Skocz do zawartości
mafia35

Mushkin Level II - wart TAKIEJ ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe pamiatki, nie uwazacie??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23373885

Kostki maja ostre czasy, niezle sie kreca... Tylko czy ta cena nie jest z kosmosu? Szczerze mowiac pierwszy raz na oczy widze ten sprzet... No i sprzedajacy... 0 komentarzy chociaz z mojego miasta-moge sie z nim umowic...

Wiec krotko i na temat... Dobry sprzet? Wart ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te kostki sa b.dobre

 

ale tak jak powiedzial ar2r jak ty je w swoim sprzecie wykorzystasz

nie lepiej jak masz te 1000 zł na zbyciu zasilke nowa

 

za to masz nowego radka 9800

 

i 1 giga normalnego ramu na tanich kosciach jak dobrze poszukasz

to znajdziesz takie z ktorymi ci szyna pujdzie ponad 240

1:1 z ramem oczywiscie

 

 

albo barton M a tego mozesz podkrecic bardzo wysoko

na dobrym chlodzeniu

 

sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze ja chce to kupic? Ciekawy bylem opinii na temat tych DDR'ow. Co do mojego konfigu to zmieni sie on w przyszlym tygodniu. Zasilka, mobo i ram ida na wymiane. Z grafa jeszcze poczekam, bo akurat z nia najmniej mi sie spieszy :]. Dla zainteresowanych plytka bedzie na nForce2 Ultra 400 a do tego 2*256 DDR 400 tylko jeszcze nie wiem jakiej marki. Moze Geil? Zasilka to min. 350~360W. Moze Chief. Albo cos w tym stylu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 kostki 512 Muszkina 3500 w tej cenie????

Toz to walek jak jasna cholera. Ponad 1000 to kosztuje 2x256 tej marki.  

Mi to smierdzi i to powaznie

Gdzie ty żyjesz ?? Tyle to kosztowały rok (albo więcej temu ..)

Bierzesz nieaktualne ceny z siriusa ??

W USA takie kostki to ok. 300-350$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przyznam ze akurat luknolem na cennik siriusa.

Ale to jakie sa ceny w USA a u nas to inna bajka.

Zyjemy w Polsce koles obudz sie!!

Nagrywarki DVD ktore u nas kosztuja 700-800 zeta mozna tam kupic za 400!! Wiec co ty porownujesz?? Pokaz mi ceny Mushkina w polsce a przyznam ci racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamista kupowac drogich mushkinow  mozna kupic tansze "zamienniki" przeciez chodzi o kosci na jakich sa zbudowane Winbond bh5/bh6  wystarczy poszukac ...... np w dziale gielda

Nie tylko od kostek zalezy potencjal OC pamiatek. Liczy sie chocby jakosc wykonania PCB.

 

jonathan >> te pamieci sa na 90% sciagane z USA i tylko dlatego sa wystawione w tak okazyjnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie Te muszkiny czy jak im tam to z grobsza przesada i to okrótna.

Jezeli chcecie miec dobre pamieci za niewielka cene to polecam TWINMOS TWISTER CL2 DDR 400. Ja mam takich 1GB i dalem 750. Sa wypasione jak cholera:)) A kreca sie tez niezle. Na Athlonie 64 3200+(abit KV8 MAX3) i Winfast FX 5950 Ultra, hdd Raptor 10.000rpm osiagam ponad 21000 pkt w 3dmarku 2001 a na 2003 7500pkt Po zmianie na zwykle Elixsiry ddr 400 spadlo do 18500pkt w 2001, a TWINMOSOW wtedy nie krecilem. Zreszta takie DDR'y i wogule 1GB to juz jest sprzet dla extremalnych graczy a jezeli ktos niegra to po kiego grzyba mu tyle ramu i takich wypasionych firm:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie Te muszkiny czy jak im tam to z grobsza przesada i to okrótna.

Jezeli chcecie miec dobre pamieci za niewielka cene to polecam TWINMOS TWISTER CL2 DDR 400. Ja mam takich 1GB i dalem 750. Sa wypasione jak cholera:)) A kreca sie tez niezle. Na Athlonie 64 3200+(abit KV8 MAX3) i Winfast FX 5950 Ultra, hdd Raptor 10.000rpm osiagam ponad 21000 pkt w 3dmarku 2001 a na 2003 7500pkt Po zmianie na zwykle Elixsiry ddr 400 spadlo do 18500pkt w 2001, a TWINMOSOW wtedy nie krecilem. Zreszta takie DDR'y i wogule 1GB to juz jest sprzet dla extremalnych graczy a jezeli ktos niegra to po kiego grzyba mu tyle ramu i takich wypasionych firm:/

...a jeśli ktoś nie gra to po co mu Athlon 64 3200+ i FX 5950...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...