Skocz do zawartości
Adios03

Mialem 8 potokow a nagle mam 4 ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam radeona 9800se sapphire,niestety na pamieciach 3,3ns.Po odblokowaniu dodatkowych 8potokow zadnych artefaktow....ale???zagladam po jakims czasie do rivy a tu 4 potoki,caly czas jestem na sterach omegi 2.5.3. Czy moze ktos wie o co chodzi:)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie roblies reinstalki po przejsci z 9100... ja bym od tego rozpoczal

To nie reguła, poza tym jak dla mnie reinstalka windowsa po zmianie karty graf to bzdura. Ja szastam dość często radeonami/gefore'ami i nic mi sie nie dzieje. W końcu po kilku zamianach zrobiłem reinstalke i różnicy właściwie nie poczułem.

 

Może zmień te swoje omegi? albo karta nie jest 100% modowalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skoczyc do kumpla jest łatwiej w 15minut niż sie chrzanić z wszystkimi ustawieniami kilka godzin. Wszystkiego w 1,5h nie ustawisz chyba ze malo uzywasz kompa :)

Aaaale nie odchodźmy od tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jedna sprawa.. poza tym np. jak ja modowałem mojego 9500@PRO to nie bawiłem się omegami, tylko normalnie zainstalowalem catalysty, riva tuner... i z niego użyłem patch script... jednak na początku to nie dało żadnych rezultatów.. mimo iż pisało, że operation succesful.. potem dopiero mi ktoś powiedział, że trzeba to zrobić w trybie awaryjnym :) no i zadziałało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...