Skocz do zawartości
ClareS

Modyfikacja obudowy by ClareS [Duże ZdjęciA]

Rekomendowane odpowiedzi

No więc wzielo mnie na małego moda mojej obudowy. buda była zwykła szara za 60zl 8) Postanowiłem ją upiększyć.

 

Moje plany to:

1. Przemalowac obudowe na kolor czerwony.

2. Wstawić okienko z boku obudowy.

3. Podświetlić.

 

Aktualnie prace trwają i wszystko wygląda tak:

Dołączona grafika

 

html>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no :) miałem kupic srebrny kolorek spraya ale chyba zmienie na czerwony bo twoj mod mie zaciekawił i przyciągnoł wzrok

a ja przed chwila wrocilem z piwnicy gdzie malowalem front panel , nozki , klamke, przyciski power/reset od mojego chiefa :D zobaczymy jak to wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że najpierw nie wyciąłeś otwora (przed malowaniem)- operacja jest dość drastyczna i może zakończyć się porysowaniem/odpryskami (nawet jak będziesz wycinał od wewnętrznej strony).

Ładny kolorek- coś jak ferrari 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że najpierw nie wyciąłeś otwora (przed malowaniem)- operacja jest dość drastyczna i może zakończyć się porysowaniem/odpryskami (nawet jak będziesz wycinał od wewnętrznej strony).

Ładny kolorek- coś jak ferrari  8) .

No właśnie wiem, ale już z kolesiem gadałem, jak coś się spaprze to mi poprawi :)

 

Ha własnie wpadła mi w ręce fajna nakleika pajączka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że najpierw nie wyciąłeś otwora (przed malowaniem)- operacja jest dość drastyczna i może zakończyć się porysowaniem/odpryskami (nawet jak będziesz wycinał od wewnętrznej strony).

Ładny kolorek- coś jak ferrari  8) .

 

W celu zminimalizowania ryzyka odprysku proponuje na miejsce ciecia przykleic papierowa tasme klejaca taka jak np. lakiernicy uzywajado maskowania elementow. To powinno pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że najpierw nie wyciąłeś otwora (przed malowaniem)- operacja jest dość drastyczna i może zakończyć się porysowaniem/odpryskami (nawet jak będziesz wycinał od wewnętrznej strony).

Ładny kolorek- coś jak ferrari  8) .

 

W celu zminimalizowania ryzyka odprysku proponuje na miejsce ciecia przykleic papierowa tasme klejaca taka jak np. lakiernicy uzywajado maskowania elementow. To powinno pomoc :wink:

tasma malarska :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda super pomalowana, takiego kolorku nie spotka się w sklepie z budami. Tak jak napisał EZ_lo pomaluj napędy (front panel) lub daj maskownice, sprawdź jak będą wyglądać srebne. Środek kręć na kolor chromu i podświetlaj, efekt murowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda super pomalowana, takiego kolorku nie spotka się w sklepie z budami. Tak jak napisał EZ_lo pomaluj napędy (front panel) lub daj maskownice, sprawdź jak będą wyglądać srebne. Środek kręć na kolor chromu i podświetlaj, efekt murowany.

No środek będzie na chrom pmalowany, 2 katody dotrą do mnie po świętach, paneli nie moge pomalować )gwara) ale sprubuje robić maskownice :) A co do koloru maskownic i wstawek to myśle nad żółtym :D

 

Zmienione diody:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

UPDATE:

 

 

Wyciołem otwór na okno i przykleiłem szybe :) Oto co z tego wyszło :

 

Dołączona grafika

 

html>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób, w jaki niebieska uszczelka współgra z czerwono-srebrną resztą, powala masy pracujące na kolana. Srebrnej albo chociaż czarnej nie było?

Żółte maskownice? I wyjdzie następny Power Rangers? Litości i gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób, w jaki niebieska uszczelka współgra z czerwono-srebrną resztą, powala masy pracujące na kolana. Srebrnej albo chociaż czarnej nie było?

Żółte maskownice? I wyjdzie następny Power Rangers? Litości i gustu.

racja, proponuje pomalowac front panel w miejscu gdzie jest srebrny na niebiesko i zrobic czerwono-niebieski mod bo inaczej to wyjdzie troszke pstrokato

no ale to w koncu twoja buda ;) to tylko moje wskazowki/przemyslenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób, w jaki niebieska uszczelka współgra z czerwono-srebrną resztą, powala masy pracujące na kolana. Srebrnej albo chociaż czarnej nie było?

Żółte maskownice? I wyjdzie następny Power Rangers? Litości i gustu.

racja, proponuje pomalowac front panel w miejscu gdzie jest srebrny na niebiesko i zrobic czerwono-niebieski mod bo inaczej to wyjdzie troszke pstrokato

no ale to w koncu twoja buda ;) to tylko moje wskazowki/przemyslenia

No wiem będzie czerwono-niebieski mod, początkowo miał być czerwono-żółty, ale plany się zmieniły. A co do uszczelki była tylko niebieska, która tak strasznie nie wygląda. Front panel będzie kończony niedługo i wstawki będą niebieskie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka uszczelke kupiles i w jakim sklepie?bylem w 2 sklepach(takich osiedlowych) i nie bylo, nie wiedzialem nawet jak nazwac ta uszczelke i trza typowi tlulaczyc o co chodzi :/

Czym przykleiles to okienko?

 

Skad wziales lakiernika, w jakims warsztacie byles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka uszczelke kupiles i w jakim sklepie?bylem w 2 sklepach(takich osiedlowych) i nie bylo, nie wiedzialem nawet jak nazwac ta uszczelke i trza typowi tlulaczyc o co chodzi :/

Czym przykleiles to okienko?

 

Skad wziales lakiernika, w jakims warsztacie byles?

Uszczelke miałem w domu, bo u mnie w mieście nie maja :D Okienko przykleiłem na silikon :) A lakiernik to znajomy znajomego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz szczescie bo u mnie nie wiedzieli o jaka uszczelke chodzi a jak poszedlem do takiego warsztatu gdzie samochody maluja to krzyknal mi taka sumke ze...:/

 

 

btw. a wie ktos moze jaka farba malowac wzory, nie chodzi mi o jednolity kolor tylko chcialbym cos namalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...