Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Czy to już koniec monitora? /Jaki monitor wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni jak wyłączałem kompa, monitor pikał (taki cichy dzwięk), wkońcu wczoraj obraz zaczął się zwężać do środka ekranu wyłączyłem więc go (nie wyłączjąć kompa) i ponownie włączyłem, obraz na chwilę się poprawił ale zaraz było to samo, aż wkońcu pyknął i zgasł. Nastała ciemność. Po tym monitor tylko piszczy. Czy to oznacza, że odszedł on do krainy wiecznych łowów? Zanosłem go do serwisu mają określić usterkę i wycenić naprawę, ale chciałem was zapytać co to mogło być i czy taka naprawa będze opłacalna. Dodam, że to bardzo stary monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy sie nie spotkalem z piszczeniem monitorka ale jezeli byl bardzo stary to szkoda nawet w naprawe inwestowac, tez kiedys mialem problemy z monitorem to wyrzucilem na smietnik choc nie byl taki staruszek, byl z 98r. wiec pomysl o kupnie nowego, teraz ceny monitorow bardzo spadly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem co z tamtym (dowiem się dopiero w poniedziałek) ale zastanawiam się jaki ew. monitor kupić. Nie mam za dużo kasy dlatego musiałbym kupić używany albo leżak magazynowy, wybrałem te trzy:

 

BELINEA 103050

Kineskop: 17'' Toshiba (plamka 0,25)

Rok produkcji: 2001

 

EIZO F56

Kineskop: 17'' Hitachi (plamka 0,25)

Rok produkcji: 1999

 

SIEMENS MCM 17P2

Kineskop: 17'' Samsung (plamka 0,25)

Rok produkcji: 2001 - leżak magazynowy

 

Który polecacie, ja osobiście skłaniałbym się ku temu Siemensowi (teraz siedzę na Samsungu siostry i jest całkiem dobry)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...