Skocz do zawartości
jonzi

o temacie "abit nf7-s złote rady..."

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem sobie poczytać ten temat, żeby jak najbezpieczniej i najefektowniej wykorzystać możliwości NF7, ale przy 30 stronie sobie odpuściłem i sam zacząłem eksperymentować... :roll:

Może by jakoś zebrać najistotniejsze info o tej płycie z tego tematu i stworzyć jakiś czytelny FAQ, żeby ten kto kupi sobie taką płytę nie musiał czytać starych informacji i postów nie wnoszących nic do dyskusji?? Czy jakbym się podjął czegoś takiego to wrzucilibyście to do działu FAQ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te tematy to jeden wielki smietnik przemieszany z kupa OT. IMO nie warto tego czytac, bo i tak nic z tego sie nei wyniesie. najprosciej dojsc samemu do tego a jak juz bedzie QPA to wtedy zapytac, bo jeden post w ponad 100 stronicowym tasiemcu nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja te tematy to smietnik lepiej na goglach czegos sesowniejszego poszukac niz sie meczyc . To samo jest np z tematem berkuta o freonie , jakies konkrety zaczynaja sie na 11 stronie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, skoro nie ma entuzjazmu, to sobie podaruje. Ja wiem, że w goglach można to znaleźć, ale sporo osób tu zagląda i nie musieliby zakładać nowego wątku.

A zobisz to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować można, 10-15 stron dziennie, chociaż może się okazać, że takich konkretnych informacji wyjdzie niewiele, bo sporo z tego jest przestarzałe. Chciałbym to zrobić w formie:

 

Q: jak odróżnić rev 1.2 od 2.0?

A: ...

 

takie typowe FAQ :wink:

Ale jeśli to faktycznie nie ma sensu, to piszcie, żeby nie było roboty na marne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować można, 10-15 stron dziennie, chociaż może się okazać, że takich konkretnych informacji wyjdzie niewiele, bo sporo z tego jest przestarzałe. Chciałbym to zrobić w formie:

 

Q: jak odróżnić rev 1.2 od 2.0?

A: ...

 

takie typowe FAQ :wink:  

Ale jeśli to faktycznie nie ma sensu, to piszcie, żeby nie było roboty na marne :D

Pomysl IMHO bardzo dobry, jezeli masz cierpliwosc i czas to na pewno wielu skorzystalo by z Twojego poswiecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no można by się przysiąść i wyciąć sporo z tych tematów o płytach... Ale to robota na dobrych parę dni.

Gdyby komus chcialo sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i "odcedzic" to co najwazniejsze i sensowne/pomocne z tych topicow, to mozna by je zastapic wlasnie taka esencja, przykleic tylko to opracowane FAQ.

Niestety to robota syzyfowa, ciekawe czy ktos sie na to zdecyduje.

Idea ta mnie "urzekla" ale nie dysponuje czasem zeby rowniez sie do tego przylozyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, zacznę od dzisiaj albo jutra :) Zobaczę jak mi idzie przez parę(-naście) stron i zadecyduję co dalej...

 

Na pewno parę rzeczy będzie przeszkadzało - przy usuwaniu wpisów trzeba czekać aż się wczyta WSZYSTKO :/ a przesuwanie cieniutkiego paska strasznie niewygodne. Po drugie szerokie wpisy i obrazki również będą utrudniały... No ale jakoś może poradzimy :)

 

Przebudowa i poprawa WC poczeka ;)

 

Hehe, BTW Jonzi to mój brat :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pierwszych kilkadziesiąt stron to szybko pójdzie, bo są to rzeczy przestarzałe, które na dzień dzisiejszy nikomu się nie przydadzą, a resztę jakoś wyłapać i spisać... da rade to zrobić, brzydka pogoda za oknem :lol: . Pewnie się za to zabiorę na dniach, zobaczymy jak będzie szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, zacznę od dzisiaj albo jutra :) Zobaczę jak mi idzie przez parę(-naście) stron i zadecyduję co dalej...

 

Na pewno parę rzeczy będzie przeszkadzało - przy usuwaniu wpisów trzeba czekać aż się wczyta WSZYSTKO :/ a przesuwanie cieniutkiego paska strasznie niewygodne. Po drugie szerokie wpisy i obrazki również będą utrudniały... No ale jakoś może poradzimy :)

 

Przebudowa i poprawa WC poczeka ;)

 

Hehe, BTW Jonzi to mój brat  :lol:  :lol:  :lol:

:D

A może lepiej spisać na czysto niż usuwać topici... taka moja sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w topiku o A7N8X sprawę załatwiliśmy jasno - Wawelski zebrał dotychczasową wiedzę, poprawiłem co się dało, swoje dodałem, chłopaki dorzucili jeszcze jakieś sugestie i mamy na początku topiku FAQ. Tak więc teraz lądują " na bieżąco" tylko prawdziwe problemy, ewentualnie dyskusje o OC czy nowych BIOSach. IMHO użykownicy NF7 powinni się zebrać w kupę i zrobić porządek. Tym bardziej, że jest to największy topik o MoBo, a jeszcze płyta dość wymagająca i BIOSów masa, że o nieoficjalnych nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy najlepiej śledzić od p[oczątku, na bieżąco bo wtedy się nie ma zaległości :wink: tylko jak się jest nowym uczestnikiem to ma się niestety peha :|

 

Może by zrobić takie coś aby do każdego tematu była wyszukiwarka tzn. aby można było w wyszukiwarce wybrać jeszcze temat w którym by się danej rzeczy szukało, ofkorz były by tylko do wyboru tematy które mają np. pow 50 stron ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy najlepiej śledzić od p[oczątku, na bieżąco bo wtedy się nie ma zaległości :wink: tylko jak się jest nowym uczestnikiem to ma się niestety peha :|

Pecha to mają właśnie pozostali użytkownicy, bo są zasypywani pytaniami, które były już wałkowane, bo w tak obszernym temacie, gdzie jakies 80-100 stron jest OT trudno znaleźć coś potrzebnego:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...a załóż tutaj nowego topika to cie zbluzgają.....a z drugiej strony czytaj jeden temat 35 stronnicowy.....

Dlatego boje sie o przyszłosc tego forum....bo qrcze duzo sie robi takich topików..a prawda jest taka ze jak sie nei jest w nich na bierząco to od nowa cieżko sie czyta 30 stron:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...a załóż tutaj nowego topika to cie zbluzgają.....a z drugiej strony czytaj jeden temat 35 stronnicowy.....

Dlatego boje sie o przyszłosc tego forum....bo qrcze duzo sie robi takich topików..a prawda jest taka ze jak sie nei jest w nich na bierząco to od nowa cieżko sie czyta 30 stron:(:(:(:(:(:(:(

Moze zamiast plakac i narzekac wiecej osob podjelo by taka inicjatywe jak jonzi i Krootki ??

Jezeli jest tylu userow danych plyt to mogliby sie "zawiazac" w grupki i porobic FAQ.

Wtedy wywalilo by sie to co juz zbedne i podklejalo tylko swieze problemy, nieujete w FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA sie zgłaszam na czyszczenie tematów które mają w pyte stron i w których 60% to same <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły i farmazony. A temat o "abit nf7-s złote rady..." jako jeden z nielicznych przeczytałem cały:)

A co do tematu o freone to jakoś ostatnio nie czytałem i mam pytanie czy oni zrobili te swoje chłodzenia FC bo piszą, piszą i efektów nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...