Skocz do zawartości
mlun

Epox nie wstaje.Pilne!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem nie mówcie mi żebym szukał bo nie mam czas (pisze od kumpla).Złożyłem dziś WC właczam kompa i nic.Wentle chodzą chip na płycie sie nagrzewa al;e ni cholery nie startuje dalej.W poście sie świeci cały czas FF wiem że to nic dobrego nie świadczy. NIe wiem co mam zrobic czy płyte do serwisu czy cos sam moge zdziałać.Odpiszcie jak najszybciej prosze!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś jest poprsotu źle dociśniete spróbuj docisnąć grafe do agp i pamieci, poodałczaj czescie które sa zbedne do zobaczenia posta ( napey, dyski, flopki, sieciówki, karty uzyczne i co tam jeszcze ) możliwe też że ukruszyłes procka przy zakładaniu wc ( u mnie sie działo to samo jak ukruszyłem axp 1,7 przy zakładnaiu coolera ) posprawdzaj to wszytko i daj znać

 

ps. aha jesczez pytanko czy po włączeniu płyta odrazu pokazuje ff czy lecą róże cyferki i dopiero potem bo ff w skrócie oznacza fszytko fporządku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ze najpierw sie wyświetla FF potem coś jescze i spowrotem FF.Cały czas tak miałem. A teraz odpale i cały czas FF świeci nic sie nie zapala wiec sądze że plyta padła

MaKaR: proc nie jest ukruszony bo wygląda idealnie nic na to nie wskazuje dziś chyba jade do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ze najpierw sie wyświetla FF potem coś jescze i spowrotem FF.Cały czas tak miałem. A teraz odpale i cały czas FF świeci nic sie nie zapala wiec sądze że plyta padła 

MaKaR: proc nie jest ukruszony bo wygląda idealnie nic na to nie wskazuje dziś chyba jade do serwisu

no musisz obczaic jaki numerek sie na poczatku pojawia i spradz sobie w manualu co to oznacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem moda VCORE i też pisało FF.Płyta nadawała się do wyżucuenia.Odciołem pin 16 i przypatkowo coin ten wyrwalem z laminatem .teraz epox Stoi mi na meblach bo w serwisie powiedzieli że uszkodzenie mechaniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieprzyć te epoxy drugi 8krai mi nie działa. Czarny ekran i nic testowane na 2 procach ramach zasilaczach grafach i kupa.Płakać mi się chce bo przez swoją głupotę nie mam gwary raz na 50 prób działa a raz nie bios się wiesza czasmai klawa przestaje działać zmieniam procka na inny i się odpala zmieniam coś w biosie i kupa żongluje prockami i czasem się uda zworka clear cmos nie działa wyjęcie baterii też nic nie daje zmiana baterii też nic ide dziś po asrocka z nim takich problemów nie było epox nieżle d... daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zwyklym podlaczeniu drugiego dysku (wczesniej nie bylo problemow)

plyta nie wstaje, tzn wiatraki sie kreca ale na monitorze nic

 

wyswietlacz caly czas jest FF (nie zmienia sie)

 

bios resetowany, bateryjka wyciagana, ram sprawdzony, grafika i reszta sprzetu tez

 

pozostaje plyta lub procesor (to co w podpisie)

(procka jutro sprawdze, ale wydaje mi sie, ze to plyta)

widze, ze mlun tez mial taki klopot

 

plyta rok po gwarancji :/

 

ma ktos jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ludzie miałem już z 5 Epoxów jak nie więcej to jest delikatne i trzeba do tego podejść z miłością ;)

 

1. Jak masz FF na wyświetlaczu i obraz to oznacza „Fszystko Fporządalu”

 

2. Jak masz FF i nie masz obrazu „Fbios Foleciał” (nie zawsze ale najczęściej)

 

W drugim przypadku wyłączasz komputer, następnie wyciągasz kabel od zasilacza, wyciągasz baterie dajesz zworkę na Clear CMOS wciskasz kilka razy Power i idziesz spać. Rano wstajesz znowu wciska kilka razy Power składasz do kupy i w 99% przypadków działa.

 

Miałem tak nie raz, i żeby było ciekawiej jeden z tych przypadków tez miałem po założeniu WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...