Skocz do zawartości
Kamilek

Robienie kasy na <<<AMD>>>

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na tweaku, jest też i gdzie indziej... to wiedza wypracowana przez overclockerów z całego świata. Żaden z zabiegów, których opis ten jegomość oferuje nie jest mi obcy, podobnie jak wielu użytkownikom... Widziałem wiele takich aukcji... Jak dla mnie to najzwyklejsze oszustwo - sprzedaje coś czego nie jest właścicielem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na tweaku, jest też i gdzie indziej... to wiedza wypracowana przez overclockerów z całego świata. Żaden z zabiegów, których opis ten jegomość oferuje nie jest mi obcy, podobnie jak wielu użytkownikom... Widziałem wiele takich aukcji... Jak dla mnie to najzwyklejsze oszustwo - sprzedaje coś czego nie jest właścicielem...

A poza tym te rewelacje o MP to tez "lekko" chyba przesadzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy tylko mić nadzieję, że osoby które decydują się na O/C swego sprzętu takimy naiwniakami już nie są i z niejednego forum chleb jadły, smutne i żałosne :( też jestem z Białegostoku.

Na alegro gość kiedyś sprzedawał potencjometry jako szczytowe osiągnięcie w regulacji wentyli do obudowy po 9 zł za szt. pierwszemu nawt gałeczkę dawał ostrzegając jednocześnie, że nieprofesjonalny montaż potencjiometru może być przyczyną uszkodzenia kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na tweaku, jest też i gdzie indziej... to wiedza wypracowana przez overclockerów z całego świata. Żaden z zabiegów, których opis ten jegomość oferuje nie jest mi obcy, podobnie jak wielu użytkownikom... Widziałem wiele takich aukcji... Jak dla mnie to najzwyklejsze oszustwo - sprzedaje coś czego nie jest właścicielem...

A poza tym te rewelacje o MP to tez "lekko" chyba przesadzone?

Nie lekko a fest bardzo :) To mi przypomina wręcz poradniki pt "schudnij 15 kilo w tydzień" lub "14kg przyrostu masy mięśniowej w 10 dni" :lol:

Tak to już jest z allegro - po sprzedaniu poprzedniego 1700 jiuhb przeglądając aukcje natknąłem się na mój opis w kilku aukcjach (o dziwo wszyscy osiągnęli dokładnie taki sam speed przy identycznym napięciu heh) a jeden koleś nawet pożyczył sobie screena... Ten ostatni był dość bezczelny i śmiał się rzucać, gdy doń maila napisałem - napisałem więć do osoby licytującej w tej aukcji (aby ją spłoszyć) i o dziwo odpisała w identycznym stylu, mając mi za złe, że bronię jej przed oszustem. W końcu też aukcję wycofał, ale kosztowało mnie to kilka maili i pogruszek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jezuuu.. jeśli ten "poradnik" jest napisany tak, jak ta cała oferta, to ja bym nigdy się nie zdecydował... ciężko to w ogóle odczytać, a już "poczomwszy" mnie rozbroiło zupełnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś totalny burak!!! Hhahaha!!!

 

Ja mu w barterze to mogę słownik ortograficzny albo korepetycje z ortografii załatwić.

 

Na miejscu moderatorów Allegro wywaliłbym go na zbity pysk!

 

Tyle ode mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezuuu.. jeśli ten "poradnik" jest napisany tak, jak ta cała oferta, to ja bym nigdy się nie zdecydował... ciężko to w ogóle odczytać, a już "poczomwszy" mnie rozbroiło zupełnie  :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie wczytywałem się w to dokładnie - ale widzę, że warto dla śmiechu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm "można znaleść tajniki AMD do każdego proca " kupie to zeby zmodowac mojego 8088 (niech tylko najpierw jakies mobo dopadne) jak nie zadziala to pojde z tym na policje ze mnie oszukal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do zaoferowania kompletny opis do prawie wszystkich proców do BARTONÓW i Applebred Duronów

 

To błędy w tym tekście. Nic dodać, nic ująć. NIEUK CHCE UCZYĆ INNYCH!

 

Aha! Tego się dowiedziałem z w/w tekstu:

 

1/ Można przerobić XP na Mobile. Ciekawe, czy Palomino też? :)

2/ Przy zmianie magistrali ze 166MHz na 200MHz, PCI dostaje 40Mhz a AGP aż 80! Wow! Kto by pomyślał?

3/ Athlon MP ma 2 razy wiecej pamięci chache, niż Barton! Wow! Aż 1MB :)

4/ I aż 38% przyrostu wydajności. Oczywiście w każdym przypadku! Super!

5/ Mamy nowy wyraz w naszym języku: POCZOMWSZY! huraaaa! Uwielbiam neologizmy :)

6/ Interpunkacja nie istnieje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do zaoferowania kompletny opis do prawie wszystkich proców do BARTONÓW i Applebred Duronów 

 

To błędy w tym tekście. Nic dodać, nic ująć. NIEUK CHCE UCZYĆ INNYCH!

Za kogo ten koleś z allegro się ma pisze opis do aukcji i nie widzi co pisze przecież to jest jakiś bełkot :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam nic przeciwko takim aukcjom te same materialy mozna bez klopotu znalezc w necie ale jak komus sie nie che szukac che meic wszystko od razu to niech kupuje jego sprawa tak jest z wiekszosci rzeczy na allegro.... allegro to bagno i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni taki poradnik na allegro- i znajdą się chętni na niego.

Nie wnikam w rzetelność i fachowość sprzedającego- ale gdyby poradnik napisany był by solidnie i łopatologicznie opisywał wszystkie mody i kosztował by 5 zyla to z pewnością znaleźli by się klienci wśród newbies, którzy codziennie zakładają wątki z pytaniami o to samo (drut-mod, odbl cache, itp). Wprawdzie mają to wszystko w FAQ... ale komu chciało by się szukać gdy można za przysłowiowego zyla mieć wszystko podane na tacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze kupno tego to jest dobry pomysl dla poczatkujacych

 

a kasy to on na tym nie zbije bo tych aukcji jest wiele

 

groszaki naleza sie za zebranie wiedzy w calosc

 

oszustwem byloby podanie stron na ktorych to sie znajduje

 

nie widze nic dziwnego i nie mam nic przeciwko

 

do tego ja sie troche posmialem :lol:

 

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolesiowi sie cos podoopilo :lol: chyba nie rozroznia mobile od antka MP ktory jest przeznaczony do jednostek dwuprocesorowych zreszta antki MP posiadaja 256 kb cacheu a nie tak jak wychodzi z wypowiedzi kolesia 1mb :shock:. Wracajac do tematu mobile'a przeciez to to samo co zwykly barton tyle ze ma nizsze vcore (1.45 przeznaczony glownie do laptopow) oraz na dzien dzisiejszy odblokowany mnoznik wiec nie wiem jak on chce przerabiac bartka na mobile'a moze zmieni vcore w biosie na 1.45v :lol:. Poza tym wiele bledow merytorycznych ktore swietnie przedstwil wojs a ludzie leca na taki badziew huh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...