Skocz do zawartości
marcellus

Podkrecanie karty tylko na czas grania.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakis fajny soft, ktory umozliwi mi latwa zmiane taktowania core/memory grafiki tuz przed uruchomienim danej gry (+powrot do defaultowych ustawien po wylaczeniu gry).

 

Tak przy okazji, to tak zupelnie bezpiecznie na ile moge pociagnac Sapphire R9800 Pro 128 ?

core 378@ 410 ?

memory 338@ 350 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radlinker w omegach. Możesz poustawiać co tylko zechcesz dla każdej aplikacji  8)

Radlinkera mozna instalowac niezaleznie od Omeg i to zarowno na Catalystach jak i Omegach niezaleznie od wersji dodawanej do Omeg (nota bene obecna wersja Radlinkera, ktora jest w Omegach to 1.0.0.3 a najnowsza wersja to 1.0.0.6).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie off topic... ale nigdy nie mialem Radeonka ;) Zawsze siedzialem na GeForce'ach...

W kazdym razie czy sa jakies szczegolne rzeczy/kroki jakie powinienem, albo sa warte zrobienia? zeby wycisnac z tej karty co tylko sie da? :mrgreen:

 

Przed chwila postawilem od nowa system...

Zainstalowalem najnowsze drivery do nForce2

do tego najnowsze drivery do Radeona...

windows update tez poszedl...

czy cos jeszcze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie off topic... ale nigdy nie mialem Radeonka ;) Zawsze siedzialem na GeForce'ach...

W kazdym razie czy sa jakies szczegolne rzeczy/kroki jakie powinienem, albo sa warte zrobienia? zeby wycisnac z tej karty co tylko sie da? :mrgreen:

 

Przed chwila postawilem od nowa system...

Zainstalowalem najnowsze drivery do nForce2

do tego najnowsze drivery do Radeona...

windows update tez poszedl...

czy cos jeszcze? :)

zmiana chłodzenia i kręcimy !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ATITool! Jest extra. Ustawiasz go sobie ile ma mieć w 3D (Mhz oczywiście) i ile ma mieć w 2D. Sam automatycznie podkręci Ci kartę jeśli odpalisz aplikację korzystającą z 3D. Jeśli kończysz grać powraca do ustawień defaultowych. Extra program! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem poco podkręcać R9800 pro przeciż nie ma takiej gry co by na tej karcie się zacinała :D

A co do takiego programu to chyba najlepszy jest Power Stip sam mam tak zrobione że przełączam profile kiedy gram tylko że jak mam G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem poco podkręcać R9800 pro przeciż nie ma takiej gry co by na tej karcie się zacinała  :D

Ja ta karte kupilem tylko i wylacznie przez/dla gry Far Cry :)

I wierz mi... jak ustawie wszystko na maxa to tnieeee i to calkiem sporo jak jest sieka ;)

 

Ciekawe, ze w topicu o grze Far Cry niektorzy twierdza, ze u nich na Ti4200 gra na max detalach nie tnie....... ciekawe to forum sie robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...