Skocz do zawartości
Marcin5611

Ile jestescie wstanie płacić za orginalne gry??

Ile jestescie wstanie placic za orginalne gry??  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile jestescie wstanie placic za orginalne gry??

    • 20zl
      28
    • 40zl
      55
    • 70zl
      31
    • 100zl
      3
    • 120zl i wiecej
      3


Rekomendowane odpowiedzi

slayer - kozaczysz - ale kompa masz wypasionego.. czyli na sprzet wydales - ale na giery juz nie?

 

na dobra gre jestem wstanie wydac 130 zeta - tyle mnie kosztowal medieval: total war + viking invasion kupiony na gieldzie [uzywany, legalny]

to jest gra ktora prawie ze kocham [sic!] wiec nagialem swoje mozliwosci

ostatnio kupilem morrowind edycja kolekcjonerska za 99 zeta i painkillera za 19 - i sadze ze na najblizsze pol roku mam spokoj

 

bo demko farcry powiedzialo mi 'kup lepszy komputer' - wiec full powiedzialby to samo - a nie mam na lepsza grafe - wiec sie nie stresuje

 

grajcie w dema - o ile nie przekona was do zakupu - to dosc szybko pokaze ze dana gra was wogole nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 40 zł. bo więcej to dla mnie strata pieniędzy :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24252891 - Tutaj jest gra Call OF Duty za 5 zł. Dla mnie to jeden wielki pic, bo gośc, zresztą napisał że bez żanych maili od razu wysyła grę. Za tą cene bym nei kupił, lecz za 40 zł. już na pewno 8O

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge dac 30 zl MAX !! i ani grosza wiecej chocby byl to nie wiem jakis WYPASIONY HICIOR :] a jak sie nie podoba producentom to sami se grajcie w gry za 100 zl 8O Rowniez place za net (45zl) i w tym som wliczone gry (dziwne bo same przychodzom do mnie:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...