Skocz do zawartości
Smagi

ASROCK K7VT4-4X kupować czy nie ??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, chce kupić wspomnianą płytę wraz z prockiem Athlon 2500+ Barton 512 DDR 333 mhz, Geforce Fx 5200. Nie wiem co sądzić o tej płycie ponieważ to kategoria low end, nie obsługuje AGP x4, magistrala max 333 mhz. Nie wiem też nic na temat jakości wykonania a żadnego testu w necie nie znalazłem. Ten kto to sprzedaje nie chce sprzedawać oddzielnie i dlatego to problem. Proszę o konkretne wypowiedzi.

 

 

POMOCY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyte bym dał inną. Miałem przez jakiś czas klientów co kupowali kompy na tych płytach i 70 % z nich się wróciło... Na szczęście mało tych płyt poszło więc nie było wielkich problemów z wymianą.. :)

 

Moim zdaniem dołożyć do płyty parę groszy a mieć coś lepszego...

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to mobo - ona obsługuje AGP 4x [jakieś gupoty napisałeś]. Wykonana spoko, kręcić się da troszeczkę, ma dziury wokół socketa, więc można zalmanka 7000 wsadzić. Uważam, że płytka jest spoko, podobno jest wersja z AGP 8x [na via kt400 a nie kt333CF]. Jeżeli nie upierasz sie na Vie to możesz rozważyć zakup ASrocka K7S8XE[+], na sisie co prawda, ale masz sata i agp 8x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. pytasz czy za zestaw Mobo + proek + grafa + ram za 900 sie oplaca ?

FX5200 => na allegro okolo 300zl oczywiscie wersja 128bit

Procek => 300zl nowy 350zl

Ram 512 => okolo 270zl

 

Wiec wychodzi okolo 900 zl bez mobo wiec mobo dostajesz gratis... :D Przemysl to jeszcze bo jak troche dolozysz to mozesz sobie o wiele lepszy zestaw kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...