Skocz do zawartości
Shake

Co nowego w Catalyst 4.4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos mi powie jak zainstalowac poprawnie RadClockera pod Catalystami to ma BIG piwo - z kazda wersja Catalystow jak instaluje Radclockera to jest ok do pierwszego restartu - pozniej znikaja mi wszystkie zakladki ATI :evil: Jakos nigdy nie doszedlem do tego czemu tak sie dzieje. Juz 3-ci raz dzis przeinstalowuje Caty 4.4 :evil: Jakos na Omegach RadLinker/Clocker smiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le , dziekuje ci ati za te "wspaniale" drivery

roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>lily mi caly system , far cry nawet nie chce sie uruchomic

przegladarka nawet chodzi jak .....

po powrocie do 4.3 dalej to samo :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie catalysty dzialaja poprawnie :] ale roznicy w Far Cry nie zauwazylem :o na moim radku 9600 Pro gram na 1024 X32 i wszytkie detale na medium oprócz wody (high) i texture quality (high). Wzrostu fps nie widze bo dalej mam w granicach 30 - 60, no i czasami te przyciecia z braku ramu )256 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zassalem zainstalowalem i mozna sie bylo tego spodziewac posiadacze rdakow 9100/8500 te stery kompletnie nic nie zmieniaja jezeli chodzi o gre FarCry bledy w grafice jak byly tak sa :( wiec pozostaje nam czekac i czekac hyhyhy :P

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zassalem zainstalowalem i mozna sie bylo tego spodziewac posiadacze rdakow 9100/8500 te stery kompletnie nic nie zmieniaja jezeli chodzi o gre FarCry bledy w grafice jak byly tak sa :( wiec pozostaje nam czekac i czekac hyhyhy :P

No szkoda. Wcale ich chyba nie będę w takim razie instalował i sobie nerwów psuł.Trzeba poczekać na omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos mi powie jak zainstalowac poprawnie RadClockera pod Catalystami to ma BIG piwo - z kazda wersja Catalystow jak instaluje Radclockera to jest ok do pierwszego restartu - pozniej znikaja mi wszystkie zakladki ATI  Jakos nigdy nie doszedlem do tego czemu tak sie dzieje. Juz 3-ci raz dzis przeinstalowuje Caty 4.4  Jakos na Omegach RadLinker/Clocker smiga...

Sprobuj wlaczyc przyspieszenie sprzetowe we wlasciwosciach ekranu, u mnie bylo ustawione na najwolniejsze , ustawilem na najwyzsze i teraz wszystko gra :D

ps. trzymam za slowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sie wypowiem na temat nowych cat 4.4, wreszcie mi zaczelo normalnie dzialac demko far cry,tekstury juz nie znikaja, i nie wyskoczyl ani razu VPU recover, wiec posiadacze radkow 9100 instalujcie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omegi wyszły :) można zassać:

http://downloads.driverheaven.net/omega/ra...omega_2536a.exe

 

Lista zmain:

What's New? (2k/XP 2.5.36)

* Based on the Official Catalyst 4.4 drivers.

* Updated the Omega version of RadLinker (1007). Many thanks to ChrisW!

* FastWrites is now an option when installing.

* Fixed support for Mobility 9700.

* Fixed support for 9800SE cards flashed with 9800XT bios.

* Added a fix to solve Gamma problems in some applications and games.

* Removed some old tweaks that are no longer necessary, this should give

a small speed boost to some games and applications.

 

UPDATE!!! (2.5.36a)

* Removed the fix to solve Gamma problems in some applications and games,

OGL gamma does not work if activated.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zainstalowałem i Omegi a wyniki wyglądają tak:

standard catalys 4.4

3Dmark 2003 - 5628

3Dmark 2001 - 16858

omega 4.3

3Dmark 2003 - 5627

3Dmark 2001 - 17070

omega 4.4

3Dmark 2003 - 5593

3Dmark 2001 - 16801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...