Skocz do zawartości
ATLON

jak niektorzy widza nasze forum :(

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nowy regulamin zabrania odpisywać "Znajdź sobie", to chciałbym poinformować, iż ten że regulamin został ostatnio perfidnie złamany przez kilku moderów... Zaszło to w topicu nijakiego Astera. Ponad to, zauważyłem tu podział na równych i równiejszych, mianowicie moderzy mogą sobie zakładać tematy o czym chcą, a imo powinni dawaś userom przykład. Aby zobrazować sytuacje odwołam się do topicu RaF'a, w którym pytał się on o ceny biletów w Europie. Na 100% informacja ta jest do znalezienia na googlach, a mimo to nikt nie pisał tam postów typu "szukaj". Jestem pewien, że gdyby topic taki założył zwykły, mało znany user, od razu zostałby on zasypany takimi postami.... Przedstawiłem tu jedynie swój punkt widzenia, z którym nie każdy musi się zgadzać. Faktem jest jednak, że kiedyś było tu inaczej.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r, jezeli juz zapodajesz jakies "problemy" to linkuj je prosze, troszke trudno pamietac wszystkie topiki.

Po drugie, moze zaczniesz sie tez czepiac i wytykac bledy innych userow, nie tylko moderatorow ??

Pamietaj ze moderator tez czlowiek i moze zbladzic, badz troszke obiektywny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że może - sztuką jest jednak przyznać się do błędu i ewentualnie przeprosić. Wybacz, że bardziej zwracam uwage na prace moderów, ale to właśnie oni reprezentują to forum, więc powinni bardziej zwracać uwage na swoje wypowiedzi - powinni świecić przykładem. Zwłaszcza, że pełnią oni swą funkcję dobrowolnie.

 

Co do linka, to niestety nie mogłem go podać, gdyż topic ów został usunięty (nie wiem przez kogo), a jego autor zbanowany (jeżeli na stałe, to imo niesłusznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o topik astera o aptece ???

 

temat zamknalem ja - dlaczego - jest podane ...

 

ale nie zostal usuniety http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=67418

 

co do ban'a to nie byl za glupi temat i nieumiejetnosc szukania tylko za obrazki - byly upomnienia, byl juz jeden ban ale obrazki pojawialy sie dalej wiec ponowny ban sie pojawil - proste ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zobacz sobie na pierwszy post Kucyka - czy mi sie zdaje, czy jest on nieregulaminowy?

 

I mam jeszcze pytanie jedno: czy Aster został zbanowany za ten topic na zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowy regulamin zabrania odpisywać "Znajdź sobie", to chciałbym poinformować, iż ten że regulamin został ostatnio perfidnie złamany przez kilku moderów... Zaszło to [...]

Przeczytaj sobie jeszcze raz post o regulaminie i od kiedy obowiązuje zanim zaczniesz się w ogóle czepiać. A co do Astera to wielokrotnie już podpadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o topik astera o aptece ???

 

temat zamknalem ja - dlaczego - jest podane ...

 

ale nie zostal usuniety http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=67418

 

co do ban'a to nie byl za glupi temat i nieumiejetnosc szukania tylko za obrazki - byly upomnienia, byl juz jeden ban ale obrazki pojawialy sie dalej wiec ponowny ban sie pojawil - proste ? :)

O czym ty czlowieku mowisz?????

Pierwszego bana dostalem bo sie nie zgadzalem z admininstracja forum i niejaki Andriu dostal ataku szalu, przez to dostalem 1-szego bana. NIE ZA ZADNE OBRAZKI!!!!!

, dostalem bo w pewnym stopniu zasluzylem i wczesniej mialem ostrzezenie od Reeda (ktorego szanuje bo jest on jednym z normalnych na tym forum)

Takze moje 2-gie konto zostalo bezprawnie zbanowane (nazwa Papa Jones) ale w tej sprawie bede interweniowal do Liska bo tak nie bedzie,

W regulaminie nigdzie nie pisze ze nie mozna miec 2 lub 3 kont, a wiec Jezeli zlamalem regulamin na koncie aster, dobra spoko, ale co ma do tego konto Papa Jones.

Jestem ciekawy o czym wy(niekotrzy moderatorzy i niekorzy userzy) gadacie w zyciu. Musicie byc bardzo nudni skoro nie potraficie sobie "pogadac" o innych sprawach niz kompy (wiem ze to forum o kompach)

Tyle razy mowice ze to forum o kompach i powinno sie tutaj gadac tylko o kompach, to dlaczego jeden z dzialow ma nazwe OSLA LACZKA????? Powinniscie to zmienic na na "Tematy powiazane z komputerami, ale nie pasujace do pozostalych dzialow" Wtedy bym sie nie czepial no ale jezeli dzial sie nazywa Osla Laczka no to w czym problem? albo woz albo przewoz

 

 

Jeszcze jedno. Do czepiania sie ortografii, czy wy zawsze jak z kims gadacie mowie stu procentowa poprawna polszczyzna, ci co sie czepiaja ortografii to nie maja poprostu co robic, wiadome, ze mozna przepuscic przez Worda, ale nie kazdego stac na to oprogramowanie, bo jest drogie.

 

Co do opcji Szukaj. Dopisal bym taki punkt regulaminowy.

Jezeli na dany temat odpowiesz w stylu BYLO SZUKAJ. LOL LOL i nie podasz zadnej wskazowki (wskazowka to nie jest link do wyszukiwarki, to jest link do wyszukiwarki z wpisanymi slowami kluczowymi lub tym podobne) to dostajesz bana na 4 dni. Momentalnie ci ludzice zaraz by przestali odpowiadac na takie tematy.

 

Kolejny punkt do regulaminu.

Jezeli uwazasz ze dany temat jest bezsensu, lub nie pasuje ci cos w nim to nacisnij przycisk ZGLOS. Jezeli kilka (kolo 10) innych osob takze go nacisnie to topic poleci. ALE jezeli odpowiesz w tym temacie ze temat jest glupi itp to dostaniesz bana na 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprawnie? Przepraszam cię bardzo, ale to nie ty decydujesz co zostało zrobione bezprawnie a co nie. Poza tym bana dostałeś ty a nie tylko jedna z twoich 'reprezentacji' na forum.

Zamiast worda możesz użyć na przykład aspella, open office'a lub jakiegoś innego słownika na licencji na przykład open source.

Masz głupie podejście do życia. Zamiast okazać pokorę to ty coraz bardziej się podkładasz. Nie wyjdzie ci to na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początek powiem ża na tym forum jestem dłużej niż 80% tych niby-moderatorów( początek 2002 roku).Kiedyś tu zaglądałem kilka razy dziennie,a teraz raz na miesiąc może.Moim zdaniem to lipa sie tu zaczęła jak porozdrabniali tematy.whcodziłem sobie na rzeczy sieciowe i wielu osobom pomogłem itd itd..teraz k.. przewijania w dół od hu..a i w oczach sie miesza.Po za tym chyba nic tu sie nie da napisać bo tylko jest było.szukaj,itd.Więc mam propozycje...ZAMKNIJCIE TE FORUM CAŁKIEM I ZRÓBCIE Z TEGO FAQ Z OPCJĄ SZUKAJ!!! po h..to sie męczyć..Jeszcze jakiś cieć mi daje bana bo napisałem ze te zmiany z tematami są do bani..DNO!!..do zobaczenia za miesiąc..może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początek powiem ża na tym forum jestem dłużej niż 80% tych niby-moderatorów.Kiedyś tu zaglądałem kilka razy dziennie,a teraz raz na miesiąc może.Moim zdaniem to lipa sie tu zaczęła jak porozdrabniali tematy.whcodziłem sobie na rzeczy sieciowe i wielu osobom pomogłem  itd itd..teraz k.. przewijania w dół od hu..a i w oczach sie miesza.Po za tym chyba nic tu sie nie da napisać  bo tylko jest  było.szukaj,itd.Więc mam propozycje...ZAMKNIJCIE TE FORUM CAŁKIEM I ZRÓBCIE Z TEGO FAQ Z OPCJĄ SZUKAJ!!! po h..to sie męczyć..Jeszcze jakiś cieć mi daje bana bo napisałem ze te zmiany z tematami są do bani..DNO!!

I sie dziwisz, że za takie teksty dostajesz bana? Chce, żeby wszyscy "krzykacze" z tego forum byli usuwani.

Niestety, niektórzy zamiast spokojnie przedstawić problem wolą kogoś zbluzgać. A gwarantuje Ci, że gdybyś chciał coś normalnie przedyskutować to ani jedno twoje konto nie byłoby zblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r jak cos do mnie masz to zapraszam na PW albo gg

nie wiem czamu ale ciagle sie do mnie przyczepiasz za ten post o bilecie europejskim

mowie Ci znajdz w google to masz u mnei duze piwo a jak nie to moze uprzejmnie uspokoj sie

 

dzis poswiecilem troche czasu na Twoja historie na tweaku

85-90% Twoich postow to Smietnik + Osla laczka

mozliwe ze sie czepiasz bo kilka razy pewnie zablokowalem Ci topiki

 

nastepnym razem zapraszam na PW

 

P.S.

dzis chyba zaloze sobie normalnego usera do zadawania pytan bo widze ze moderatorowi to juz "nie wypada" o cos zapytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ParanoiK, wybacz, ale on ma racje. Doskonale pamietam za co dostał pierwszego bana. Wtedy wyleciało również kilka innych, niczemu nie winnych osób. Oczywiście (co prawda po krótkiej przepychance słownej) konta zostały im przywrócone. No i kolejny ban to sprawa tego nieszczęsnego obrazka. Szczerze mówiąc, Aster został wtedy sprowokowany przez moderatora Kucyka. Miał prawo się zdenerwować. Ale skoro chcieliście dać mu bana to ok - my, userzy nie mamy w końcu nic do gadania. Ale NIE BANA NA STAŁE!!! No bo: założył topic w odpowiednim dziale; nie łamie nagminnie regulaminu. Co do obrazka, to każdemu może się zdarzyć.

Nie można wymagać od moderów nie wiadomo czego, bowiem nikt nie jest idealny, ale jak już pisałem, sztuką jest przyznać się do popełnionego błędu!

 

To wszystko, co mam do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r jak cos do mnie masz to zapraszam na PW albo gg 

nie wiem czamu ale ciagle sie do mnie przyczepiasz za ten post o bilecie europejskim

mowie Ci znajdz w google to masz u mnei duze piwo a jak nie to moze uprzejmnie uspokoj sie

 

dzis poswiecilem troche czasu na Twoja historie na tweaku

85-90% Twoich postow to Smietnik + Osla laczka

mozliwe ze sie czepiasz bo kilka razy pewnie zablokowalem Ci topiki

 

nastepnym razem zapraszam na PW

 

P.S.

dzis chyba zaloze sobie normalnego usera do zadawania pytan bo widze ze moderatorowi to juz "nie wypada" o cos zapytac

Moja historia na Tweak'u jest znacznie dłuższa niż to konto ;) .

Jaki śmietnik?! 8O Moje posty zawsze są kulturalne i na temat, więc szczerze powiedziawszy nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie.

 

Co do tych googli to żebyś wiedział, że poszukam, jak chcesz;]

 

Ps.

Nie mam absolutnie żadnej pretensji o zamknięte topici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie niedziwie się niektórym ludziom że wieszają Psy na tym forum. Chymm o to przykłąd http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=792046#792046 no i niech ktoś mi powie czemu w tamtym temacie 50 % to są puste literki, a reszta to neizbyt zrozumiała odpowiedź, hmmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r: i znów zaczynasz? Aster podpadał wielokrotnie. Poza tym gdybyś zapoznał się ze sprawą to dostał bana na tydzień. Ale nie - ty będziesz się burzył. To jest właśnie wkurzające - 99% użytkowników - nawet podających się za stałych bywalców związanych z forum od początku - typu właśnie und3r czy szkieletor nie mają zielonego pojęcia co się tutaj dzieje. A jednak robią wszystko byle się do czegoś przyczepić. Zwykłe lanie wody. Poczytajcie może topici, zastanówcie się dlaczego ludzie dostają bany i ostrzeżenia. Niestety niektórzy są niereformowalni pod tym względem.

und3r: a co do twoich postów to RaF ma rację, większość z nich znajduje się na oślej. A śmietnik jest niedostępnym działem gdzie są przechowywane wszystkie posty usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie PranoiK przeklnę :D <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mać dlaczego taki syf się robi ? dajcie sobie na wstrzymanie JUST PLÓM!!! To pomaga, a jak ktoś woli to blurp i wyluzujcie! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można wymagać od moderów nie wiadomo czego, bowiem nikt nie jest idealny, ale jak już pisałem, sztuką jest przyznać się do popełnionego błędu!

Czyli co, moderatorzy mają kajać się, że na forum są umysłowe łamagi, wrzaskuny i zwyczajne leniwe głupki, którzy mają w anusie regulamin, a forum traktują jak pisuar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ban'a to nie byl za glupi temat i nieumiejetnosc szukania tylko za obrazki - byly upomnienia, byl juz jeden ban ale obrazki pojawialy sie dalej wiec ponowny ban sie pojawil - proste ? :)

O czym ty czlowieku mowisz?????

Pierwszego bana dostalem bo sie nie zgadzalem z admininstracja forum i niejaki Andriu dostal ataku szalu, przez to dostalem 1-szego bana. NIE ZA ZADNE OBRAZKI!!!!!

[...] 

Z tego co pamietam raz juz zarwales bana za swoje obrazki.

Ten zostawie innym moderom do zabawy :?

podparlem sie cytatem starszego stazem kolegi ...

nie jestem w stanie okreslic czy bylem juz na forum jak dostales pierwszego bana a tym bardziej jak bym byl mam mam prawo nie wiedziec za co ... jezeli ktos tak napisal to powtorzylem bo w tamtym temacie tego nikt nie zanegowal.

 

sorry za niescislosc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi ban był ode mnie, aster dobrze wie za co. Dałem go na tydzień choć skłonny byłem dać dożywotnio. Ale niektórzy niestety nigdy nie zrozumieją.

 

frstjob: jonas idealnie skomentował, nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym temacie Aster wladowal dwa takie obrazki. Chcialem go wtedy zbanowac. Bylo to po jakiejs awanturce z tym userem. Obrazki usunela Miope. Dalem sobie na wstrzymanie. Ale wtedy chyba za Astera wzial sie Paranoik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r: i znów zaczynasz? Aster podpadał wielokrotnie. Poza tym gdybyś zapoznał się ze sprawą to dostał bana na tydzień. Ale nie - ty będziesz się burzył. To jest właśnie wkurzające - 99% użytkowników - nawet podających się za stałych bywalców związanych z forum od początku - typu właśnie und3r czy szkieletor nie mają zielonego pojęcia co się tutaj dzieje. A jednak robią wszystko byle się do czegoś przyczepić. Zwykłe lanie wody. Poczytajcie może topici, zastanówcie się dlaczego ludzie dostają bany i ostrzeżenia. Niestety niektórzy są niereformowalni pod tym względem.

und3r: a co do twoich postów to RaF ma rację, większość z nich znajduje się na oślej. A śmietnik jest niedostępnym działem gdzie są przechowywane wszystkie posty usunięte.

bo nikt nie ma czasu spędzać tu pół zycia jak tY i czytac wszystkiego.Ktos wraca po cięzkiej pracy ma problem z kompem wiec wchodzi na forum pisze co mu nie działa i wrzuca link do ulubionych,gdyby to było porządne forum to na drugi dzień klika w link i ma życzliwych ludzi którzy napisza kilka rozwiązań jego problemu,a tu jak w wchodzi to widzi ..szukaj..było itd.I tylko sie przescigają kto pierwszy napisze..szukaj..goglaj czy jakies tam inne żałosne texty.Mówiłem już zamknijcie to całe forum i zróbie z niego FAQ z opcją szukaj...i tak w sumie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShKieLet. ale powiedz o co ci chodzi????

Czy temu kolesiowi duzo dluzej by zajelo wpisanie czterech slow w wyszukiwarce niz pisanie nowego postu???

Pomysl koles zanim cos palniesz. Oczywiscie tematow moze mu sie wysypac i to wiele. Niektore nie na temat. Ale to juz chyba wina osob ktore lubia sobie popisac dla ilosci postow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r: i znów zaczynasz? Aster podpadał wielokrotnie. Poza tym gdybyś zapoznał się ze sprawą to dostał bana na tydzień. Ale nie - ty będziesz się burzył. To jest właśnie wkurzające - 99% użytkowników - nawet podających się za stałych bywalców związanych z forum od początku - typu właśnie und3r czy szkieletor nie mają zielonego pojęcia co się tutaj dzieje. A jednak robią wszystko byle się do czegoś przyczepić. Zwykłe lanie wody. Poczytajcie może topici, zastanówcie się dlaczego ludzie dostają bany i ostrzeżenia. Niestety niektórzy są niereformowalni pod tym względem.

und3r: a co do twoich postów to RaF ma rację, większość z nich znajduje się na oślej. A śmietnik jest niedostępnym działem gdzie są przechowywane wszystkie posty usunięte.

Dobra, skoro zaczynam, to pozwól, że również skończe. Sorry, ale w topicu o aptece czytamy, iż aster dostaje bana, oraz "kilka dni się pozastanawiam czy na stałe". Skoro nie dostał bana na stałe, to wszystko jest ok - dlaczego nikt nie odpowiedział mi na początku? Nie byłoby wtedy tej całej dyskusji. Chodziło mi tylko o to, że ban na zawsze jest karą zbyt surową. Jeśli Aster dostał na tydzień to ok.

 

Co do moich postów - co z tego, że są one w dużej mierze na oślej? Czy to jakaś zbrodnia? Czy tematy na oślej są gorsze od tematów na, dajmy na to, grach czy chłodzeniu? Wielu osobom już tutaj pomogłem, czy to na łamach forum, czy to przez GG. Jeżeli uwarzasz, że któryś z moich postów jest nie na temat, bądź w inny sposób łamie regulamin, to wskaż mi go. Według mnie, pomoc, to pomoc - bez różnicy w jakim dziale.

 

Niniejszym kończe tą "dysputę", możecie zamknąć ten topic, jeśli uznacie to za stosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r: i znów zaczynasz? Aster podpadał wielokrotnie. Poza tym gdybyś zapoznał się ze sprawą to dostał bana na tydzień. Ale nie - ty będziesz się burzył. To jest właśnie wkurzające - 99% użytkowników - nawet podających się za stałych bywalców związanych z forum od początku - typu właśnie und3r czy szkieletor nie mają zielonego pojęcia co się tutaj dzieje. A jednak robią wszystko byle się do czegoś przyczepić. Zwykłe lanie wody. Poczytajcie może topici, zastanówcie się dlaczego ludzie dostają bany i ostrzeżenia. Niestety niektórzy są niereformowalni pod tym względem.

und3r: a co do twoich postów to RaF ma rację, większość z nich znajduje się na oślej. A śmietnik jest niedostępnym działem gdzie są przechowywane wszystkie posty usunięte.

bo nikt nie ma czasu spędzać tu pół zycia jak tY i czytac wszystkiego.Ktos wraca po cięzkiej pracy ma problem z kompem wiec wchodzi na forum pisze co mu nie działa i wrzuca link do ulubionych,gdyby to było porządne forum to na drugi dzień klika w link i ma życzliwych ludzi którzy napisza kilka rozwiązań jego problemu,a tu jak w wchodzi to widzi ..szukaj..było itd.I tylko sie przescigają kto pierwszy napisze..szukaj..goglaj czy jakies tam inne żałosne texty.Mówiłem już zamknijcie to całe forum i zróbie z niego FAQ z opcją szukaj...i tak w sumie tak jest

Ja mam lepszą propozycję - lepiej ty się zamknij. Poprawi to humor wszystkim. Lenistwo nie tłumaczy debilizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r: i znów zaczynasz? Aster podpadał wielokrotnie. Poza tym gdybyś zapoznał się ze sprawą to dostał bana na tydzień. Ale nie - ty będziesz się burzył. To jest właśnie wkurzające - 99% użytkowników - nawet podających się za stałych bywalców związanych z forum od początku - typu właśnie und3r czy szkieletor nie mają zielonego pojęcia co się tutaj dzieje. A jednak robią wszystko byle się do czegoś przyczepić. Zwykłe lanie wody. Poczytajcie może topici, zastanówcie się dlaczego ludzie dostają bany i ostrzeżenia. Niestety niektórzy są niereformowalni pod tym względem.

und3r: a co do twoich postów to RaF ma rację, większość z nich znajduje się na oślej. A śmietnik jest niedostępnym działem gdzie są przechowywane wszystkie posty usunięte.

bo nikt nie ma czasu spędzać tu pół zycia jak tY i czytac wszystkiego.Ktos wraca po cięzkiej pracy ma problem z kompem wiec wchodzi na forum pisze co mu nie działa i wrzuca link do ulubionych,gdyby to było porządne forum to na drugi dzień klika w link i ma życzliwych ludzi którzy napisza kilka rozwiązań jego problemu,a tu jak w wchodzi to widzi ..szukaj..było itd.I tylko sie przescigają kto pierwszy napisze..szukaj..goglaj czy jakies tam inne żałosne texty.Mówiłem już zamknijcie to całe forum i zróbie z niego FAQ z opcją szukaj...i tak w sumie tak jest

Ja mam lepszą propozycję - lepiej ty się zamknij. Poprawi to humor wszystkim. Lenistwo nie tłumaczy debilizmu.

a twoja głupota nie tłumaczy twojego hamstwa

 

PS:teraz widac jak na dloni kto zaczyna pierwszy mówić tonem który doprowadza do kłótni i kto je wszczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde gdbybym wiedzial ze znowu beda klotnie to bym nie napisal tego tematu. zauwazylem ze ostatnio jest chyba moda na klotnie. moze to wiosna nadchodzi i nadmiar energi niektorzy chca usunac pisaniem na klawiaturze.. sam nie jestem swiety ostatnio widuje non stop podobne zapytanie. i to niemalze jedno pod drugim. wedlug mnie to juz przesada. rozumiem ze jak dany temat byl poruszany dawno temu a w wyszukiwarce wywala z 50 stron ze bzdurami to mozna zapytac ale nei walic post na ktory odpowiedzi sa pol ekranu dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...