Skocz do zawartości
Rafix

Gry sie zacinają!!! na takim sprzęcie nie możliwe

Rekomendowane odpowiedzi

Athlon 2,4

Płyta główna Msi K7n2 Delta-L

256mb ramu

Msi GeForce 4 Ti 4200 64mb

Zasilacz Tracer 450 vat

w 3dmarku 2001 mam ponad 11 tyś. marków

a załnaczam gierke np: Postal 2 czy batlefield 1942, Medal of Honor Brekthrough, Delat Force helikopter w ogniu , Mafia , i wiele innych

sprawdzałem wiele sterowników !!!! nie ma włonczonego antyalizingu czy jak mu tam. I nie wiem gdzie lezy przyczyna ? POMOCY !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgraj orginalne stery od plyty ja mialem u siebie takie problemy (colin3 i4 toca race driver ciely sie nawet na najmniejszych ustawieniach a 3dmarki chodzily ok.

Mialem wtedy stery do nforce2 nvidi jakies nowe teraz mam starsze od msi i jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na takim sprzęcie,w takich grach to bardzo możliwe,masz za mało ramu, karte juz też nie za bardzo.Ja proponowałbym zakup pamięci.I tyle.

Sorry, ale to jest LOL :lol:. On nie chce grać w Far Cry z antialiasingiem i anizo, on chce grać w Mafię, ta gierka ma prawie dwa lata! A na tym GF prawie każda nowa gra powinna śmigać bez problemu! Proponuję:

 

- zainstalowanie sterów do chipsetu z www.nvidia.com

- zainstalowanie omegadrivers do Twojego GF4 z www.omegacorner.com

- pożyczenie od kumpla ramu do testu (jeśli nic nie pomoże)

- format C: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na takim sprzęcie,w takich grach to bardzo możliwe,masz za mało ramu, karte juz też nie za bardzo.Ja proponowałbym zakup pamięci.I tyle.

Sorry, ale to jest LOL :lol:. On nie chce grać w Far Cry z antialiasingiem i anizo, on chce grać w Mafię, ta gierka ma prawie dwa lata! A na tym GF prawie każda nowa gra powinna śmigać bez problemu! Proponuję:

 

- zainstalowanie sterów do chipsetu z www.nvidia.com

- zainstalowanie omegadrivers do Twojego GF4 z www.omegacorner.com

- pożyczenie od kumpla ramu do testu (jeśli nic nie pomoże)

- format C: :twisted:

Zgadza sie.Ja na gf3ti200 grałem sobie w mafie w 1024.768 bez problemów.Cos ma poprostu skopanego w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na takim sprzęcie,w takich grach to bardzo możliwe,masz za mało ramu, karte juz też nie za bardzo.Ja proponowałbym zakup pamięci.I tyle.

Sorry, ale to jest LOL :lol:. On nie chce grać w Far Cry z antialiasingiem i anizo, on chce grać w Mafię, ta gierka ma prawie dwa lata! A na tym GF prawie każda nowa gra powinna śmigać bez problemu! Proponuję:

 

- zainstalowanie sterów do chipsetu z www.nvidia.com

- zainstalowanie omegadrivers do Twojego GF4 z www.omegacorner.com

- pożyczenie od kumpla ramu do testu (jeśli nic nie pomoże)

- format C: :twisted:

Zgadza sie.Ja na gf3ti200 grałem sobie w mafie w 1024.768 bez problemów.Cos ma poprostu skopanego w systemie.

 

a ja na gf3ti200 gram w far cry w 1024x768 detale na medium i woda na high :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 2,4

Płyta główna Msi K7n2 Delta-L

256mb ramu

Msi GeForce 4 Ti 4200 64mb

Zasilacz Tracer 450 vat

w 3dmarku 2001 mam ponad 11 tyś. marków

a załnaczam gierke np: Postal 2 czy batlefield 1942, Medal of Honor Brekthrough, Delat Force helikopter w ogniu , Mafia , i wiele innych

sprawdzałem wiele sterowników !!!! nie ma włonczonego antyalizingu czy jak mu tam. I nie wiem gdzie lezy przyczyna ? POMOCY !!!!!!!!!!!!!

sam sobie na pytanie odpowiedziales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma ram do takich niewymagajacych gierek ?

Helikopter w ogniu i inne tego typu zawsze mialy skopane silniki i byly wymagajace na max detalach.

Ale Mafia nawet na C1.2 gf2mx i 256 sdramu gralem spokojnie w 1024x768x16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAŁO RAMU MIN 384MB ale na 256 tez mi chodziło dobrze

 

gry - Medal of Honor Brekthrough, Delat Force helikopter w ogniu , Mafia

w 1024x768x32 full detale chodz mi powyzej 50fps !

kapi32 walnął lola z tą karta :lol: karta nawet w najnowszym farcry radzi sobei bdb u mnei 1024x768x32 full det od 20-50fps a srednio 35fps , najnowszy colin 4 tosamo 1024x768x32 AAx2 45fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie.Ja na gf3ti200 grałem sobie w mafie w 1024.768 bez problemów.Cos ma poprostu skopanego w systemie.

Ja w Mafie gralem na GFmx440 bez problemow :)

Ja sie tez pochwale :lol: Mi mafia chodzila na C366@566 , Diamond Viper v550 ( riva tnt ) , 256mb 133@103 :D i chulala niezle do ok 20-25 klatek przy 800x640 i low detail 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tez pochwale  :lol: Mi mafia chodzila na C366@566 , Diamond Viper v550 ( riva tnt ) , 256mb 133@103  :D i chulala niezle do ok 20-25 klatek przy 800x640 i low detail  8)

Chyba 800x600 mialo byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tez pochwale  :lol: Mi mafia chodzila na C366@566 , Diamond Viper v550 ( riva tnt ) , 256mb 133@103  :D i chulala niezle do ok 20-25 klatek przy 800x640 i low detail  8)

Chyba 800x600 mialo byc ;)

Aaaa szczegoly.. :wink:

 

EDIT:

Pytanie: Czy sie nie boisz ze ten codegen spali Ci taki zestawik 8O ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Ramem to przesada... ja na tym co w podpisie gram w medala na 800x600 brz problemow... Wedlug mnie pamiatki ma asynchro z prockiem... zaloze sie ze sa to 400 a proca ma 333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy sie nie boisz ze ten codegen spali Ci taki zestawik  8O  ??

Wiesz jak narazie nie bylo zadnych problemow, all stable. Niby Codeshit to codeshit, ale to nie taki zwykly montowany standardowo w obudowach. Ten jest ultracichy ;) Hehehe. A tak na powaznie, to niedlugo kupuje Chiefteca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy sie nie boisz ze ten codegen spali Ci taki zestawik  8O  ??

Wiesz jak narazie nie bylo zadnych problemow, all stable. Niby Codeshit to codeshit, ale to nie taki zwykly montowany standardowo w obudowach. Ten jest ultracichy ;) Hehehe. A tak na powaznie, to niedlugo kupuje Chiefteca.

to jest ten z duuzym wentylem ?? one są wypasione :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy sie nie boisz ze ten codegen spali Ci taki zestawik  8O  ??

Wiesz jak narazie nie bylo zadnych problemow, all stable. Niby Codeshit to codeshit, ale to nie taki zwykly montowany standardowo w obudowach. Ten jest ultracichy ;) Hehehe. A tak na powaznie, to niedlugo kupuje Chiefteca.

to jest ten z duuzym wentylem ?? one są wypasione :!:

te z duzym wentylem,czy codeshity ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy sie nie boisz ze ten codegen spali Ci taki zestawik  8O  ??

Wiesz jak narazie nie bylo zadnych problemow, all stable. Niby Codeshit to codeshit, ale to nie taki zwykly montowany standardowo w obudowach. Ten jest ultracichy ;) Hehehe. A tak na powaznie, to niedlugo kupuje Chiefteca.

to jest ten z duuzym wentylem ?? one są wypasione :!:

te z duzym wentylem,czy codeshity ???

hehe codeshity z duzym wentylem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no , czemu wy wyskakujecie że ma za mało ramu??

ja mam 256 i wszystko śmiga sprawnie.

moim zdaniem skopane jest coś w systemie.

recepta:format c: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również skłaniałbym się do tego że zwyczjnie masz za mało ramu. Zarówno na płycie jak i na karcie. 3D Mark 2001 nawet w 1600x1200x32 nie notuje żadnej różnicy pomiędzy kartami z 64 i 128 MB RAM, więc nie sugeruj się swoim wynikiem. Tytuły które wymieniasz to najnowsze gierki, które te 128 MB na grafice potrafią wykorzystać, nie wspominając o tym że 512 RAM na płycie też w wielu momentach gry może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 384 SDR zanim zmieniłem na swoje Epox-a i Chrome w max detalach potrafił przymielić dyskiem. Teraz chwilowo jadę na 256 DDR, zanim uzbieram na jakieś markowe 512 MB, dlatego nawet nie instaluje Chrome-a bo nie chcę kaleczyć tej dość dobrej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system nie jest skopany !!!!!! bo próbowalem na czystym XP dopiero co wgranym a co do ramu to tez to nie to bo kumpel ma GEForca mx 440 64m i 256 ramu i te gierki mu chodza bez problemu!!!!!!!!!!! a u mnie lipa i nie wiem co jest grane!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm - tez mialem problemy z battlegroundem - rozwiazanie bylo proste - pewnie uzywasz karty dzwiekowej na plycie - wejdz w ustawienia dzwieku i wylacz na boga dzwiek 32 bitowy - zmien na 16 , low sound bo inaczej ac97 (albo soundstormy-nie bardzo wiem co tam jest u Ciebie) nie daja rady tego popchonac bez pomocy procka. Powinno zadzialac na 50 % :)

(battlefield ustawia defaultowo taki dzwiek :/ powinni tego zabronic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...