Skocz do zawartości
stef

Mysz Logitech MX500

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, bo kursor myszki na ekranie, w pewnych momentach zaczyna drgac. Wystarczy poruszyc i jest OK. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale tak jest od samego poczatku. Nie uzywam zadnej podkladki, a biurko ma fakture drewniana, moze to jest to. A czego uzywaja szczesliwi posiadacze MX500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam na duzo tanszej myszce A4Tech. Mysle ze jest to kwestia nierownej powierzchni w danym miejscu (w sensie mikro a nie makro), ktora powoduje odbicia pod roznymi katami i zmyla sensor myszki. W niektorych miejscach stolu ten efekt sie pojawia, znika natychmiast po delikatnym nawet przesunieciu myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam zwykłej szmacianki przy pracy w win itp niema problemów. Granie przy ustawionej wysokiej czułości tak samo, problemy pojawiają się przy graniu z niską czułością (wysoka precyzja -> lepsza trafialność), celownik/kursor trochę szwankuje więc szukam lepszej podkładki (ale niemam dużej ilości zbędnych pieniędzy na "firmowe super podkładki")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, najpierw jechałem na biurku, teraz mam jednolitą plastikową srebrną (fucha :D ) podkładke z targów papierniczych :D i dalej to samo, wystarczy lekko zruszyć myche i przestaje, ale nie przejmuje się tym, nieważna pierdółka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...