Skocz do zawartości
crashtest

Soltek DRV 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli byscie opisać mi tu tą płytę i zastosowany w niej system REDSTORM overclocking?

tym systemem bawilem sie juz - to niby automatyczny overclocker - a jak on dziala ... ano tak ze jak go uaktywnie na celeronie 1.0A tualatin to kreci go na 1120 MHz - takze bezpieczny nade wsyztsko :D

 

a i z tego co mialem do wyboru to tylko magistrala w granicach 100-132 - nie wiem czemu, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra płyta, nieźle się na niej kręci ale O REDSTORMIE to zapomnij. Jeszcze mi się nie udało sensownych wyników na nim uzyskać, lepiej recznie przestawić magistralę w BIOSie. Jedyną wadą tej płyty jest brak możliwości zmiany mnożnika w BIOSie trzeba się bawić DIPami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to takie badziewko, naciskasz enter i uruchamia się całe ustrojstwo (w biosie oczywiście) no i testuje sam do ilu się może podkręcić aż się zawiesi, ale samemu lepiej, zawsze to większa przyjemność, a nie tylko się gapić i zdawać na durną machinę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to takie badziewko, naciskasz enter i uruchamia się całe ustrojstwo (w biosie oczywiście) no i testuje sam do ilu się może podkręcić aż się zawiesi, ale samemu lepiej, zawsze to większa przyjemność, a nie tylko się gapić i zdawać na durną machinę ;)

Dokładnie. Cała przyjemność jest w tym, że sam stwierdzasz kiedy system jest "jeszcze" stabilny, a nie jakiś program. To tak jak ESP w samochodach.... Redstorm to overclocking dla kobiet !! Bez obrazy dla kobiet znających się na O/C, ale takich chyba jest b. mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...