Skocz do zawartości
$l@ven

Klawisze F1,F2.... w klawie multimedialnej

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam klawiature multimedialna Logitech Deluxe Access.

 

Dołączona grafika

 

Ma ona wiele multimedialnych przyciskow, m.in. F1.F2.F8 itp. ktore maja konkretne funkcje, a "normalne traca"

 

Problem w tym, iz np. instalujac Windows'a, aby zaakceptowac umowe licencyjna, musze nacisnac klawisz F8. Oczywiscie wciskajac go nic nie odpowiada.

 

Klawisze te dzialaja tylko jak multimedialnie, tracac wlasnie swoja pierwotna funckje.

 

Jest na to jakis sposob? Moze wciskajac z jakims innym klawiszem bedzie normalnie dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przez tego F-Lola to kiedys 2 godziny licencje czytalem w poszukiwaniu jakiejs kombinacji klawiszy :D Pozniej zajazylem ze musze wylaczyc multimedia , tyle ze ja mam Trust-a i ten klawisz jest nieoznaczony w zaden sposob i wyglada jak jakis dodatek :D W koncu sie z tym uporalem ale nerwow bylo sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis mam dzien niespodzianek. Na koniec dnia doszla jeszcze jedna w postaci tego topika. Mam identyko klawirke. Znalazlem przycisk F-Lock, ale wszystko jest pieknie do resetu. PO reboocie znow musze wciskac F. Dodam ze nie jest to zbyt komfortowe. POradzil sobie ktos z tym ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie absurdalność posunieć logitecha jest zaskakująca.. a każda kolejna wersja klawiatur/oprogramowania jest coraz bardziej ijrytująca..

te pierwsze nie miały FLocka i było ślicznie =)

tak samo jak nie rozumiem dlaczemu pod Fki można przypisać "OpenFolder" a pod te zwykłe funkcyjne nie..

mam nadzieje że ktoś znajdzi ejakieś lekartswo na to.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...