Skocz do zawartości
hancock

Syberia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jezus, najlepsza przygodowka w jaka gralem w zyciu juz kontynuacja.

Nie leca w preta panowie z Microids. Ledwo co ukazaly sie screeny, zaraz pozniej filmiki szybciutkie demko i nawet go nie skonczylem a tu juz full.

Oczywiscie nie mam tyle kasy zeby kupowac tyle gier naraz ale na syberie 2 pewnie sie znajdzie za pare miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam juz od jakiegos czasu..ale nie grałem w jedynke wiec i nei wiem o czym dwójka jest...moze mi ktoś pokrótce opisze ??? ( tzn mała opinia ?? )

thx :)

jezeli kochasz przygodówki to "Syberia" to tytuł obowiązkowy !

gra poprostu rewelacyjna - jedna z najlepszych przygodówek w jakiekolwiek grałem - !

polecam ci - najpierw przejdz sobie jedynke ! - warto !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przygodówka oznacza idz tam znajdz kluczyk..mega ukryty...i wrzuć kamien do studni toci sie otworzy właz..to dzieki ..ale to nie dla mnie....

 

niemniej jednak dzieki hancock za odp.

 

Sorki za zbedne zamieszanie :):):)):):):) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam juz od jakiegos czasu..ale nie grałem w jedynke wiec i nei wiem o czym dwójka jest...moze mi ktoś pokrótce opisze ??? ( tzn mała opinia ?? )

thx :)

jezeli kochasz przygodówki to "Syberia" to tytuł obowiązkowy !

gra poprostu rewelacyjna - jedna z najlepszych przygodówek w jakiekolwiek grałem - !

polecam ci - najpierw przejdz sobie jedynke ! - warto !

Ja nie jestem wielkim fanem przygodowek - w Syberii sie zakochalem i cala przeszedlem. Swietna gra, mam nadzieje, ze dwojka mnie nie zawiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz isc do dziadka (hansa)ktory zalega w pociagu ... nalozyc papier na jego twarz - potem idziesz tam gdzie linka przy klasztorze i w prawo powinen byc mnich, zacznie opowiadac <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly o jakis Ptaszkach (ciekawe jakich:)), idziesz potem to koleszki od cieplego ubrania co ci dal na zime:)- on daje ci 3 gwizdki wracasz i dajesz gwizdki mnichowi on sie jara ze je ma i zmyka a ty przebierasz sie w ciuchy mnicha ktore legna na kamieniu - droga do klaszztoru jest wolna:DD ziomek zjedzie winda po ciebie jak poiciagniesz z linke .. !! pozdraiwam i pisz co zdzialales .. !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syberia to przepiekna gra! Fabula i wykonanie pierwsza klasa. Jednak jak dla mnie najlpsza przygodowka ciagle pozostaje Najdluzsza Podroz.(Edyta Olszowka rzadzi)

Teraz pytanie do Was. Dlaczego tak lubicie sobie utrudniac zycie i gracie w angielskie wersje gier ktore sa(lub beda) po polsku? Rozumiem niektorzy sa bardzo niecierpliwi. Ale ja wole poczekac jeszcze miesiac i cieszyc sie prof. polska wersja :) Przyjemnosc grania po polsku nie ma sobie rownych!

 

Aha bylbym zapomnial bardzo fajny link - dla fanow przygodowek pewnie nie nowosc, ale dla nowych w tym temacie bardzo uzyteczny: http://www.justadventure.com/TheInventory/...eInventory.shtm

 

p.s.

malarz84 - czy ja dobrze widze miejscowosc z jakiej pochodzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Jak nastawić zegar we "śnie hansa"?

pozdr

To get the clock working, read the time on the face. It says 2:45.

You need to set the chiming mechanism to match the clock.

Set it to 2:30 with the right switch, then add 15 minutes with the left switch.

Wind the both sides of the clock by clicking on the little men.

Start the pendulum swinging.

Advance the time by pulling down on the right weight.

Now set the chime timer to 7:15. Click on the bell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...