Skocz do zawartości
golba_13

problem z radeonem 9600pro sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na złym wyświetlaniu obrazu. We wszystkich grach występuje krzaczenie (od różnych przedmiotów), tak jakby gra pod względem graficznym była nie dorobiona pod względem graficznym.

Ktoś miał taki problem???Co może być przyczyną?? karta była już na serwisie i nic nie wykryli :(

 

Konfiguracja sprzętu: system 98se, procesor athlon 2000 pamięć: 512 (400Mh) płyta główna: albatron kt400-8XV zasilacz:400W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zmien ustawienia w grach ( rozdziałke detale , moze masz ustawione na 640x480 :lol: ) , czy karta jest podkrecana ?? , kombinowałes ze sterami ??? czy wczesniej nie miales grafy z nvidi na tym sysie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja grafa miała bardzo podobne objawy.Najpierw chodziła normalnie przez 4 miechy podkręcona na full(na GPU Revoltek Blue a na pamięciach przycięte radiatorki i przyklejone na taśmie) jak sie dało i po tych 4 miechach zaczeły maleć maxymalne częstotliwości bez artów dla pamięci aż pewnego dnia miałem arty w grach na standardowych zegarach,myślałem ze może to stery ale zmmieniałem i zmieniałem i nic.Zostawiłem na noc właczonego a rano arty były już w windzie,nawet po restarcie na poziomie biosu były arty.Sprawdzałem u brata i takie same objawy.Wykręciłem i zawiozłem do serwisu i czekam na odbiór.Nie wiem co jest u ciebie ale wyglada ze jest podobnie jak u mnie i taki stan trwał przez dwa dni(arty w grach) a potem miałem juz arty na poziomie biosu.Na twoim miejscu poszedł bym do kumpla i sprawdził u niego czy też tak sie dzieje bo jak nie będzie u niego problemu to oznacza ze wina nie jest po stronie grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chlopaki a u mnie w demie Halo jak jest ten filmik to pojawiaja sie takie zielone kwadraciki czasem sa a czasem nie ma z przewaga ze sa karte troszke podkrecilem ale nie na jakies zabojcze czestotliwosci czyzby moja tez padala ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...