Skocz do zawartości
Polaros

Teraz modujemy FXy :D

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mam wrazenie, ze klocicie sie co jest lepsze tylko dlatego, ze chcecie obronic swoj zakup i swoje wydane pieniadze. Kazdy bedzie bronil swojego. 

pozdr

Guzik prawda.

Zanim kupie kartę graficzną to

-czytam testy

-czytam fora

-jak mogę to sprawdzamu u kumpli jak śmiga ten czy tamten model.

i dopiero decyduje sie na tą i na tamtą kartę.

Wiec nie kupuje kota w worku a później nie bronie mojego zakupu.

Tylko stwierdzam fakty,

Dokładnie to samo u mnie zanim kupie upewniam sie czy dana graf jest warta tego sianka które trzeba za nie dać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupiłem nie dawno fx'a 5900 xt i teraz sie dowiedzialm o mozliwoscie jej zmodowania przeczytalem cały tutorial na pclab...wszystko gites tylko mam karte firmy prolink i nie ma bata na znalezienie do niej biosa szukalem chyba juz wszedzie.Tam było napisane,że mozna uzyc tego biosa Leadteka uzylem go ale cos nie chce dzialac,natepnie uzylem biosa nvflash (2 pozycja do sciagnieca na pclab) ale z koleii tam trzeba miec bin'a karty i tego też nnie moge znalezc.I treaz zwracam sie do was z prośbą czy moglibyscie mi pomoc szukac albo cos...a moze cos zle robie prosze o pomoc z góry thx (jak cos tu jest moje gg: 2447335,albo poprostu piszczie na forum moze takim jak ja tez sie to przyda :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...