Skocz do zawartości
radzio_

Samsung?, NOKIA?, a może Motorola?? HELP!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz SE T610..nie pożałujesz ~~

 

A jakim modelem się bawiłes?

Samsung X600 8)

imo to jest to czego mi trzeba...

btw zdjecia robi lepsze niz T630 8) (nie tylko ja tak sadze... )

t610 ma moj kolega z klasy.. nie podoba mi sie imo wysw. malo czytelny (mala rozd. i malo kolorow- sams ma 128x128 i 65536 kolorow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne te twoje IMO ~~

 

Ja tam nie mam za bardzo zaufania do firmy która produkuje komórki, telewizory, wieże, pralki, lodówki i licho wie co jeszcze

 

Chociaż żałuje, ze T610 nie ma takiej diody jak Samsung C100 :(

Ale nic pozatym!

 

Btw: Troche małe te fotki z Samsunga..

 

Btw: Powiedz koledze, zeby ustawił sobie kontrast w telefonie. Bo kolory sa tak żywe i jasne, ze jak patrze na ekran w nocy to mi oczy az sie wbijaja w gałkę..

 

Trochę dziwne te twoje IMO ~~

 

Ja tam nie mam za bardzo zaufania do firmy która produkuje komórki, telewizory, wieże, pralki, lodówki i licho wie co jeszcze

 

Chociaż żałuje, ze T610 nie ma takiej diody jak Samsung C100 :(

Ale nic pozatym!

 

Btw: Troche małe te fotki z Samsunga..

 

Btw: Powiedz koledze, zeby ustawił sobie kontrast w telefonie. Bo kolory sa tak żywe i jasne, ze jak patrze na ekran w nocy to mi oczy az sie wbijaja w gałkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne te twoje IMO ~~

kazdy moze miec swoje zdanie nie??

Ja tam nie mam za bardzo zaufania do firmy która produkuje komórki, telewizory, wieże, pralki, lodówki i licho wie co jeszcze

mozesz napisac czemu nie masz zaufania do niej??

 

Chociaż żałuje, ze T610 nie ma takiej diody jak Samsung C100 :(

Ale nic pozatym!

nie ma idealnych telefonow... kazdy ma wady i zalety

 

 

Btw: Troche małe te fotki z Samsunga..

znasz model komorki ktora robi zdjecia w rozd. >640x480 ??

 

Btw: Powiedz koledze, zeby ustawił sobie kontrast w telefonie. Bo kolory sa tak żywe i jasne, ze jak patrze na ekran w nocy to mi oczy az sie wbijaja w gałkę..

to jest taki moron i na 80% nie bedzie wiedzial jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy moze miec swoje zdanie nie??

 

Jasne. Moje zdanie jest takie, ze twoje jest dziwne 8)

 

 

 

mozesz napisac czemu nie masz zaufania do niej??

 

To co juz napisalem. Wole gdy firma zajmuje sie jedna dziedzina elektorniki, jak np. Nokia. Chociaz z drugiej strony SonyEryk naprawde ma dobry model a produkuje wiele rzeczy. Ale Samsung nie jest popularnym i wiodacym producentem komorek. Ponadto ma slabe dyski twarde(to sie pomimo wszystko jakos laczy z tematem:p)

 

 

znasz model komorki ktora robi zdjecia w rozd. >640x480 ??

 

 

Nie, ale te fotki ktore pokazaleś sa w rozdzialce cos ok 200 x 300 albo mniej, to wcale nie duzo..

 

to jest taki moron i na 80% nie bedzie wiedzial jak...

 

To proste..przeciez menu polskie..pomoz mu i przekonaj sie o mocy barw SE :]

 

 

Ogolnie rzecz biorac, uczepilem sie Ciebie bo nieslusznie oceniasz T610. Bronie ten telefon, bo sam go mam i naprawde jest to jeden z moich najlepszych zakupow (nie moge powiedziec telefonow bo mialem tylko 2 wlacznie z Se).

 

Pobaw sie a moze sie przekonasz. W kazdym badz razie moje zdanie znasz.

Btw: Czy ten Samsung ma Irdę i Bluetootha?

[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie bierz nokii 3100, motka v300 podobno ma wad sporo, motka e 365 nie ma irdy ani bluetootha, do samsunga X600 sie przymierzam [teraz mam nokie 6100 - moge polecic w 100%], ma 9MB pamieci, nie wiem tylko jak z fotkami, no i niestety to samsung, ale zobaczymy... moim marzeniem jest SGH - E700, ale 1300zł na allegro, a w moim planie taryfowym 1500zł ;)

Najlepszy chyba bedzie X600 z tego co wymieniles ew motka v300 jak sobie @ na niby v600 [jest o tym topic].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erbs, czemu V300 ma sporo wad ?

Tzn. nie czemu je ma ale czemu tak sadzisz ?

Jakie to wady ?

Heh, no chciałem o to samo zapytać :P

 

erbs :arrow: Na różnych forach ludzie narzekają praktycznie tylko na dwie rzeczy - brak możliwości zapisania więcej niż dwudziestu pary smsów i brak raportów doręczenia smsów. Jak z tym sobie poradzić napisałem w topiku o "podkręcaniu" V300@V600. Wadą może być jeszcze brak Bluetooth'a ale to przecież telefon raczej low-budget.

A co to jeszcze za "sporo" wad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze T610, M55 czy X600 ?

Tylko prosze o wypowiedz tych co sie na serio znaja :)

Z tych telefonów bierz albo T610 albo tego Samsunga (rewelacyjny wyświetlacz jak to w Samsungach - standard :)M55 jak na mój gust troche "dresiarski" wygląd i tylko 4096 kolorów wyświetlacz.Najbardziej wypasiony jesli chodzi o mozliwosci jest T610.Ja jestem zdania ze telefon oprócz róznych funkcji,czasami przydatnych czasami nie,musi mieć to coś co sprawia że lubisz go używać i posiadanie go sprawia Tobie przyjemność.Tak,że najlepiej pooglądać je w salonie,przyjrzeć sie z bliska jakości wykonania,jak leży w ręku itd.Same funkcje tel. to nie wszystko.Polecam także zapoznać się z recenzjami na http://www.mobile-review.com/index-en.shtml lub na http://mobil.idnes.cz/ Pozdro i udanego wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu przewodniego ja napisze moze z troche innej strony :)

 

Wez nokie 3100 !!! zgadzam sie ze telefon jest beznadziejny i wszystkie tu proponowane sa duzo lepsze ale nokia ma jedna zalete

Malo traci na wartosci wiec jak bedziesz ja za 2 lata wymienial sprzedasz ja bez problemu !

Jak ja kupowalem swojego se t300 zaplacilem za niego 600 zl

nokia 3510i (beznadziejny telefon) kosztowala wtedy tez mniej wiecej 500zl

 

Na dzien dzisiejszy mojego eryka moge sprzedac za max 300-350 zl (z aparatem)

A nokie sprzedasz spokojnie za ~380

I zadne bajerki ani fakt ze t300 jest naprawde dobrym telefonem (3 systemy, bateria li polimer, aparat foto, dobra polifonia) tego nie zmienia - ludzie po prostu wola nokie :/ smutne ale prawdziwe

Dlatego tez nie zamierzam sprzedawac eryka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha co do polifoni - mam odmienne zdanie :)

Jest bardziej dyskretna - mozna ustawic taki dzwonek ze nawet w miejscu publicznym nikt nie bedzie wiedzial ze wlasnie ktos do ciebie dzwoni.

Zwykle dzwonki sa zas wiejskie, slychac je na kilometr i za kazdym razem jak ktos do mnie dzwoni widze jak ludzie z politowaniem machaja glowami ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, ale banialuki :)

Bede sie meczyl z NOKIA przez 2 tala zeby pozniej nie stracic za wiele pieniedzy :)

 

Tłosz to szook.

Dlatego napisalem ze to inne podejscie do tematu :)

A co do meczenia sie - jak ktos lubi nokie to sie meczyc nie bedzie.

Ja mam inne zdanie - jak mial bym wybierac jeszcze raz kupil bym i tak se ale chcialem zwrocic uwage tez na ta kwestie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, ale banialuki :)

Bede sie meczyl z NOKIA przez 2 tala zeby pozniej nie stracic za wiele pieniedzy :)

 

Tłosz to szook.

Hehe, no IGI dał argument nie do przebicia. 2 lata posiadania dużo gorszego telefonu za 30-50 zł 8O To przecież czyste 2 zł / miesiąc 8O Ja bym się nie zastanawiał :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, ale banialuki :)

Bede sie meczyl z NOKIA przez 2 tala zeby pozniej nie stracic za wiele pieniedzy :)

 

Tłosz to szook.

Hehe, no IGI dał argument nie do przebicia. 2 lata posiadania dużo gorszego telefonu za 30-50 zł 8O To przecież czyste 2 zł / miesiąc 8O Ja bym się nie zastanawiał :lol: :lol:

zle liczysz ;)

bo podalem roznice po roku za 2 telefony roznych klas .... nokia 3510i to typowy lowend a se t300 jak wyszedl zaliczal sie do sredniej klasy

 

Lepiej zobrazuje to przyklad niesmiertelnej 3310 i i siemensa c35

obecnie nokie kupisz taka juz za 150 zl podczas gdy siemensa jej odpowiadajacego za 50 zeta ...

za 2 letnia nokie 3310 jak byly na topie dostawales 250 - 300 podczas gdy ja siemensa 2 latka kupilem za 80 zeta

Nie chodzi mi o kwoty a o stosunek cen 1 do 3 :P im drozsza nokia tym wiecej za nia wyciagniesz za 2 lata

 

A podalem to jako alternatywe dla ludzi majacych klopot z wyborem fona :)

Nie jestem fanem nokii i nie lubie tej firmy

Sam nie postepuje w ten sposob :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...