Skocz do zawartości
toart

HP PSC 750 "scaner failure"

Rekomendowane odpowiedzi

Przeinstalowanie nie ma wplywu ( tez robilem ) to urzadzenie potrafi pracowac bez komputera.

Serwis - gwarancja minela, w sklepiku gdzie kupilem rozlozyli serwisanci rece...

z tego co slyszalem to wiecej osob ma z tym problem - moze ktos jednak wie co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HP PSC 750 , od niedawna pojawił się komunikat "scaner failure" na wyświetlaczu - skaner nie moze sie skalibrowac przez co nie dziala.

Jest jakieś rozwiązanie tego problemu ?

 

bardzo duzo ludzi ma ten problem. ja tez :)

serwisy hp ponoc naprawiaja te usterke za jedyne 680pln, jakis serwis w krakowie za 280 ;/

 

a mi pomoglo rozwiazanie z jednego z zachodnich for:

 

niestety musisz rozkrecic skaner, zdjac gore z szyba i dostac sie do ruchomej glowicy z lampa i lustrami.

na niej widac dwa kwadratowe otwory. uzywajac srubokrecika zdjac czarny wierzch z glowicy. przeczyscic lustra i NIE ZAKLADAJAC Z POWROTEM tego plastiku skrecic skaner. u mnie dziala jak marzenie.

 

co prawda mam inny problem - sterownik twain sie skrewil i reinstalacja sterow nie pomogla, ale skaner dziala jako standalone i przez oprogramowanie hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo duzo ludzi ma ten problem. ja tez :)

serwisy hp ponoc naprawiaja te usterke za jedyne 680pln, jakis serwis w krakowie za 280 ;/

 

a mi pomoglo rozwiazanie z jednego z zachodnich for:

 

niestety musisz rozkrecic skaner, zdjac gore z szyba i dostac sie do ruchomej glowicy z lampa i lustrami.

na niej widac dwa kwadratowe otwory. uzywajac srubokrecika zdjac czarny wierzch z glowicy. przeczyscic lustra i NIE ZAKLADAJAC Z POWROTEM tego plastiku skrecic skaner. u mnie dziala jak marzenie.

 

co prawda mam inny problem - sterownik twain sie skrewil i reinstalacja sterow nie pomogla, ale skaner dziala jako standalone i przez oprogramowanie hp

Problem który polega na tym miałem tak jak by zablokowany scanner pisze mi napis „ Scanner failure. Turn power off and on again „ szczerze nie wiedziałem czy on się uszkodził czy coś z nim nie tak pobierając ze strony wyszukiwarce google sterowniki odpowiednie pod windowsa Xp sp2 i chodziło wszystko okey instalując rożne sterowniki jednen z nich pozwolił na pełną prace urzadzenia do czasu gdy przeinstalowałem windowsa w tym momencie tylko drukuje i nie kopiuje ani skanuje ponieważ mruga na przemian dioda czerwona z zielona i jest ten napis , nie mogę znaleść w necie tych sterowników sterowniki które pobrałem o nazwie a1403_05_enu_xp , oj161en , rw2_021_w02_enu żadne z tych sterowników to nie były wykrywa mi Hp DSC Series 700 zamiast 750 skąd mogę pobrać sterowniki jeszcze, już w google wszystko przeszukałem nie pamietam skąd tamte sciagłem płytki nie posiadam jak jeszcze zrobić aby znikł komunikat Scanner failure. Turn power off and on again ?? Instalacją sterownikow i oprogramowania pod Win 2003 Server do wielofunkcyjnego urzadzenia HP PSC 750 nie skutkuje.

Płyte dla 98/ME/2000 oraz inną dla XP odrzuca. Pan z pomocy online napisał mi coś takiego : "(...) Bardzo nam przykro ale instalacja urządzeń wielofunkcyjnych w systemach serwerowych nie jest objęta wsparciem technicznym. (...) "

Czy nie da rady jakos jednak tego zainstalować- może ktoś rozwiązał juz ten problem ?

pozdrawiam

Edytowane przez domeryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem który polega na tym miałem tak jak by zablokowany scanner pisze mi napis „ Scanner failure. Turn power off and on again „ szczerze nie wiedziałem czy on się uszkodził czy coś z nim nie tak pobierając ze strony wyszukiwarce google sterowniki odpowiednie pod windowsa Xp sp2 i chodziło wszystko okey instalując rożne sterowniki jednen z nich pozwolił na pełną prace urzadzenia do czasu gdy przeinstalowałem windowsa w tym momencie tylko drukuje i nie kopiuje ani skanuje ponieważ mruga na przemian dioda czerwona z zielona i jest ten napis , nie mogę znaleść w necie tych sterowników sterowniki które pobrałem o nazwie a1403_05_enu_xp , oj161en , rw2_021_w02_enu żadne z tych sterowników to nie były wykrywa mi Hp DSC Series 700 zamiast 750 skąd mogę pobrać sterowniki jeszcze, już w google wszystko przeszukałem nie pamietam skąd tamte sciagłem płytki nie posiadam jak jeszcze zrobić aby znikł komunikat Scanner failure. Turn power off and on again ?? Instalacją sterownikow i oprogramowania pod Win 2003 Server do wielofunkcyjnego urzadzenia HP PSC 750 nie skutkuje.

Płyte dla 98/ME/2000 oraz inną dla XP odrzuca. Pan z pomocy online napisał mi coś takiego : "(...) Bardzo nam przykro ale instalacja urządzeń wielofunkcyjnych w systemach serwerowych nie jest objęta wsparciem technicznym. (...) "

Czy nie da rady jakos jednak tego zainstalować- może ktoś rozwiązał juz ten problem ?

pozdrawiam Niestety Win 2003 Server nie obsługuje tego urządzenia jedynie te systemy

Select operating system

 

» Linux

» Mac OS 9

» Mac OS X

» Microsoft Windows 2000

» Microsoft Windows 98

» Microsoft Windows 98SE

» Microsoft Windows ME

» Microsoft Windows Vista

» Microsoft Windows Vista (64-bit)

» Microsoft Windows Vista Business (32-bit)

» Microsoft Windows Vista Business (64-bit)

» Microsoft Windows Vista Enterprise (32-bit)

» Microsoft Windows Vista Enterprise (64-bit)

» Microsoft Windows Vista Starter

» Microsoft Windows Vista Ultimate (32-bit)

» Microsoft Windows Vista Ultimate (64-bit)

» Microsoft Windows Vista Home Basic (32-bit)

» Microsoft Windows Vista Home Basic (64-bit)

» Microsoft Windows Vista Home Premium (32-bit)

» Microsoft Windows Vista Home Premium (64-bit)

» Microsoft Windows XP

» Microsoft Windows XP x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się dopiszę - mimo że temat jest już nieświeży.

Panowie - skanner Fail - to info o błędzie skannera - najczęściej to po prostu ze starości i trzeba mu wyczyścić "OCZY" - kilka już takich przez moje łapki przeszło i chodzą dalej jak TaLaLa - a więc Subokręty i śzmatki w dłoń i do dzieła - albo paka i do mnie na godzinkę i kawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...