namawiam do kupna 64 bitowców ale... wszystko jest kwestią ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co to ma do rzeczy , skoro i tak sa wolniejsze od tych 128 bit ?!?!

a to, że dostajesz niby więcej w stosunku do kasy, którą wydałeś :D Nie namawiam do kupna 64 bitowców ale... wszystko jest kwestią ceny.

Wiecej do podkrecania :D ale wydajnosci mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...