Skocz do zawartości
DrastiC

SCRABBLE/LITERAKI Program pomocniczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może jakieś programy do wyżej wymienionych gier.Tzn. np. ja wpisuje jakieś litery a on mi układa wyrazy.Chodzi mi oto że niechce mi się szukać w słownikach swoich "wyrazów" :lol: tylko zeby komputer układał mi na gotowca.

 

Wiec prosze mi o podanie linka lub o wyslanie go na moją poczte.

drastic@tenbit.pl

 

Dziekuje z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam, nie doczytałem dokładnie :? Taki program do oszukiwania to ja kiedyś sam napisałem, był pod linuksa i kiedyś go udostępniałem.

Teraz na www.pfs.org.pl jest anagramator dostępny online i można z niego korzystać jeśli się ma stały dostęp do Internetu. Można też zakupić program OSPS, on ma też inne ciekawe opcje, np. szukanie przedłużek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakieś programy do wyżej wymienionych gier.Tzn. np. ja wpisuje jakieś litery a on mi układa wyrazy.Chodzi mi oto że niechce mi się szukać w słownikach swoich "wyrazów" :lol: tylko zeby komputer układał mi na gotowca.

 

Wiec prosze mi o podanie linka lub o wyslanie go na moją poczte.

drastic@tenbit.pl

 

Dziekuje z gory.

a takie programy do gry w scrabble na kurniku nie są czasem niedozwolone

?

 

chociaż z drugiej strony kto to sprawdzi. na forum kurnika jest lista oszustów :P

 

lepiej sobie kupić scrabble albo wygrać je na naszej klasie [konkurs gdzieś widziałem w portalu wczoraj]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest ;). Przynajmniej nie stworzyłeś nowego tematu, który by się dublował a odkopałeś stary.

no właśnie... a co z tym programem w końcu? potrzebuje ułożyć słowo z liter

 

D U U Ę R K J

 

hasło musi być 6 liter... potrzebuje do konkursu NK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że w końcu, po siedmiu latach Drastic otrzymał konkretną odpowiedź. Link do tego o co prosił, a nie jakieś rady w stylu poszukaj tam czy siam ;).

A poza tym jak się szuka w Googlu hasła "program do literaków" to ten post wyskakuje na pierwszym miejscu, więc chyba warto, żeby była tu jakaś rzetelna i aktualna informacja. Jeśli chodzi o program Literat to sprawdziłem na "własnej skórze", że działa bez zarzutu, więc poleciłem.

Pozdro.

Edytowane przez kurfan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim systemie nie działa? Testowałem na kilku i nie było problemu. Jak masz Vistę albo Win7, to spróbuj prawym przyciskiem myszy na ikonie skrótu i wybierz "Uruchom jako administrator". Powinno pomóc. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...