Skocz do zawartości
HQ12

3.3V vs Motherboard Monitor 5

Rekomendowane odpowiedzi

BUAHAHAHA mało dziś nie padłem na zawał jak zainstalowałem ten program :twisted: patrze w tabelke temperatur i napięć i co widze 3.3V=2.86V :o zerwałem się z krzeszła i w przerażeniu chwyciłem za miernik nie mineło 30sek jak PC wylądował na podłodze rozkręcony, wtykam do molexu wtyczki szpile a na mierniku 3.46V Ufffffffffffffffff co za głupi program ;) chyba o odszkodowanie wytąpie do tej firym za strate roku życia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHAHA mało dziś nie padłem na zawał jak zainstalowałem ten program :twisted: patrze w tabelke temperatur i napięć i co widze 3.3V=2.86V :o zerwałem się z krzeszła i w przerażeniu chwyciłem za miernik nie mineło 30sek jak PC wylądował na podłodze rozkręcony, wtykam do molexu wtyczki szpile a na mierniku 3.46V Ufffffffffffffffff co za głupi program ;) chyba o odszkodowanie wytąpie do tej firym za strate roku życia :roll:

bo to jest napiecie pamieci a nie +3,3V :D

epoxy tak maja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo to nie jest napięcie pamięci bo ono wynosi u mnie 3.2V

duo nie kolumb bo wiem ile wynosi vdimm i się tego spodziwewałem a jak się moda ma w zasilaczu na lini 3.3V to lepiej sprawdzić po tym jak się komputer czyściło ;)

 

takrze prosze mi tu nieuwłaczać, podejżewam że wiem dość dobrze co robiłem ze swoim PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...