Skocz do zawartości
radzio_

Samsung?, NOKIA?, a może Motorola?? HELP!!!

Rekomendowane odpowiedzi

nie bierz zadnego z tych czterech telefonów kyore wymieniłeś!!

Najlepiej byś zrobił jak byś wzioł jakiegos SE 610 lub 630. Bo tamte telefony sa nie dopracowane gdyz alba maja głupie menu albo brakuje im pary potrzebnych gadzetów ktore powinny byc w jednym telefonie. Wszystkie potrzebne gadzety maja telefony SE 610 i 630. Wez jednego z nich a napwno bedziesz zadoeolony z wyboru!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem w salonie idei u siebie w miescie, czy jest jeszcze 6310i dostepna, mowia ze juz nigdzie w polsce jej nie dostane :!: :!: 8O Sciema czy prawda?? Jak jest np. w warszawie? Jest jeszcze 6310i dostepna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mowili, ze juz nigdzie nie mozna dostac siemensa M55.

U mnie w miescie znalazlem 2 szt. w jednym salonie.

Po prostu warto sie pytac wszedzie, moze jakis salon sobie wzial troszke wiecej sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zobrazuje to przyklad niesmiertelnej 3310 i i siemensa c35

obecnie nokie kupisz taka juz za 150 zl podczas gdy siemensa jej odpowiadajacego za 50 zeta ...

za 2 letnia nokie 3310 jak byly na topie dostawales 250 - 300 podczas gdy ja siemensa 2 latka kupilem za 80 zeta

Nie chodzi mi o kwoty a o stosunek cen 1 do 3 :P im drozsza nokia tym wiecej za nia wyciagniesz za 2 lata

Nom, nieźle nawet chodzą te nokie 3310 i 3330 - poprzednio miałem taką - ale sprzedałęm trochę tanio - 0zł :lol: - no tak ukradli - uprzejmie pozwolili zatrzymać simkarte - stwierdziłem, że nie opłaca się ryzykować za tak słąbego fona... BTW - bateria w tym telefonie jest do niczego.

 

Cóż, ciężko wybrac telefon - swego czasu chciałem nokie 6310i - akurat starszy taką ma i faktycznie jako sam telefon jest świetna - dobra jakość rózmów, wyjątkowo pojemna bateria, wygodna i ma bluetotha, irde, gprsa i jave...

 

Ale jako, że lubię wodotryski :lol: no może nie do końca, ale aparat w komórce się przydaje - zwłaszcza na studiach, gdzie wykładowcy mają zwyczaj wieszać różne materiały w gablotkach, a w internecie nie zawsze są one dostępne - niestety mój aparat cyfrowy to spory klocek i nie chce mi się go nosić na uczelnię - komórka nadaja się do tego idealnie.

 

Według mnie lepiej zapłacić więcej za komórkę niż potem żałować - ale sensownie - 200zł to max, drożej nie ma sensu - ale mnie kusiło na Nokię 6230 za 600zł!! - mp3, wymienne karty pamięci i w ogóle chyba wszystko co się da.

 

Czekałem prawie miesiąc na Motorolę V500 - też fajny fonik, ale się nie doczekałem... W międzyczasie pojawił się Siemens CX65 - wreszcie w miarę tania komórka z większym od (jak to reed określił) znaczka pocztowego - musze przyznać, że ekranik jest spory i dobrze na nim wszystko widać. Do tego 11MB pamięci (na gierki java :) ), dowolnie modyfikowalny wygląd tła oraz tapety, obsługa dzwonków w formacie wav. Tylko muszę przyznać, że ekran ssie baterie wyjątkowo mocno - na razie sporo się nim bawię i wgrywam różne gierki także ładuję baterie codziennie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...