Skocz do zawartości
TrancEaddict

Kupilem x-boxa

Rekomendowane odpowiedzi

I co w związku z tym?? :roll: Czy koniecznie wszyscy muszą o tym wiedzieć ? :?

Nie chcesz? NIE CZYTAJ, czy nie widzisz, ze to dzial prezentacje.

 

Bardzo sie fajnie gra, xbox to jest to czego mi potrzeba bylo.

mialem sobie zlozyc kompa, ale kosztowal by 6razy tyle co ten xbox, wiec sobie darowalem.

 

z pol roku temu mialem ps2 gdzies na 2 miechy, i wedlug mnie obie konsole sa bardzo podobne, gdybym mial kupowac to bym wybral konsole na ktorej mi sie gry bardziej podobaja.

 

na grafe nie patrze bo mnie to nie interesuje, ja chce sobie pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to malo do szczescia potrzeba :)

zycze milego grania.pozdro :)

dzieki :)

 

w sumie w gry juz na kompie nie gram (za slaby) i teraz staram sie kompa wykorzystywac inaczej (muzyka, przynajmniej prob(o)je :D )

wiadomo nie bede mial takiej grafy jak w farcry, ale no i co z tego, jak powiedzialwem mi na tym nie zalezy, w grach akcji nie ma na to czasu, chociaz milo by bylo :D

 

co do konfortu, to pada trzyma sie bardzo dobrze, jestem wysoki, wiec moze dlatego, tylko nie moge sie przestawic z celowania myszka na celowanie padem, a na myszke do xboxa mi szkoda kasy, i wogole by ps(u)lo to cala frajde konsoli :D

 

raz na jakis czas kupie jakas stara gierke i bedzie spoko

 

co do gustu gier, to w sumie sam nie wiem w co bede gral, jedno jest pewne xbox bedzie wykorzystany kiedy bede sie naprawde nudzil, a bede sie staral zeby to bylo jak najrzadziej. chodzi o to ze jak nei masz co robic to zalaczasz konsole postrzelasz troche i tyle, to jest to co aktualnie wymagam od gry:D

 

btw radio http://66.184.142.31:8000/ teraz leci AVB, konkretny set :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Box jest fajniutki. Kumpel mam obok mnie X. Nie które giery są fajne dlatego że wychodzą i na PC i X np. Halo. Polecam tesh Gotham Racing czy jakoś tak. Bardzo fajne wyścigi. Na X też jest Mafia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad X'em..., i już sam nie wiem :/.

 

Mój ulubiony gatunek to FPP, wiem ze na xboxa mają wyjść Painkiler i Doom3, lecz jak to będzie z samą rozgrywką :roll: .

 

Powiedz może jeszcze czy już prubowałęś łąćzyć x'a z netem i pograc troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee xbox, chyba ze masz rece jak grabie i dziwny gust co do gier o;

Jak dziwny gust , xbox ma wyczesan gierki nie jak ps2 gdzie 90% gier to mangowe badziewia dla dzieci.

 

Eeeee

Bez przesady.

Nie chcę rozpętać następnej wojny Xbox vs Ps2, ale cudeńko Bila się kryje.

Co do mangi, to fakt .

Ale to tylko zaleta :wink:

Poza tym ja i tak wole Pc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz dam mala opinie.

na poczatku wydawalo mi sie ze bedzie trudno grac padem w FPP, TO NIE PRAWDA, pad jest duuuzo dokladniejszy i szybszy, wystarczy wprawa, oczywiscie gram na dwoch galkach. nie wyobrazam sobie grania Halo na klawiaturze i myszy, poprostu nie ma czasu na rusznie cala reka zeby sie ruszyc, duzo trudniej by bylo, a tutaj minimalne wychylelnie galka i do akcji

pad jest baaaardzo wygodny, przyciski dobrze dobrane, lepiej niz od ps2

 

mam teraz jakis NFL 2002, nigdy mi sie na Pc'ta nie podobal, bo nie moglem sie polapac, na padzie duuuzo latwiej.

 

jeszcze jeden bardzo duzy PLUS dla xboxa w porownaniu do ps2.

otoz jezeli grasz w jedna gierke i wylaczysz konsole to jak zalaczysz to nie czekasz zeby ci sie level na ktorym jestes dogral, poprostu zalaczasz, i za kilka sekund grasz.

 

jak powiedzialem grafa b.dobra

 

co do grania konsola vs Pc to ja osobiscie wole grac na 35calowym Tv niz na 17calowym moniotrze, duzo wygodniej

 

zdecydowalem, ze na kompa nie bede ladowal juz kasy, zeby sobie w cos pograc, poprostu kupisz sobie konsole za 600zlotych i grasz, nie masz sie co martwic ze ci cos skacze, za taka cene to masz sredniej/wyzszej jakosci sama karte graficzna, a gdzie reszta? powiesz ze za 2-3 lata bede musial zmienic konsole, to jest prawda, ale to bedzie wydatek zrzedu max 800zlotych, a nie 3500 zeby sobie pograc.

 

jedynie co teraz sobie dokupie to "przystawke" do dvd oraz Xbox live, dopiero wtedy bedzie spoko

 

ktos powie ze gry sa drogie, ale kto ci kaze grac w nowosci, ja sobie kupilem takie Halo, super gierka i za grosze, poczekam az stanieje to co mnie interesuje i spokoj. sa tez miejsca takie jak ebay gdzie mozna kupic spoko gierke za spoko cene

ja kupilem na ebay GTA: VC za 15USD na ebay (teraz czekam na to)

w piraty sie nie bawie bo wole miec 3 gry i w nie grac, niz 50 i tylko pograc z 30minut i do kosza

ogolnie polecam,

 

wg mnie w starciu ps2 vs xbox, xbox wygrywa, to moja opinia

 

btw. Halo jest super, super akcja jestem juz przy koncu, prawie skonczylem na levelu Heroic

 

btw "gram" na kompie od 1996 roku wiec juz troche czasu, takze mialem/mam ps1 (ale malo tego uzywalem) pozniej ps2 gdzies na 2 miechy i teraz xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem PS2 ale sprzedałem by kupić se radka ... teraz mam kase i zamierzam znowu se kupić tyle że najnowszy model.. oczywiście kupuje PS2... X kusi nowinkami technicznymi typu twardziel , xbox live itp. ale na konsoli najważniejsze jest granie. A że jestem ogromnym fanem serii Gran Turismo oraz Metal Gear Solid to mój wybór jest oczywisty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem PS2 ale sprzedałem by kupić se radka ... teraz mam kase i zamierzam znowu se kupić tyle że najnowszy model.. oczywiście kupuje PS2... X kusi nowinkami technicznymi typu twardziel , xbox live itp. ale na konsoli najważniejsze jest granie. A że jestem ogromnym fanem serii Gran Turismo oraz Metal Gear Solid to mój wybór jest oczywisty :]

kazdy ma swoj typ, jeden woli konsole A drugi konsole B

 

btw. na ps2 tez mozna grac przez net, i to chyba na ps2 nie trzeba placic abonamentu (w xboxie 1 rok za free a pozniej chyba 10usd na rok, nie jestem pewny) a nowinki typu hdd mnie za bardzo nie interesuja, ja chce tylko na tym grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TranceEaddict w sumie to ci pozazdroszcze, pograsz sobie bez problemów w takie tytuły jak Doom3, Halo 2 i wiele innych wspaniałych gier, które napewno na przeciętnym sprzęcie nie bendą zbyt łądnie chodzić :?

 

Chciałbym sobie kupić Xbox'a, ale niestety niemam TV :( , a i niema na Xa takich gier jak Diablo2, Quake3, w które gram od kąd są na rynku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co jak co ale o Gamecubie nawet nie wspomnieliście (wcale wam sie nie dziwie bo to szajs ) ale Ps2 i XboX rulez a ostateczna walka między tymi dwoma sprzeciorami to gry.... jeśli The(bill) bedzie walił dużo kasy w łapska developerów to ma nawet zrównać popularnością X-a do Peesdwójki :]

 

A co do wypowiedzi jednego z was... na ps2 nie ma dużo mangi, a napewno nie 90%, chyba cos ci sie ze sprzetem Nintendo w glacy pomyliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kupilem potezna maszyne !!!! :wow:

mozna na nim zrobic wszystko jest miliony modow pozwalajacych na wszystko !!!!!

ps2 sie przy tym chowa i to 500 razy

mozna na nim zrobic wszystko i to praktycznie za free, nawet nie musisz za moda placic polecam ta strone:

xbox-scene.com

mozna zrobic z tego server ftp www i tak dalej ogladac divxy ...

i tysiace wiecej rzeczy i to tylko za 600zlotych

 

edit: zanim cos zrobisz ze swoim X przeczytaj FAQ bo mozesz miec beret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox to jak dla mnie najlepszy dostępny odtwarzacz DVD / DivX / Xvid / Audio.

 

Pokażcie mi stacjonarny odtwarzacz potrafiący to co http://www.xboxmediacenter.com

 

No i gry, ale to zastosowanie uboczne dla mnie.

 

Trzeba tylko trochę go zmodować, ew. wyciszyć, dodać jakiś sensowny HDD (80-120GB) i kupić parę akcesoriów (kabel RGB z hubem optycznym dla toslinka i ew. DVD Playback Kit) i sprzęt marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox to jak dla mnie najlepszy dostępny odtwarzacz DVD / DivX / Xvid / Audio.

 

Pokażcie mi stacjonarny odtwarzacz potrafiący to co http://www.xboxmediacenter.com

 

No i gry, ale to zastosowanie uboczne dla mnie.

 

Trzeba tylko trochę go zmodować, ew. wyciszyć, dodać jakiś sensowny HDD (80-120GB) i kupić parę akcesoriów (kabel RGB z hubem optycznym dla toslinka i ew. DVD Playback Kit) i sprzęt marzenie.

DOKLADNIE

jeszcze jest on bardzo tani, za tyle to kupisz odtwarzacz divx (musisz dolozyc troche), ale tutaj masz jeszcze mozliwosc grania

wedlug mnie jest to super centrum multimedialne, bo konsola tego bym nie nazwal. jeszcze ta cena

XBOX rules!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zakupu konsoli - w koncu jesli chce sie grac w najlepsze single playery jakie ludzie stworzyli to tylko ps2/xbox/gcn :D

 

na pc to w counter-strike mozna postrzelac i wlaczyc rendering na noc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kupilem potezna maszyne !!!! :wow:

mozna na nim zrobic wszystko jest miliony modow pozwalajacych na wszystko !!!!!

ps2 sie przy tym chowa i to 500 razy  

mozna na nim zrobic wszystko i to praktycznie za free, nawet nie musisz za moda placic polecam ta strone:

xbox-scene.com

mozna zrobic z tego server ftp www i tak dalej ogladac divxy ...

i tysiace wiecej rzeczy i to tylko za 600zlotych

 

edit: zanim cos zrobisz ze swoim X przeczytaj FAQ bo mozesz miec beret

Ja mam pytanie gdzie wy kupujecie te sprzety po 600 zeta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo nie bede mial takiej grafy jak w farcry, ale no i co z tego, jak powiedzialwem mi na tym nie zalezy, w grach akcji nie ma na to czasu, chociaz milo by bylo :D

 

Ja bym na Twoim miejscu nie był tak ostatecznie przekonany, że nie bedziesz miał takiej grafiki jak w FC :) Widziałem film z Far Cry: Instinct robionej na Xbox'a i co prawda trwał on kilkanaście sekund, ale grafika na pierwszy rzut oka wcale nie różniła się od pecetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee xbox, chyba ze masz rece jak grabie i dziwny gust co do gier o;

Dziwny gust co do gier??? Jestem tolerancyjny ale gry na kompie wydają mi się dziwne... Alob RTSy albo FPP albo jakieś hack`&`Slashe które nazywane są przez wielu RPGami... Mam kompa ale gram tylko na emulatorach... Powód? Wychowałem się na konsolach... i niech mi tu nikt nie bredzi że na Xie są badziewne gry!!! To zależy na jakim sprzęcie kto sie wychował... Ja osobiście nie wyobrażam sobie japońskiego erpega z rwącą animką na kompie!!! A konsole mają swój urok i nie każdy pececiaż umie to dostrzec :twisted: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...