Skocz do zawartości
pmp

Niedrogi i przyzwoity PSU....

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem odpowiedź - zailacze będą w """drugiej polowie przyszłeg tygodnia"""

 

wiadomość 100% pozytywna;-)

 

Pozdrawiam  8)

Super... bo juz zastanawialem sie nad ta wersja promocyjna za 100 zeta :/

Dzieki za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten zasilacz razem z kolegą na allegro. Solidny wygląd i waga -tylko kabelki krótkie . Wentylatora jakby nie było - niesłychać go. Byłem bardzo zadowolony -do czasu. Po kilku dniach zamiast 12V ujrzałem 10,2!! a zamiast 5V blisko 4V!! najpierw myślałem ze to błąd odczytu monitora jednak miernik pokazywał to samo -dziw że komp to wytrzymał i chodził. Po odłączeniu i ponownym podłączoniu - niestety to samo. A największe zdziewienie było gdy z drugim stało się to samo. Albo niebywały pech, albo niewiem co. ciekaw jestem czy ktoś miał też taką sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten zasilacz razem z kolegą na allegro. Solidny wygląd i waga -tylko kabelki krótkie . Wentylatora jakby nie było - niesłychać go. Byłem bardzo zadowolony -do czasu. Po kilku dniach zamiast 12V ujrzałem 10,2!! a zamiast 5V blisko 4V!!    najpierw myślałem ze to błąd odczytu monitora jednak miernik pokazywał to samo -dziw że komp to wytrzymał i chodził. Po odłączeniu i ponownym podłączoniu - niestety to samo.  A największe zdziewienie było gdy z drugim stało się to samo. Albo niebywały pech, albo niewiem co. ciekaw jestem czy ktoś miał też taką sytuacje.

Dzieki... to daje troche do myslenia...

A przy okazji... pod jakim nickiem kupowales te dwie sztuki na aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, to jak z tym zasilaczem bo miałem go brać, a tu takie złe wiadomosci piszenie, moze się wypowiedza inne osoby co go już w moku mają, bo zaczynam się zastanawiać

Ja powysyłałem do prawie wszystkich osób co kupili te zasilacze połowie z nich popadały jak muchy po 3h lub po kilku dniach. Odradzam te zasilacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, nie no mój codegen wytzrymuje cąłkiem sporo, kumpla rubikon 300w, na takim samym sprz ecie co ja mam wysiadł, a mój thorton 2000@bartek 3200 i grafe r8500 275/275@300/300 i chodzi bajerka :lol: znaczy się czujnik z płyty pokazuje napięcia nienajgorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawce Delt zapytalem o ich awaryjność,,

 

Q - Chciał bym wiedzieć jak jest z awaryjnością tych zasilaczy, jeden z Waszych klientów pisał o dziwnych napięciach po pewnym czasie użytkowania i to na obydwu zakupionych u Was sztukach,, chciał bym wiedzieć czy takie przypadki obejmuje gwarancja i czy jest to przypadek odosobniony.

 

A - Gwarancja oznacza że zasilacz ma pracować prawidłowo, a więc także dawać odpowiednie napięcia. Szkoda że osoba ta nie zechciała się skontaktować z nami.

 

sugeruje że zwrotow nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawce Delt zapytalem o ich awaryjność,, 

 

Q - Chciał bym wiedzieć jak jest z awaryjnością tych zasilaczy, jeden z Waszych klientów pisał o dziwnych napięciach po pewnym czasie użytkowania i to na obydwu zakupionych u Was sztukach,, chciał bym wiedzieć czy takie przypadki obejmuje gwarancja i czy jest to przypadek odosobniony.

 

A - Gwarancja oznacza że zasilacz ma pracować prawidłowo, a więc także dawać odpowiednie napięcia. Szkoda że osoba ta nie zechciała się skontaktować z nami.

 

sugeruje że zwrotow nie bylo...

IMO dziwna sprawa z tymi zasilaczami,,, śliska, się możn pośliznąć...

 

wysyłam link do tego tematu do szanownego sprzedawcy ciekawe jak zareaguje na te wszystkie rewelacje,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawce Delt zapytalem o ich awaryjność,, 

 

Q - Chciał bym wiedzieć jak jest z awaryjnością tych zasilaczy, jeden z Waszych klientów pisał o dziwnych napięciach po pewnym czasie użytkowania i to na obydwu zakupionych u Was sztukach,, chciał bym wiedzieć czy takie przypadki obejmuje gwarancja i czy jest to przypadek odosobniony.

 

A - Gwarancja oznacza że zasilacz ma pracować prawidłowo, a więc także dawać odpowiednie napięcia. Szkoda że osoba ta nie zechciała się skontaktować z nami.

 

sugeruje że zwrotow nie bylo...

Oczywićcie że każdy swój towar chwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...