Skocz do zawartości
Marcin_gps

Karta dźwiękowa na USB = wysoka jakość i niska cena

Rekomendowane odpowiedzi

heh wiecie co live i pcm2702 sa zupelnie nie porownywalne pod wzgledem jakosci dzwieku, jest nonsensem stawianie tych dwoch kart obok siebie i mowieniu ktora ma lepsza jakosc bo to sa lata swietlne ktore crative musi jeszcze przebyc zeby zblizyc sie do tego co oferuje BurrBrown (chodz audigy2 juz nie jest takie zle ale i tak sporo barakuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wiecie co live i pcm2702 sa zupelnie nie porownywalne pod wzgledem jakosci dzwieku, jest nonsensem stawianie tych dwoch kart obok siebie i mowieniu ktora ma lepsza jakosc bo to sa lata swietlne ktore crative musi jeszcze przebyc zeby zblizyc sie do tego co oferuje BurrBrown (chodz audigy2 juz nie jest takie zle ale i tak sporo barakuje)

A zobacz w tym linku co dalem wyzej , sa inne wzmacniacze operacyjne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: wunat

to w tym samym przedziale cenowym nie ma co porownywac ;) live jest niczym

 

:arrow: xan

ten wzmacniacz co tam podany jest niskonapieciowy bo tam pewnie ta dzwiekowka bez V moda na operacyjnym dziala i takie jak OPA2604 i 2134 mogly by zle dzialac na granicy zasilania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tego nie tlumacz :> walczylem ze sceptycyzmem xan`a :D

MOje watpliwosci wynikaja z tego , ze jak nie uzywam lipnych przetowrnikow analogowych z Livea 5,1 , tylko robi to moj sprzet . Ale nie ma co gdybac , niedlugo sobie potestuje i mysle ze bede zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie tez sciagne tego przetwornika i opampy ;) co prawda karty robił nie będe, ale jak za darmo to sie moze przydać.

 

Xan ale jakość wyjscia cyfrowego na live :) ...

No masz racje :) . Znalazlem kolejne uzradzenie pod usb

http://reviews.cnet.com/Harman_Kardon_DAL_...html?tag=review

http://www.crutchfield.com/S-XjSHA6bzUIU/c...asp?i=532DAL150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie tez sciagne tego przetwornika i opampy ;) co prawda karty robił nie będe, ale jak za darmo to sie moze przydać.

:? tak tak sciagaj sciagaj to Texas Instruments wcale przestanie probki do Polski wysylac przez takich jak Ty, po co ci to jak nie bedziesz robil karty... przynajmniej przetwornik daruj sobie bo opampy moze i kiedys wykorzystasz, niech ktos inny skorzysta co bedzie chcial karte sobie zlozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tymi probkami to tez tak mysle ( ale jak znam zycie to znajdzie sie jakis co bedzie i po 100 zamawial zeby potem opylic l )

A powiedz mi kamien jeszcze , ile kosztuje ten przetwornik normalnie jakbym chcial kupic . I nie koniecznie w Polsce bo u nas to wszystko drogie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie tez sciagne tego przetwornika i opampy ;) co prawda karty robił nie będe, ale jak za darmo to sie moze przydać.

nic dodac nic ujac

 

ps. ja sciagalem probki jak bylem pewien ze bede robil karte, mialem juz plytke, cale zasilanie, czesci i wiedze ku temu potrzebna zeby to zlozyc..... a nie na pale sciagac od producenta bo za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa dorośnijcie. Tak jak piszesz ściagne opampy bo sie przydadzą do tuningu sprzętu. No to przy okazji sciagne ten przetwornik i tak BO JEST ZA DARMO. Co w tym dziwnego moze sie kiedys przydać.

 

Zreszta na razie nie robie karty bo mam Terrateca DMX ale prawdopodobnie zrobi ja ktos znajomy - i wtedy sie zobaczy :)

 

Gratuluje wam daru jasnowidzenia co ja chce kiedy i z czym zrobić. Poznajecie to badając IP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do creative`a to mi dupki przynajmniej czesciowo "oddadza" kase na to cudo :> i to nie jest walka z monopolem. niech i bedzie monopolista byleby mial produkty o wysokiej jakosci i tanie :>

jak TPSA ;)

 

widziałeś ty monopolistę co dobre rzeczy ma tanio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie zrobilem maly tescik ( tak zeby sie utwierdzic w przekonaniu ze karta dzwiekowa pod PCI to kiepskie rozwiazanie ) .

Mowie tylko i wylacznie o sluchaniu muzyki z kompa .

Mianowicie wypalilem sobie swoje ulubione wavy i mp-trojki na plytke . Po czym podlalczylem sobie nagrywarke cyfrowym wyjciem wprost do karty dzwiekowej ( czyli praktycznie dzwiek szedl tylko po kabelku do Live 5,1, a potem jego cyfrowym wyjsciem z ominieciem chipsetu pamieci itd ) . I co ciekawe gra to lepiej i jest odczuwalne z miejsca , niz puszczenie tego samego utworu przez Foobara i Kxy .

To na tyle na dzisiaj :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...