Skocz do zawartości
radzio_

Samsung?, NOKIA?, a może Motorola?? HELP!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam problem przy wyborze telefonu ;)

mam wstepnie wybrane 4 telefony :)

 

NOKIA 3100

Dołączona grafika

opis telefonu

 

Motorola V300

Dołączona grafika

opis telefonu

 

Motorola E365

Dołączona grafika

opis telefonu

 

Samsung SGH-X600

Dołączona grafika

opis telefonu

 

Jakbyście mogli to napiszcie ktory telefon polecacie i dlaczego?? :)

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj reed Ty zawsze swoje...

imo żem jest nastolatkiem ale nie jaram sie wodotryskami ;)

a Ty co bys wolal (niekoniecznie z powyzszych..)???

Ja tylko wyrazilem swoje zdanie o tych fonach.

Polecalbym Nokie, ale 6310i np. (jak lubisz bajery to raczej 9310i - 9510i)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyrazilem swoje zdanie o tych fonach.

ok. spoko..

Polecalbym Nokie, ale 6310i np. (jak lubisz bajery to raczej 9310i - 9510i)

pierwsze slysze o takiej nokii...

 

imo seria"9" troche kosztuje...

ja jestem "tylko biednym" nastolatkiem i nie stac mnie na najnowszcze cuda techniki :lol:

btw. Era nie ma ich w swojej ofercie ;)

dlatego wybralem te co wyzej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zaden z nich, przebajerzone cacuszka IMHO dobre dla nastolatow jarajacych sie wodotryskami.

smiesza mnie wlasnie takie wypowiedzi, nie wiem co w tym zlego ze telefon ma kolorowy wyswietlacz/dzwonki polifoniczne/wap/gprs to jest jakas wbudowana wada telefonu twoim zdaniem ?

 

btw. N6310i jest zajebista - moj telefonik marzen :) tyle ze nie tanieje i poki co mam Siemensa M55 - moge szczerze polecic, tyle ze nie ma bezprzewodowego polaczenia z kompem/innym telefonem (bluetooth/irda)

 

podoba mi sie tez sagem my-x6 (czy jakos tak ? :)) tyle ze do sagemow mam uprzedzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyrazilem swoje zdanie o tych fonach.

ok. spoko..

Polecalbym Nokie, ale 6310i np. (jak lubisz bajery to raczej 9310i - 9510i)

pierwsze slysze o takiej nokii...

 

imo seria"9" troche kosztuje...

ja jestem "tylko biednym" nastolatkiem i nie stac mnie na najnowszcze cuda techniki :lol:

btw. Era nie ma ich w swojej ofercie ;)

dlatego wybralem te co wyzej :D

Spoko, zapomnialem dodac mordki :)

A to o co mi chodzi :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Update, chodzilo mi o 9500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zaden z nich, przebajerzone cacuszka IMHO dobre dla nastolatow jarajacych sie wodotryskami.

smiesza mnie wlasnie takie wypowiedzi, nie wiem co w tym zlego ze telefon ma kolorowy wyswietlacz/dzwonki polifoniczne/wap/gprs to jest jakas wbudowana wada telefonu twoim zdaniem ?[...]

Czy ja kurna nie moge miec swojego zdania o fonach ?? 8O

Uwazam akurat tak a nie inaczej i tyle.

Nie cierpie polifoni a ni "kolorowych" wyswietlaczy, IMHO to kupa jakich malo i tyle.

Montowanie "aparatow cyfrowych" w fonach to juz IMHO calkiem total porazka, typowa dla jarajacych sie wodotryskami nastolatkow.

Smiesza mnie takie wypowiedzi jak Twoja, bez urazy, ale chyba kazdy moize miec wlasne zdanie na dany temat, jak kolega zapytal to i otrzymal moje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zaden z nich, przebajerzone cacuszka IMHO dobre dla nastolatow jarajacych sie wodotryskami.

smiesza mnie wlasnie takie wypowiedzi, nie wiem co w tym zlego ze telefon ma kolorowy wyswietlacz/dzwonki polifoniczne/wap/gprs to jest jakas wbudowana wada telefonu twoim zdaniem ?[...]

Czy ja kurna nie moge miec swojego zdania o fonach ?? 8O

Uwazam akurat tak a nie inaczej i tyle.

Nie cierpie polifoni a ni "kolorowych" wyswietlaczy, IMHO to kupa jakich malo i tyle.

Montowanie "aparatow cyfrowych" w fonach to juz IMHO calkiem total porazka, typowa dla jarajacych sie wodotryskami nastolatkow.

Smiesza mnie takie wypowiedzi jak Twoja, bez urazy, ale chyba kazdy moize miec wlasne zdanie na dany temat, jak kolega zapytal to i otrzymal moje zdanie na ten temat.

ja podzielam Twoje zdanie osatanio przekonalem sie co znaczy telefon Nokii z seri 6xxx to poprostu wypas, sposob w jaki sie uzywa i funkcjonalnosc i choc sam uzywam SE t68i stwerdzilem ze kolorowy wyswietlacz to tylko dodatek ktory nie wplywa na fukncjonalnosc telefonu...pewnie ze fajnie pstryknac fotke i zaraz ja wyslac MMS'em ale chyba nie wszystkim jest to potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wymieniles to albo motorolka v300 albo samusng, oba robia dobre zdjecie jak na taki aparat ;) plus samusnga ze ma IRDE (dzialajca jak dzialajca ale IRDE ;)) i lampe blyskowa ktora tez pewnie nie da zaskakujacych efeketow ale zewsze cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja kurna nie moge miec swojego zdania o fonach ??  8O 

Uwazam akurat tak a nie inaczej i tyle.

Nie cierpie polifoni a ni "kolorowych" wyswietlaczy, IMHO to kupa jakich malo i tyle.

Montowanie "aparatow cyfrowych" w fonach to juz IMHO calkiem total porazka, typowa dla jarajacych sie wodotryskami nastolatkow.

Smiesza mnie takie wypowiedzi jak Twoja, bez urazy, ale chyba kazdy moize miec wlasne zdanie na dany temat, jak kolega zapytal to i otrzymal moje zdanie na ten temat.

po porstu mnie smiesza takie wypowiedzi, co ja swojego zdana nie moge miec ? O_o

spotkalem sie juz czesto z takimi wypowiedziami,

ludzie teraz kupuja aparaty/kamery internetowe za 100-200 pln, juz lepszy jest ten montowany chocby w tym moim M55

nie ma to jak komunikator, ten to nie ma wcale bajerow

jesli uwazasz ze kolorowy wyswietlacz z dobra rozdzielczoscia to wodotrysk to n/c nie wiem czy kiedy kolwiek czytales smsy na tkaim, bo czyta sie przyjemnie,

polifonia - mozna wylaczyc, ale jako budzik jest zajebista

te "nastolatki" sa nieraz madrzejsze od ciebie, nie wspomne o ludziach, ktorzy pomysleli o tych aparatach, zaraz wrzasniesz: "a bo to w celach marketingowych, zeby przyciagnac nastolatkow lubiacych w nocy zwiekszac objetosc bicepsa" ale taki aparat naprawde moze sie przydac (vide topik o "waszych stanowiskach" :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi :)

ja np. lubie miec "pare" bajerow pod reka..

-kolorowy wysw.-> lepiej wyglada, wiecej na nim widac itd..

-aprat cyf.->jakos nie kazdy lubi nosic cegle(aparat) i telefon osobno :) a tu jest 2 w jednym... moze nie sa to zdjecia 4Mpix ale do codziennego uzytku wystarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 3310 lubo 6310, jak chcesz coś poważniejszego z nią wyprawiać.

Ja mam 3310 i wystarcza - są rozmowy, smsy, budzik, zegarek i wibra. I co ważne daje się obsługiwać przez człowieka, czego o takim dajmy na to Siemensie C55 czy Motoroli seri Vxx powiedzieć się raczej nie da. Sprawdź organoleptycznie jak z obsługą upatrzonego obiektu, bo trochę głupio wywalić mnogo keszu na jakieś świecące, brzęczące gje, z którego wysłanie smsa to okrutna kara, a żeby odebrać rozmowę trzeba jednocześnie stanąć na lewej nodze, pociągnąć za prawe ucho i wpisać sześćdziesięciocyfrowy kod HGW oraz rzecz jasna wejść w meniu->ustawienia antenki->nowa semantyka plików->turecki->dodatkowe usługi->odbierz, bo tak miałem w jakimś zabytkowym Sagemie.

Reed zacnie prawi, a że dosadnie - ba, szorstki świat mężczyzn, mój drogi. Mię też na prącie polifonia i kolorowe wyświetlacze. Jedyne, co bym w 3310 dodał, to białe albo jasnoniebieskie podświetlenie wyświetlacza (podobywuje mię się okropecznie takie jak w 6310i, ale pytałem kumpla z serwisu i odradził zmianę diod ze względu na potencjalnie wyższy prąd, jaki mogą zmienione diody pobierać), ale resztę jak jakieś tam GPRSy i inne sakramencko drogie i całkowicie zbędne pseudousługi z czystym, acz robaczywym sumieniem bym posłał precz. Kolorowy i polifoniczny kupiłem mojej Księżniczce (Samsung C100 konkretnie) - ładny, nie powiem, świeci, brzęczy i tak dalej, ale zbędne mi to całkowicie, bo i tak noszę w kieszeni, a dzwonki mam powyłączane (albo ich nie słyszę - w robocie, albo nie mogę brzęczeć komórką - w schuli). Powiadasz, że czyta się lepiej - podług mię tak samo, tylko tło ma inny kolor. Ale cóż, są i tacy, co wolą owce nad dziewczęta :>

Aha, tą 3100 oglądałem w salonie i sprawia wrażenie tandetnej plastikowej zabawki made in Taiwan, a wyświetlacz w porównaniu do wzmiankowanego C100 wygląda jakby leżał dziesięć lat na słońcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych telefonów, które masz do wyboru polecam V300, bo sam taką mam (każdy swoje chwali...). Menu jest ok (naprawdę inni producenci nauczyli się od Nokii i często menu jest tak proste i czytalne jak w Nokii - przykładem jest ten telefon /może z małymi wyjątkami/), wyświetlacz super, wielkość i waga też są plusem (IMHO).

 

Heh, ja mam taki nawyk, że jak stoję w korku, albo czekam na kogoś to lubię sobie pograć na telefonie, wtedy taki telefon z "wodotryskami" naprawdę się sprawdza ;), bo na codzień... tego się w ogóle nie używa; może przez tydzień po zakupie a potem nic.

 

PS "Przeszedłem" paręnaście telefonów i ta Motorola jest dopiero 3. (po Nokii 3210 i 7110), z którego jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

nie ma to jak komunikator, ten to nie ma wcale bajerow

Owszem ma, ale porownaj je z tymi z "normalnych" komorek, moze zauwazysz roznice ?

 

jesli uwazasz ze kolorowy wyswietlacz z dobra rozdzielczoscia to wodotrysk to n/c nie wiem czy kiedy kolwiek czytales smsy na tkaim, bo czyta sie przyjemnie,

Jezeli mam byc szczery to owszem, lubie kolorowe wyswietlacze, ale te wielkosci sredniego znaczka pocztowego mam w ............ glebokim powazaniu.

 

polifonia - mozna wylaczyc, ale jako budzik jest zapupista

Tu "musze" sie z Toba zgodzic, ale tylko w kwestii budzika, choc prawde mowiac i tak wole uzywac "klasycznego" budzika :P

 

te "nastolatki" sa nieraz madrzejsze od ciebie, nie wspomne o ludziach, ktorzy pomysleli o tych aparatach,

Nie zaprzeczam, czy ja gdzies kiedys napisalem ze jestem jakims medrcem ??

 

zaraz wrzasniesz: "a bo to w celach marketingowych, zeby przyciagnac nastolatkow lubiacych w nocy zwiekszac objetosc bicepsa"

Masz znowu racje, z "klawiszy mi to wyjales"

Czysty marketing i bazowanie wlasnie na owczym pedzie ludzikow ktorzy chca posiadac komore z max iloscia wodo i innych tryskow :D

 

ale taki aparat naprawde moze sie przydac (vide topik o "waszych stanowiskach" :))

n/c :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj w salonie Ery i:

nokia- wysw. do d... malo kolorow, brak foto itd... jedyny plus - dobra bateria

m. V300-zapupisty wysw. ale zoom w aparacie moglby byc plynny (jak w samsunu) imo troche zaduza jak dla mnie :)

m. E365 - bez obrazy dla posiadaczy ale imo to taki klocek a nie telefon (kanciaty, duzy itd..) -odpada

Samsung - wysw. niewiele gorszy niz w V300 , foto z lampa, 4x plynny zoom cyfrowy (jak w V300 tylko ze plynny) imo fajne "meni"

 

jak na razie u mnie samsung prowadzi i chyba na niego sie zdecyduje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...