Skocz do zawartości
lopo

ile mogę za to dostać???

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sprzedać parę części z kompa, a mianowicie:

1.procek: Athlon Thunderbird 850 MHz Socket A

2.MOBO: DFI AK74-EC-

3.cooler: spire 5E34B3-HH

4.zasilacz: Codegen 250W

5.256 Mb SDRAM 133 MHz

i zwracam się do was z pytaniem - za ile sprzedawać te cuda :wink: :roll: :?

PS.Najprawdopodobniej sprzedam to kuzynce i nie chcę jej naciągnąć bo ona nie zna się na kompach, a później jej ktoś powie, że dała za dużo i będzie niewesoło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij na www.wgk.waw.pl tam sa cenniki ze skupem uzywanych czesci i po ile je sprzedaja ,rozrzut jest niesamowity bo nawet nabijaja cene sprzedazy 2x wieksza niz kupili sprzet :evil: wiec mysle ze jak dasz cene 75% skupu na wgk to bedzie w porzo bo i ty ostaniesz wiecej niz oni by ci dali a i kuzynka da mniej niz na gieldzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pomoc - sprzedam za 550 zł - nie będę naciągał rodziny :wink: poza tym za złożenie tego do kupy tj. wymianę jej sprzę tu na ten co chce sprzedać wezmę sobie jej stare bebechy z kompa...

nawet nie wiem co tam jest ale procek chyba cos kolo 300 MHz, plyta to zupelnie nie mam pojecia i do tego jej zasilacz i ram - chyba 32 a moze 64 ;) - i mam zamiar sie z tym pobawic :twisted: ojciec ma frezarke stolowa taka dosc precyzyjna - mozna jezdzic wiertlem przy pomocy pokretel - to sie chyba nazywa frezarka suwna??? :roll: no i jak gdzies dorwe miedz to sie biore za WC :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem o 600 zł:

płyta + pamięci - są chyba warte 300 zł

cooler + procek - 250 zł

zasiłka - 50 zł

acha - i wszystko jej złożę  :twisted:

Tyle samo wyszło z moich obliczeń :) (wersja optymistyczna, jak chcesz sprzedać szybko to obniż o 100zł )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...