Skocz do zawartości
Shake

Co nowego w Catalyst 4.4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

to moze ktos umiesci porownanie 4.3 4.4 i tych najnowzszych omeg - o ile nie sprawi to komuz zbyt wielkiego problemu

Mały teścik, UT2003, patch 2225. Benchmarki flyby

 

Dołączona grafika

 

 

Czyli generalnie w dół ciagle :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ktos umiesci porownanie 4.3 4.4 i tych najnowzszych omeg - o ile nie sprawi to komuz zbyt wielkiego problemu

Mały teścik, UT2003, patch 2225. Benchmarki flyby

 

Dołączona grafika

 

 

Czyli generalnie w dół ciagle :evil:

a mozesz dodac do swgo dobrego testu ostanie wyniki z ostanich oryginalnyc catalysow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz dodac do swgo dobrego testu ostanie wyniki z ostanich oryginalnyc catalysow

Nie zbyt mi na ręke reinstalowanie driverów :) Zresztą od Cat 3.8 (bo od października ubiegłego roku używam Radeonów) używam tylko omeg

 

Może wrzuce jeszcze z jakiś innych gierek/benchmarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich wstepnych obserwacji, uzywam Softmodded Catalyst http://softmod.ocfaq.com/, w stosunku  4.2 do 4.4 w 3DM01 spadek ok 120 pkt, NFSU ok 2 do 3 fps spadek i zauwazalne przyciecia, Colin 3 nadal resety, zostaje przy 4.2

Wiesz, kwestia różnicy 200, czy 300 punktów w 3DMark 2001 jest bez znaczenia - uruchom go zaraz po starcie komputera, a potem po kilku godzinach - różnice będziesz miał rzędu 200-300pkt. Widziałem to już na kilku komputerach w różnej konfiguracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki , jestem posiadaczem karty Radeon 9800PRO , mam pytania: 

1.Jakie sterowniki sa najlepsze do tego modelu ? 

2.Skad mozna pobrac sterowniki do tych kart (nie moge znależć strony z sterownikami Omegi)

www.omegacorner.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi słabiej pomyka ut2004demko, pozatym sie raz juz wysypał... jeszcze poczekam ale chyba szykuje sie powrót moze do omega3.7...

A ja jestem pewien, że crash ut2004 nie miał nic wspólnego z kartą graficzną i jej sterownikami, a prędzej z obsługą eax'a - miałeś włączony hw sound + eax ? Odznaczałeś opcję 'use system driver' ? Pamiętam zaraz po wyjściu dema ile się głowiem o co chodzi z hard restartami kompa podczas gry w te demo. Grałem i bum, reset kompa. Okazało się, że wine ponosił za to błąd w obsłudze EAX'a. Niedawno Creative wypuscił poprawke do tego pod karty Audigy i od tej pory problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mi wcześniej wszystko pomykało dobrze, ale po format c: i instalce nowych driverów(omega 4.4) wywaliło mi poprostu wywaliło mi ut2004demko do windowsa... Pisze jakie są fakty, nigdy wcześniej zadnych zwiech/problemsów nie miałem ale sprawdze to o czym napisałes jak bede miał trochę więcej czasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszły nowe stery Omegi :)

http://downloads.driverheaven.net/omega/ra...omega_2536b.exe

 

UPDATE!!! (2.5.36b)

* Included the ATI hotfix to solve Gamma problems with applications and games.

* Added a possible fix for 9700M cards that are being detected as 9600M.

* Added a few new settings for Mobility cards that should fix a few things, for

example, the hibernation issue.

* Added new Large Desktop modes and refresh rates.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlansie zasysam ale pewnie i tak nic nie poprawia jezeli chodzi o bledy w grafice w FarCry na radkach 8500/9100 :P no lae coz sprobowac mozna yhhyhyhy ;p :)

Własnie zainstalowalem te catalysty 4.4 ( chyba z 4 rodzaje ) Omegi 2536a ,Omegi 2536b , rowniez Ati Catalyst 4.4 . EEEE normalnie porazka , to samo co poprzednio ,zreszta bylem na to przygotowany . Ale znalazlem taki artykul :

 

Zapewne wielu z Was już kojarzy pana Terry Makedon. Jest on odpowiedzialny za sterowniki i oprogramowanie Catalyst. Serwis Legitreviews.com przeprowadził z nim wywiad pytając m.in. oczywiście o sterowniki. Możemy się dowiedzieć, że ATi planuje w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy wynieść sterowniki na zupełnie nowy poziom. Wyznaczyć ma to zupełnie nowy standard do którego inne firmy będą dążyć......

 

P.S. Ja czekam na nie z niecierpliwosca heeheh , pewnie i tak nic nie zmienia ale pozyjemy zobaczymy :D Aha ale znalazlem w koncu optymalne ustawienia dla mojej grafy !!!! WSZYTKO NA LOW :P

Dodam jeszcze ze juz przeszedlem Far Cry i to na Radku 9100 !!! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

kumpel dziwnym niewyjaśnionym trafem dostał radeona 7000 64mb, wczesniej miał gf2MX 400...

dwa pytanka:

1)jak ta karta ma się do wydajności gfmx200, gf mx400?

2)jakie polecilibyście do niej stery? z tego co się wywiedziałem to nadawałyby się cat/omegi 3,4 albo 3,6...

jakieś sugestie?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem Omegi 2536b i jest znacznie lepiej :P (chyba odosobniony przypadek, ale jednak), na poprzednich (3.8 catalyst) były przystoje kilka sekundowe 8O a teraz kompletny brak zaciachów :lol:

(testowałem na farcry full wersja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem ut, chciałem wspomnieć ze mi sie komp wtedy nie zresetował a tylko wywalił do windy...

mniejsza z demkiem, tera wrażenia z wersji full: omega4.4 - wszystko max - przycinki jakieś dziwne... zjechałem aa i af do 4x 8x i nadal przycinki...

wywaliłem 4.4 zainstalowałem omegi 4.1 - u mnie wypadały najlepiej w smarkach, i jaka zmiana w ut - wszystko max aa, af 6x 16x i wszystko hula jak trzeba.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...