Skocz do zawartości
fuxmen

SNAP zaczął liczyć

Rekomendowane odpowiedzi

3600+ według kombinacji AMD to coś 2456MHz i dla WU 4,10 TF to zejście poniżej 2h to czuć, że ktoś nam wałki sprzedaje. Jednostki małe 3,10 TF może i mogą być liczone 1h 50min ale jak tam ściemiają to o kant obić te puste MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej do przeliczenia jednostki 4,10 TF w czasie ponizej 2h prawdopodobnie by bylo potrzebne coś koło 4GHz :) no chyba że weźmiemy pod uwagę jednostki 'zaśmiecone' nad którymi klient seti@home daje sobie spokój przed upływem dwóch godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator Spy daje taki wynik akurat u mnie była liczona jednostka o 4,08 TF, wpisałem częstotliwość 2467MHz a fsb 450 tak wychodzi dla Athlona 3600+ na jądrze Barton i mnożnika 11 wynik to 1h 59min.

Co do tego przeliczania to dla mego starego P200MMX, Durona 1920 i Bartka 3100+ wynik zgadzają się +-5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaj to sobie rób na swoim Barwkomie, co znowu padło jak stara kobyła

 

Wejdzie taki Siur Bosy i miesza nic nie wnosi do dyskusji i robi opinię dla BARWNIKÓW gdzie tylko same wypisane flamastry

 

A to co masz w podpisie to tylko możesz w sklepie pooglądać ale sobie kupić za 5 lat.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaj to sobie rób na swoim Barwkomie, co znowu padło jak stara kobyła

 

Wejdzie taki Siur Bosy i miesza nic nie wnosi do dyskusji i robi opinię dla BARWNIKÓW gdzie tylko same wypisane flamastry

 

A to co masz w podpisie to tylko możesz w sklepie pooglądać ale sobie kupić za 5 lat.

Pozdrawiam

Chyba Ty go wtedy kupisz bo wcale nie jest aż tak drogi

bo ile a zresztą po co się będe z tobą kłócić... szkoda mi na Ciebie klawierki aczkolwiek mółbym tym podbić se statsa w Projekcie Dolphin ale mniejsza

 

PozDrAwiam

i Pamiętajcie BarWkomp Rulez

Tweak UUUUUU Sucks

 

PS: Ja tesh jestem podpięty do sieci, uważajcie aby wszystkich nie zbanować tak jak to miało miejsce u Wincenta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhaha ale ten Ciacho13 :D:D:D:D to cfaniak normalnie szok :lol: :lol: a dresiki nosisz??:> ile paskow maja?? pewnie duzo co??:> :lol: ale mi humor poprawiłes ...:D

 

p.s. sorki bardzo za off'y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Ja tesh jestem podpięty do sieci, uważajcie aby wszystkich nie zbanować tak jak to miało miejsce u Wincenta  :wink:

naprawde tak bardzo chcesz sie przekonac ze jestes w bledzie :?: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhaha ale ten Ciacho13 :D:D:D:D to cfaniak normalnie szok  :lol:  :lol:  a dresiki nosisz??:> ile paskow maja?? pewnie duzo co??:>  :lol: ale mi humor poprawiłes ...:D    

 

p.s. sorki bardzo za off'y...

Dobra przestańmy sie kłocić bo to raczej do niczego nie doprowadzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam gadacie :) my jestesmy jednym serwisem a u nich fuzja 3 i jeszcze te "farmy gg" dla nich licza i takei tam i serwery barwkompa ..

popatrzcie na to z tej strony .. sami dajemy rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogle to wie ktoś co za maszyny liczyły dla niego ? bo może po prostu ma zablokowany net w jakiś sposób i przez to

- nie przesyła WUjków

- nie pojawia sie na forkumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze chociaz Kris ma stala forme bo bez niego to juz dawno byloby po nas

hihi no wlasnie akurat dzis mialem mala wpadke i czesc srv nie liczyla :-)

Ale od jutra wracam do "normy" :-)

Swoja droga... to troche zawsze mnie to wysilku kosztuje... czasami te linuxowe klienty sie zatrzymaja

i nie wiem co robia.. albo sie skoncza.. wrrr :-/

Do czesci rzeczy popisalem skrypty... ale i tak czasami raz na jakis czas sie tak dziwnie zachowa,

ze musze recznie wykukac co jest grane :-)

Tak wiec jak ktos mysli, ze wlaczylem i zapomnialem to jest w bledzie :-)

Ale.. chyba juz tak wszyscy maja co licza na wiecej niz jednym kompie.

 

Reasumujac - liczmy wszyscy i wszyscy sie starajmy aby bylo lepiej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jak mi AsRock nie wytrzymał ustawień fsb 166 :( i trza go było resetować to w Windzie przestawił się czas i liczenie staneło na tylu procentach co przed padem MOBO po ustawieniu prawidłowego czasu tamte procenty szlag trafił (78%) i liczenie poszło od nowa (0%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jak mi AsRock nie wytrzymał ustawień fsb 166 :( i trza go było resetować to w Windzie przestawił się czas i liczenie staneło na tylu procentach co przed padem MOBO po ustawieniu prawidłowego czasu tamte procenty szlag trafił (78%) i liczenie poszło od nowa (0%)

boshe tez mam ten problem :(

mi nie dosc ze seti od razu pada to jeszcze bios (caly) ustawia sie na default:(

ach ten asrock,moze i na fsb 240 idzie ale o stabilnoci,eronomi,wydajnosci,...,...itp. to nawet nie ma co wspominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...